Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sat vremena vec bih bio na aerodromu, nema nista od postenja....
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      A i ona kad je tako postena sto je odma posla i ispricala medijima,na kraju onako rekla i da ne ostavlja baksis,cisto da ga jos malo pokaze u losem svijetlu aka skrtica.I niko joj nije kriv sto nije uzela pare,cus da mirno spava
      Juuu, kako to nije poštena što je ovo dospelo u javnost?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa nekim stvarima se jednostavno ne hvali... ;)

        Comment


        • Neka svoje dobrocinstvo ostavi za sebe,ali ne ona je otisla u javnost i zeljela da svima pokaze kako je postena,da bi sebe prikazala u jos boljem svijetlu!Da je postena to sto je uradila,taj gest bi joj bio sasvim dovoljan i mogla bi mirno da spava.Medjutim posto je pretpostavljam ocekivala bogatu nagradu,a istu nije dobila odlucila je da javnosti pokaze kako je ona dobra i postena,a covjek sa parama bed gaj i skrtica koji nije umio da cijeni njen gest.Ona je ispala covjek,a onako ga ispod pojasa dobro ispljuvala,tako bar ja citam izmedju redova mada pomalo sam ucio,a i pomalo se razumijem u psihologiju
          sigpic

          Comment


          • Dobro drago mi je da se razumeš u psihologiju, ali kako znaš da je ona sama objavila ovo na sva zvona?
            Jutros su u jednoj ozbiljnoj emisiji na TVu razgovarali o ovome i pominjali i neke druge skorašnje primere, gde su ljudi takođe pronašli neke veće novce i vratili i tu sam shvatila da su novinari nju pronašli.
            Ako već čitaš između redova, zar ne misliš da je ovaj članak malo prenaduvan i da malo teži senzacionalizmu, a da je ona prava poenta izgubila pravi smisao?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nagadjam i logicki povezujem jer se odma zamislim u toj situaciji.Nadjem veliku svotu novca i odlucujem da se napravim postenjacina i da sacekam "vlasnika".Vlasnik dodje po novac i ja ocekujem kao posteni nalazac bogatu nagradu.Po zakonu mi pripada nesto,koliko je to sad ne znam,nesto mi se po glavi vrzma 5,7,cak 12% ali ovo zadnje je malo vjerovatno.Vlasnik izlazi sa svojim novcem,ja sam zbog svog postenja dobio sipak da se tako izrazim.Ljut sam,razocaran,mozda cak i bijesan medjutim kako ce me novinari naci,kako ce znati za to sem ako im se ja ne obratim.Mozda je neki sjedio za snakom ili u tom lokalu pa nacuo ali opet ne moze da napravi pricu ako mu ja ne kazem,a ja koliko sam posten mu necu reci,meni je samo cilj dobro djelo koje sam napravio.Ili ja nisam tako dobar i posten vec zelim da javnost sazna kakva je gnjida taj gastarbajter da se tako izrazim i onda se napravim da sam fin i dizem sebe,pokazujem ljudima da sam postenjacina,a 'nako ga usput dobro ispljujem.Jesam li ja dobar u tom slucaju?Ne.
              Ne mislim da je prenaduvan,a sve sto treba da se proda tezi senzacionalizmu,mora tako.
              Ne znam tacno o cemu se pricalo u toj emisiji ali ako sam ja pronasao novac ko mi je kriv sto sam brav i vratio ga 'mjesto da ga uzmem.Opet ako sam izgubio novac i neko mi ga vrati ja ne zelim da ga nagradim i ko mu je kriv sto mi ga je vracao,treba li ja da osjecam neku zahvalnost za nesto sto je moje,sto sam imao u ruci.Hvala ce biti dovoljno,mozda stisak ruke,ako je neka fina djevojka zagrljaj.A taj sto mi je vratio napravio je dobro djelo,neka zivi od njega,sta ce mu novcana nagrada!
              Svi kad prave dobra djela ocekuju da budu nagradjeni zbog njih,ali u zivotu vladaju neka druga pravila,prezivljavaju najjaci,posteni se bore da sastave od 1. do 1.
              sigpic

              Comment


              • Ja kad cujem nekog kako se hvali koliko puta je dao krv ili koliko je dao u dobrotvorne svrhe, dodje mi da povracam.

                Comment


                • postenom nalazacu pripada 20% po zakonu.
                  Iskren da budem , da se nadjem u ovakvoj situaciji pojma nemam sta bih uradio..

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Ja kad cujem nekog kako se hvali koliko puta je dao krv ili koliko je dao u dobrotvorne svrhe, dodje mi da povracam.
                    Zato ja svoju zlatnu krv nikom nedam!

                    A za ovu vest, ili je cisto tu da eto uposli malo ljude da se bave necim totalno nebitnim, a ako je stvarno vratila te silne pare, a nema svoj stan i platu od 15 hiljada, ne zasluzuje ni bolje. Mislim kapiram ja te moralna cuda i sve to, al' da se ne lazemo, bajke smo citali kao deca.

                    Comment


                    • da..najgore nesto kad se neko hvali sta je sve uradio..pi,ogavno i jadnooo! Kad se neko pravi dobar i plemenit,a ustvari je rugoba u dushi! Inace,dosadne osobe sto non stop imaju poriv za isticanjem,nametljive osobe koje svudje nos zabadaju i prave se dobre, su samo dno!pih,a jos ako je to zensko,ufff pi!
                      Majo


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja bi tu postavio jedno pitanje kako je ovaj zaradio 200k eura i 500k dinara,i kako da to sve cuva u torbici!?
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Jaoooooo kakvi ste!!!

                          Devojku poznajem,nemojte da pricate gluposti molim vas.Koliko ja znam,nije ovo sama ispricala medijima,Krusevac je ipak relativno mali grad i sve se brzo sazna.

                          a taj lik je kretencina,dao joj je samo 1000 dinara(ona je i to jedva uzela,iz postovanja) i to na nagovor supruge.Kakvih sve spodoba ima to je strasno.
                          Last edited by AcaDjilkos; 18-11-11, 20:41.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by AcaGrobar View Post
                            Jaoooooo kakvi ste!!!

                            Devojku poznajem,nemojte da pricate gluposti molim vas.
                            A iskreno ja da nadjem pare nikad ih ne bi vratio Jer imam neki oscjecaj da neko pronadje moju lovu ne bi ni meni vratio

                            Comment


                            • Kao prvo sto je ona to ispricala? Jel htela da bude postena i da ucini dobro delo? Onda cutis i budes zadovoljan sa tim sto si nekome vratio ono sto je njegovo i sto ce ti savest biti cista...
                              Kao trece ko zna koliko je to istina i ako je ona zvala novine ili tako nesto onda stvarno, ja sledeci put zovem novine kada budem davao krv jer zelim da snime taj cin dobrog dela i ocekujem medijsku zahvalnost za to!
                              Kao cetvrto koja budala nosi sa sobom u torbici 200000 evra ja kad ponesem 100 evra okrecem se da nema nekog iza mene, i stalno drzim ruku na dzepu.
                              Kao peto po zakonu nalazacu pripada nekih 10, 12% e pa gospodine kada si izgubio treba nesto i da platis, mogao si izgubiti sve.
                              Kao sesto ja pare ne bih vratio niti bih imao grizu savesti!
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Nije ona sama zvala novine 99% sam siguran.Jel da ti crtam?
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X