Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Sve je to u redu samo ja koliko se secam tebe smo izneli napolje
    Dezinformator, stidi se sto lazes ljude.
    Sad ce Vejd da potvrdi sta se desilo.

    A sto se tice zenskih avatara, bio je i red da se malo teniski pdf prolepsa, ipak vas ima najvise na forumu.
    Bravo Vladane!

    Comment


    • Vlajko kazi mec,a da nije Djokovic Tsonga
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Ferrer-Isner to vam je najlakše za prognozu.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Hamzo imas odlican avatar.Moram da primijetim da su se masu proljepsali avatari kod nekih ova zadnja dva dana
          Pao i Dacho

          Medjutim posto sam ja poznat kao izuzetno zgodan,inteligentan covjek isto tako sam poznat i po velikom fer pleju.Tako da cu ti dati priliku da ovo ispravis.Sjutra odlucujuca,da mi ne cmizdris ovuda!

          Zelio bih i da puno pozdravim moju najbolju drugaricu na forumu.Zelim puno,puno da je pozdravim(mada mislim da sam to vec rekao) i da joj postavim ovdje par slika,znam da ce joj se svidjet'.Ovo radim samo iz jednog razloga,da joj pokazem koliko mi je draga,nema nekih skrivenih namjera ili kako bi se u zargonu reklo slihtanja.Ne,iznad sam toga!



          Tennis

          Ovom prilikom bih zamolio clana sa nickom notorious da ne komentarise nista!Hvala.
          aaaaa, Vladane, o kakvom fer pleju ti pričaš?! kako sad posle tih slika da budem surova? čak sam i reputaciju htela da ti dam zbog njih , ali ne može.


          @notorious, izvuče se Tsonga

          što se avatara tiče, prvo da vidim koliko će se Hjuitovo zmijsko telo zadržati.

          btw, prvo mi je bilo malo čudno zašto ti uvek tražiš atraktivne slike muškaraca, ali setila sam se da ste vi (lepi) bili u organizaciji parade ponosa.
          sigpic

          Comment


          • Eee ljudi cisto da vas obavestim....
            Jos jedan smak sveta
            Prava pesma...
            "Here we go again, same old shit just another day"


            Moć br. 11: Hoćemo li preživeti još jedan "smak sveta" 11. 11. 2011.

            Sledeći petak u kalendaru ubeležen je kao 11. 11. ‘11., što već duže vreme izaziva pometnju kod svih onih koji obraćaju pažnju na neobične kombinacije brojeva u datumima.
            Apokalipsa stiže ipak 11.11.'11


            U ezoteričnim krugovima veruje se kako će se tokom tog dana otvoriti nebeska vrata i na taj način će se uspostaviti komunikacija s višim dimenzijama postojanja. Istovremeno, oni skloniji mračnijim razmišljanjima, upozoravaju kako je reč o vrlo opasnim brojevima koji prizivaju sile zla. Sve je počelo još ‘90-ih godina kada su se širom sveta počele da se pojavljuju vesti o neobičnim i važnim situacijama u kojima su se ljudi susretali s kombinacijom 11:11.

            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Vlajko kazi mec,a da nije Djokovic Tsonga
              Ajmo Ferrer-Isner,nekako izgleda najzanimljivije
              David 7/6 6/4
              Originally posted by notorious View Post
              Ferrer-Isner to vam je najlakše za prognozu.
              Nesto pametno i od tebe.
              Originally posted by tennis View Post
              aaaaa, Vladane, o kakvom fer pleju ti pričaš?! kako sad posle tih slika da budem surova? čak sam i reputaciju htela da ti dam zbog njih , ali ne može.


              @notorious, izvuče se Tsonga

              što se avatara tiče, prvo da vidim koliko će se Hjuitovo zmijsko telo zadržati.

              btw, prvo mi je bilo malo čudno zašto ti uvek tražiš atraktivne slike muškaraca, ali setila sam se da ste vi (lepi) bili u organizaciji parade ponosa.
              To mi je i bio cilj,bice jos slika,posebno kad dodje vrijeme da mi das novi avatar
              Vidjecemo sjutra,ako pobiejdim Dachu vec od subote se ti pitas,ako izgubim onda od sledece subote
              Ja trazim muskarce koje lice na mene i smao takve ovdje postujem,ako ti smatras da su atraktivni onda ok
              sigpic

              Comment


              • Ne lici ovde niko vise na Hjuita,pardon Robreda...

                Ja kazem Izner 3-6,6-4,7-6
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Originally posted by tennis View Post
                  @notorious, izvuče se Tsonga

                  što se avatara tiče, prvo da vidim koliko će se Hjuitovo zmijsko telo zadržati.

                  btw, prvo mi je bilo malo čudno zašto ti uvek tražiš atraktivne slike muškaraca, ali setila sam se da ste vi (lepi) bili u organizaciji parade ponosa.

                  Kako je Novak predao čim je čuo da si dobila opkladu, da čovjek svašta pomisli. Znaš da su LEPI (molio bi te da pišeš bar L velikim slovom) univerzalni, jaki sa oba krila i otvoreni za sve.

                  Comment


                  • Ako pojedinci misle da se banovanjem resavaju kritike forumasa neka to i napisu da ljudi znaju kad dolaze na forum.Ko ne razume dobronamernu kritiku nece nikad moci izaci iz svog malog sveta misleci da je velik i sposoban da kaznjava samo zato sto neko misli drukcije.Sto se tice mene ja ovde zavrsavam sa aktivnim pisanjem svojih razmisljanja i vidjenja stvari u tenisu sa pozdravom svim teniskim fanovima koji su bili sposobni i voljni da cuju i tudja misljenja.

                    Comment


                    • kucajte do a barrel roll u google
                      ali ne znam da li moze u svim pretrazivacima ili vazi samo za chrome
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Vladane,ko dobi onu opkladu?
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Indigo, takmicimo se ko vise ima ljudi na ignoru?

                          Comment


                          • Dacho salji avatar
                            E moj Ferrer
                            Tennis od sledece subote sam tvoj(hm ovo moze da se protumaci na vise nacina)
                            Last edited by Vladan; 12-11-11, 02:15.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Kako je Novak predao čim je čuo da si dobila opkladu, da čovjek svašta pomisli. Znaš da su LEPI (molio bi te da pišeš bar L velikim slovom) univerzalni, jaki sa oba krila i otvoreni za sve.
                              haha, jesi li video

                              ja se stvarno izvinjavam vašoj cenjenoj organizaciji zbog tog propusta (malog slova), uglavnom se trudim da je ispoštujem po tom pitanju.
                              naravno da znam da ste otvorenog uma i slobodnog duha, ispred svog vremena i kako ti kažeš "jaki sa oba krila", i sa muškim i sa ženskim... krilom, mislim
                              sigpic

                              Comment


                              • Pobedaaa
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X