Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ovo ni ja necu propustiti

    Roger 6/6 6/4
    sigpic

    Comment


    • 6-6
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Eto izgubio sam i ovu
        6/3,to sam htio.Zbog ovog ismijavanja kad te sjutra pobijedim cu posebno bezobrazan da budem sa avatarima
        sigpic

        Comment






        • Btw, pije Red Bull i kaze: "Trebalo bi da radi!"



          Last edited by Ernesto; 10-11-11, 02:59.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Pao je i Hamza,nepobjediv sam
            Danas jos Dacha i tennis,nezaustavljiva masina
            Last edited by Vladan; 10-11-11, 12:19.
            sigpic

            Comment


            • Vladane,mogao bi Zika niz da ti pocne...



              Znaci ovako izgleda kad se oprostis sa mozgom...

              Comment


              • Hamza je razočarao, od Vladana kad se izgubi treba najmanje mjesec dana nositi avatar.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Pao je i Hamza,nepobjediv sam
                  Danas jos Dacha i tennis,nezaustavljiva masina
                  hvala na komplimentu

                  džaba se nadaš. kad se ja kladim sa tobom, moj favorit čak i ako mu se ne igra i želi da izgubi, ima sreću na svojoj strani. juče Dodig zaboravio patike (prvi put čujem da se to nekome desilo ), zatim u 1/8 finala na Viktora (što je sreća već samo po sebi ), a sutra očekujem da npr Tsongi pred sam meč misteriozno nestane torba ili nešto tako.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    Nema ni Indiga, da mu nisu negde napravili sacekusu
                    Sad cu ja sve to objasniti.
                    Nakon sto smo preksinoc razmenili par teskih reci, obojici je na umu bilo da se fizicki obracunamo.Medjutim nismo se dogovorili za koji dan, i ja i moj kolega sa Univerziteta D-Wade ga cekamo ispred klizalista.Bio je sa par osoba lepseg pola, ali lako smo ga odvojili od njih i on je rekao da ce ih stici.Cim je saznao ko smo, malo se uplasio i pocela je da ga vata panika i nije znao sta da kaze, posto nije bio spreman da se tuce.Ja mu rekoh da ako nece da se tuce, ajde lepo to da resimo na muski nacin.On odgovori na to da zna na koji nacin i odveo nas covek u striptiz bar.Sve pare koje smo ja i kolega imali smo bacili tek tako striptizetama, jos nam Indigo stalno uzimao pare i gurao ih gde je sve stigao.I covek je prava ispicutura.
                    Obezbedjenje zamalo da nas izbaci, ali sva sreca uhvatismo ja i Vejd Indiga za noge i ruke i izneli ga iz kluba.Covek je hteo da uzme broj telefona od neke Soraje, jos se popeo na binu i skoro se pribio uz nju(to nek vam on kaze zasto) i ona ga odgurnu, on pade, sva sreca mi smo mu ublazili malo pad.
                    I tako razidjosmo se na kraju u centru, svako svojim putem sa nadom da cemo se uskoro ponovo videti.

                    Comment


                    • Posto Vladan verovatno sa nestrpljenjem ceka moje rezultate , zdraviji sam nego sto bih trebao biti
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Sad cu ja sve to objasniti.
                        Nakon sto smo preksinoc razmenili par teskih reci, obojici je na umu bilo da se fizicki obracunamo.Medjutim nismo se dogovorili za koji dan, i ja i moj kolega sa Univerziteta D-Wade ga cekamo ispred klizalista.Bio je sa par osoba lepseg pola, ali lako smo ga odvojili od njih i on je rekao da ce ih stici.Cim je saznao ko smo, malo se uplasio i pocela je da ga vata panika i nije znao sta da kaze, posto nije bio spreman da se tuce.Ja mu rekoh da ako nece da se tuce, ajde lepo to da resimo na muski nacin.On odgovori na to da zna na koji nacin i odveo nas covek u striptiz bar.Sve pare koje smo ja i kolega imali smo bacili tek tako striptizetama, jos nam Indigo stalno uzimao pare i gurao ih gde je sve stigao.I covek je prava ispicutura.
                        Obezbedjenje zamalo da nas izbaci, ali sva sreca uhvatismo ja i Vejd Indiga za noge i ruke i izneli ga iz kluba.Covek je hteo da uzme broj telefona od neke Soraje, jos se popeo na binu i skoro se pribio uz nju(to nek vam on kaze zasto) i ona ga odgurnu, on pade, sva sreca mi smo mu ublazili malo pad.
                        I tako razidjosmo se na kraju u centru, svako svojim putem sa nadom da cemo se uskoro ponovo videti.
                        Sve je to u redu samo ja koliko se secam tebe smo izneli napolje
                        Inace provod je bio na nivou
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by tennis View Post
                          hvala na komplimentu

                          džaba se nadaš. kad se ja kladim sa tobom, moj favorit čak i ako mu se ne igra i želi da izgubi, ima sreću na svojoj strani. juče Dodig zaboravio patike (prvi put čujem da se to nekome desilo ), zatim u 1/8 finala na Viktora (što je sreća već samo po sebi ), a sutra očekujem da npr Tsongi pred sam meč misteriozno nestane torba ili nešto tako.

                          Sutra ti neće trebati, očekujem neki atraktivan avatar

                          Comment


                          • Hoce neko da se kladi sa Acom?
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Hamzo imas odlican avatar.Moram da primijetim da su se masu proljepsali avatari kod nekih ova zadnja dva dana
                              Pao i Dacho

                              Medjutim posto sam ja poznat kao izuzetno zgodan,inteligentan covjek isto tako sam poznat i po velikom fer pleju.Tako da cu ti dati priliku da ovo ispravis.Sjutra odlucujuca,da mi ne cmizdris ovuda!

                              Zelio bih i da puno pozdravim moju najbolju drugaricu na forumu.Zelim puno,puno da je pozdravim(mada mislim da sam to vec rekao) i da joj postavim ovdje par slika,znam da ce joj se svidjet'.Ovo radim samo iz jednog razloga,da joj pokazem koliko mi je draga,nema nekih skrivenih namjera ili kako bi se u zargonu reklo slihtanja.Ne,iznad sam toga!













                              Tennis

                              Ovom prilikom bih zamolio clana sa nickom notorious da ne komentarise nista!Hvala.
                              Last edited by Vladan; 10-11-11, 20:46.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Hamza je razočarao, od Vladana kad se izgubi treba najmanje mjesec dana nositi avatar.
                                Ja sam ovo namjerno izgubio,jer podrzavam Vladanovu ideju da avatarima uljepsa forum

                                Comment

                                Working...
                                X