Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko o čemu.... baba o uštipcima
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • To se cijeni, dovoljno je što si u društvu i normalno da im je velika čast da ti plate piće i slikaju s tobom.

      Comment


      • Samo čuvaj se tog pića da ne bi... dobio ovo...

        JETRENA PAŠTETA - delikates koji se dobija kao nus produkt alkoholizma.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Dobiće čokoladnu bombu.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Samo čuvaj se tog pića da ne bi... dobio ovo...

            JETRENA PAŠTETA - delikates koji se dobija kao nus produkt alkoholizma.
            LEPI te bolesti savremenog sveta ne mogu dobiti, mi tezimo kako fizickoj tako i psihckoj stabilnosti i savrsenosti
            "Mens sana in corpore sano"
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              LEPI te bolesti savremenog sveta ne mogu dobiti, mi tezimo kako fizickoj tako i psihckoj stabilnosti i savrsenosti
              "Mens sana in corpore sano"

              Ovim postom si zaslužio doživotno članstvo, vidi se značajan napredak, iako ti to težimo nije trebalo, mi i jesmo psihički stabilni i savršeni u svakom pogledu.

              Comment


              • Hahahahahaha, kakav je lik ovaj Janko

                Is it just me or Leonidas,Spartacus and Maximus Aurelius look the same....?
                Last edited by miloolja; 28-09-11, 16:09.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by mr.gold View Post
                  Mozda nije bitno za ovu temu ali moj mali bratanac je pobedio na turniru u svojoj skoli
                  Zove se Djoka Pavlovic i velika je nada nase familije
                  Jako je bitno cuti za nove talente

                  Comment


                  • http://www.novosti.rs/vesti/spektakl...onaldo-je-glup Gdje je MGS, da vidimo da li čovjeka da prihvatimo u grupu, mada ne ispunjava sve uslove, ali možda da se progleda kroz prste. Kada bi Nereida znala da je među LEPIM, to nikad ne bi rekla, nit bi smjela reći.

                    Comment


                    • Ronaldo glup!!!
                      A nije neki ni u....... pa u šta si ti dušo gledala...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • kako je olja cedna,cak i krevet cenzurise
                        Cuj prvi maj

                        Comment


                        • Nije sve izgubljeno za njega, samo da MGS prihvati. Što se Nereida ne oglasi i prokomentariše LEPE kad je tako pametna

                          Comment


                          • Aiiii, koga vi sve primate u tu kategoriju, da ne kažem grupu Lepih....
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Borimo se za ljudska prava, zato smo prvo na paradi ponosa, pa ćemo onda razmotrit pristup ovog anonimusa.

                              Comment


                              • gde veceras izaci,da li na dominantnu ivanu selakov na akapulko ili na drevnu anu kokic na river ?
                                u svakom slucaju,after parti ce da zaseni kao i obicno



                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X