Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo ako neko oce da uziva uz carolije dominatora dzejms vajta,najboljeg kucaca svih vremena

    Cuj prvi maj

    Comment


    • Stavi ove klipove nedje na pdf-u NBA... Glupo je da ovakav zakivac obruca nestane u ovoj temi... Ako nema, otvori svoju temu. Mislim da je zasluzujes s obzirom na doprinos forumu.

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        Miko, nemoj da se ljutis, ne kazem da nemas razloga, ali gledaj to sa ove strane - zar se ti stidis sto si vrsni poznavalac sporta? Sto znas neke stvari o kojima drugi pojma nemaju? Treba da budes ponosan i da stojis iza svake svoje napisane reci, pa makar to bilo i slikom i identitetom.

        I ja drzim svoju sliku na svom profilu, kakve veze ima, ovde sam zato sto uzivam u diskusiji sa ljudima kojima se divim jer znaju toliko toga. Ovako u stvarnom zivotu se verovatno ne bismo nikad upoznali. Ovo je sportski forum, a sport je bar meni jedna od najvaznijih sfera zivota, i ubedljivo najlepsa. Ne iznosis neke ne znam kakve detalje o svojoj intimi koje bi mogle da ti naskode.
        Da,evo i ja sam medju rijetkima koji je je stavio i svoje ime i prezime.Cak i sliku na avataru Nikakav problem.Ali ipak,svi smo krivi za ono juce,nema tu opravdanja
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Sava Jovanoviću,

          Get the real jobe, dude!

          Sala naravno... To je poenta svega. Svaka cast i samo bih mozda ja bolje napisao. Dobro, ne mozda, nego sigurno, ali to ne umanjuje kvalitet Vaseg obracanja!

          Comment


          • Sta se to ovdje desavalo? :biggrin;

            Comment


            • Originally posted by hamza_TM87 View Post
              Sta se to ovdje desavalo? :biggrin;
              Malo si zakasnio.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Ako je nekome promaklo možda...

                Poštovani članovi foruma, Sport klub je najugledniji televizijski kanal u ovom delu Evrope i, pored ex YU regiona, prati se u Ukraini, Madjarskoj i Poljskoj. Kao i sve velike medijske kuce i mi smo ponudili svojim gledaocima forum, da bi razmenjivali svoje stavove, prenosili vesti, i u opšte komunicirali jedni sa drugima. Nasoj kompanijije veoma stalo da odrzi svoj ugled i poziciju, koju gradi vec skoro sedam godina,stoga molim sve članove foruma, a naročito moderatore, da se prema svima odnose korektno i bez ruznih ili teskih reči jer je to i u našem interesu. Nama je cilj da,prateći i forum, unapredimo sopstveni program i ponudimo ono što najbolje umemo i imamo. Mišljenja sam da ovo moje obraćanje svima, ne treba da shvatite, nikako drugacije nego, kao molbui sugestiju, kako ja ne bi morao da reagujem na neki drugi način. Nikome od Vas se nisam licno obratio, nemam otvoren nalog I obraćam Vam se svima. Ovim putem molim moderatore da članove foruma bespotrebno ne kaznjavaju, a naročito da ih ne izlazu javnom prozivanju I ponizavanju. Na kraju, moram da Vam svima zajedno zahvalim što ste na forumu, ali isto tako I poručim: Ljudi ne unosite bespotrebne emocije u ovo. Forum nije život, ovo bi trbalo da bude zabava. Srdačan Pozdrav / BestRegards, Sava Jovanović production manager IKO MEDIA d.o.o Bul.Zorana Đinđića 8a/1, 11070 Novi Beograd
                I pamet u glavu... a važi za sve, naravno...
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Uredu Olja nismo ni htjeli opet počinjati temu ,mislim da je bilo dosta.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post

                    Samo se vi zaje**vajte , a na ovo ste zaboravili..kakvu mudoratori i ostala čudesa...

                    http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...asti-na-Zemlju
                    http://www.sarajevo-x.com/scitech/na...anak/110923051 Eto prezivismo i to

                    Comment


                    • Kako da ne. To si prezivi, ali 21.12.2112. neces, osim ako nisi the chosen one... Evo jedan od linkova koji dokazuju to. http://gfserbia.blogspot.com/
                      Znaci 16. pasus 3. red, boldovano. To je poenta svega. A evo sto se dogodilo predjasnjim drevnim gradovima, koji su isto mislili da im nista ne moze bit'. http://www.morien-institute.org/yonaguni.html
                      Ruiniran prije nekih 15k godina...
                      U pamet se ljudi!
                      Uzdaj se u se i u svoje kljuse!
                      Mnogo je macku govedja glava!
                      Prvo skoci pa reci hop!
                      Ko drugom jamu kopa, sam u nju pada!
                      Bolje dzaba lezati, nego dzaba raditi!!!
                      ...

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Kako da ne. To si prezivi, ali 21.12.2112. neces, osim ako nisi the chosen one... Evo jedan od linkova koji dokazuju to. http://gfserbia.blogspot.com/
                        Znaci 16. pasus 3. red, boldovano. To je poenta svega. A evo sto se dogodilo predjasnjim drevnim gradovima, koji su isto mislili da im nista ne moze bit'. http://www.morien-institute.org/yonaguni.html
                        Ruiniran prije nekih 15k godina...
                        U pamet se ljudi!
                        Uzdaj se u se i u svoje kljuse!
                        Mnogo je macku govedja glava!
                        Prvo skoci pa reci hop!
                        Ko drugom jamu kopa, sam u nju pada!
                        Bolje dzaba lezati, nego dzaba raditi!!!
                        ...
                        PA dobro nisam ni mislio da cu zivjeti do ovog datuma ;)

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Nemoj Miko toliko da se sekiraš...
                          Ispalo je ovo bez veze, slažem se... pravo da ti kažem mislila sam da si prihvatio zezanje i ideš do kraja...
                          Evo, ako ti je za utehu, ja nisam čitala tvoj bios...
                          ja sam pročitala i pomislila da nije u redu što je maja to postovala na forumu..mogla je da postavi samo onaj deo gde on piše zasto misli da treba da bude moderator..bilo je i tu dovoljno materijala za zezanje..
                          a kada sam pogledala fotografiju napisala sam jedini komentar vezan za tu temu "a da kao uslov navedete i vozačku dozvolu B kategorije?"..tad nam maloletnici ne bi bili moderatori..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Ivane, Ivane, pa ti si to slagao kada sma te pitala jesi li ti to na avataru?

                            I Adine, nisam ono postavila ni zbog tebe, a niti zbog nekog određenog, već kako je iskočio prozor, kada sam ušla na forum, htela sam da postavim čisto ako neko nije video... recimo od jutros je ovde...

                            Nikako da naučimo da nije sve okrenuto lično protiv nas, ako neko nešto postavi, napiše i da ne odgovaramo odmah na prvu.
                            Eto i ja učim.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ivane, Ivane, pa ti si to slagao kada sma te pitala jesi li ti to na avataru?

                              I Adine, nisam ono postavila ni zbog tebe, a niti zbog nekog određenog, već kako je iskočio prozor, kada sam ušla na forum, htela sam da postavim čisto ako neko nije video... recimo od jutros je ovde...

                              Nikako da naučimo da nije sve okrenuto lično protiv nas, ako neko nešto postavi, napiše i da ne odgovaramo odmah na prvu.
                              Eto i ja učim.
                              Jel' ovo nesto na moj racun?

                              off topic:
                              Međunarodni tim naučnika uspeo je da registruje neutrino čestice koje se kreću brže od svetlosti, izjavio je njihov portparol, navodeći da bi to moglo da poljulja jedan od fundamentalnih principa fizike.
                              Ukoliko se to ispostavi kao tačno, otkriće bi uništilo, u najmanju ruku ozbiljno preokrenulo osnovni temelj fizike. Prema dosadašnjim naučnim saznanjima, ništa se ne kreće brže od svetlosti.

                              Antonio Ereditato iz Evropske organizacije za nuklearna istraživanja (CERN) kazao je za Rojters da su trogodišnja merenja pokazala da se neutrini kreću 60 nanosekundi brže od svetlosti na razdaljini od 730 kilometara između Ženeve i italijanskog grada Gran Saso.

                              Fizičari kažu da su neutrino čestice - koje spadaju u najneobičnije poznate čestice u fizici - potukle rekord najveće kosmičke brzine od 299.792 kilometara u sekundi.

                              "Naši rezultati su izuzetno pouzdani, nekoliko puta smo proverili sve dobijene rezultate i nismo pronašli greške i potpuno smo sigurni u naše otkriće, ali je ipak potrebno da i druge kolege obave testiranja kako bi ih potvrdili. Ipak, po novim otkrićima, nešto što putuje brzinom većom od svetlosti stiglo bi do svog odredišta pre nego što bi krenulo. Teorija koja je do sada objašnjavala sve, od crnih rupa do Velikog praska do sada se pokazala kao neprikosnovena, međutim, moguće je da je došlo vreme da to sve preispitamo", naveo je Ereditato.

                              Ukoliko dođe do potvrde, ovo otkriće će opovrgnuti ključni deo Ajnštajnove "specijalne teorije relativiteta" iz 1905. po kojoj se ništa u univerzumu ne kreće brže od svetlosti i koja praktično predstavlja temelj moderne fizike.

                              (Da li nešto može biti brže od svetlosti?)

                              "Ova informacija ostavlja ljude u neverici, jednostavno misle da ovo otkriće nije isitnito. Pozvali smo brojne naučnike iz Amerike i Japana da dodatno potvrde naša otkrića kako bi smo bili sto odsto sigurni u rezultate", izjavio je Džejms Džajls, portparol CERN-a.

                              Slični rezultati dobijeni su u Čikagu 2007. godine, ali je istraživanje stavljeno pod znak pitanja zbog velikog prostora koji je ostavljen za moguću grešku naučnika, tako da ova vest nije dobila veliki odjek u naučnoj zajednici.

                              Sa druge strane, postoje naučnici koji sa skepsom prilaze ovom otkriću poput Dru Badena sa katedre za fiziku Univerziteta u Merilendu koji tvrdi da je u pitanu "magični tepih, otkriće koje je previše fascinantno da bi bilo istinito".

                              Međutim, ono u čemu se kompletna naučna zajednica slaže jeste činjenica da ako su ovi rezultati tačni, moraće da dođe do celokupne promene načina na koji je fizika do sada posmatrana, kao i naše posmatranje i razmevanje zakona prirode, ali i brojne druge teorije koje su to podržavale.
                              Ostao sam bez rijeci. Ne mogu se opasuljit nakon ove vijesti. Sto je sledece? Putovanje kroz vrijeme?! Warp pogon?! FTL pogon?!
                              Bojim se da covjecanstvo nece umjeti da rukovodi ovolikim znanjem...
                              Last edited by M_G_S; 23-09-11, 16:59.

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Jel' ovo nesto na moj racun?
                                Ne, naravno.
                                Uopšteno, na svačiji račun, pa i moj.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X