Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evergreen... "Blagoš onom ko dovijek živi, ima' se rašta i roditi"...

    Comment


    • evo i jedan evergreen ili ti u prevodu na srpski,drevna numera,za rasima ljajica da proslavimo prvu pobedu

      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by vesna8.11 View Post
        Ako nekog interesuje, mogu ja uci u tu njihovu grupu i sve preneti.Nikakav problem.
        I da ne zaboravim, ne postoji velika vecina, jer ne postoji ni mala manjina. Dovoljno je kazati--vecina.

        Možeš ući u grupu, ali teško da možeš shvatiti o čemu pričamo, to je privilegija LEPIH. Gdje još pisanje u šiframa Maja i ostalih civilizacija, zato smo pozvali drevnog Asprilju da nam neke stvari razjasni.
        @MGS Kapa dole za Tsonga-u, još jednom si pokazao vrhunsko umijeće. Kad budem htio uzeti milione, obratiću ti se, nemam još želju za parama. Valjda sam napisao tačno rečenice, srećom pa imamo lektore i ne trebam strepiti.

        Comment


        • ova vesna je pravi hanibal lektor.pojela bi ljude za pravopis.nije mi dzabe bila razredna od petogdoosmog
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Druze, tebe sam cekala. Vidi kakve macke pevaju o tebi

            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Pa gdje si ti drugarice Bilo bi mi draže da si ti pjevala umjesto njih, ali ne žalim se previše.

              Comment


              • Moz mislit koliko su tek ruzne uzivo, kad im ovoliko sminke i stilista nije pomoglo... Ali dobro, mora da ti prija njina paznja.

                Comment


                • Za razliku od tebe ograničen sam u shvatanjima, i vidim samo žene, pa mi i ovo može proći. Mijenjao bi ih sve za Shardonnay.

                  Comment


                  • To se cijeni. Ako se ikad preorjentises, cekam te.

                    Comment


                    • osecam da je shardonej dominantnija od svih polu macaka iz onog spota.evo,ovo vam je prava macka,prvi glas srbije !

                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Brate, ona je dobar primjer kako bi svaka zena trebala da izgleda! A ima i fantasticnu boju glasa...

                        Comment


                        • to je jasno kao dan,izazovna ali umerena plus edukovana sa slavujskim glasom...ljubomorni su ljudi koji ne primecuju tu dominaciju
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Glas joj je najjača karika, mogao bi je neprestano slušati, takav talenat se jednom rađa.

                            Comment


                            • Ada zene joj jedino nalaze falinke... Nije ni cudo zasto. Kod nas muskaraca je drugacija situacija. Kad je neko prelijep ne zavidis mu, no poradis na sebi, ides u teretanu, pokusavas dioci do sto vise love... Drugim rijecima, zdravije se razmislja.

                              Comment


                              • dobro sad,ne bih je mogao neprestano slusati da ne preterujemo,postoji tu i olja karleusa,dunja ilic i jos mnogo dominantnih pevacica sto moraju svaki dan da se zavrte u plejeru ali da je prelepa-prelepa je,da ima fantasticne glasovne mogucnosti-ima fantasticne glasovne mogucnosti i sasvim zasluzeno pripada kremu srpskog dzet seta
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X