Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169431#msg169431 date=1284661332]
    mr.gold, divljak nisam niti varam, ja sam tkz. postenjak. Ne radim na standu, vec iskljucivo na pozive, max 4 sata dnevno i posao taksiste mi ne donosi hljeb, samo je mala pomoc za neke druge stvari!
    [/quote]

    Maho, dajes mi nelogicne odgovore, dovodis sebe u sumnju u mojim rezonima.
    Kazes da ides na pozive?!
    Ne mozes da ides na pozive ako nisi clan udruzenja. Niko divljake ne zove da im dodju kad ne znaju broj.

    Ako jesi clan udruzenja, ne mozes nikako da radis "4 sata dnevno", kada si u obavezi da radis minimum 8 da bi uopste dobio stanicu. Sto je kao cinjenica nepobitno.

    Dakle, ili jesi divljak, ili ne zelis da priznas da varas obican narod, ili sto je najgore uopste nisi taksista jer iznosis potpuno netacne podatke.
    Ako iznosis netacne podatke, a iznosis ih - dokazao sam, zasto imas potrebu da lazes narod na forumu da si taksista?!

    Ovo je retoricko pitanje i ne iziskuje odgovor jer je isti dokazan samim pitanjem.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      WOW sada sam siguran da Gold radi za FBI $#^%RT
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg169436#msg169436 date=1284661767]
        [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169431#msg169431 date=1284661332]
        mr.gold, divljak nisam niti varam, ja sam tkz. postenjak. Ne radim na standu, vec iskljucivo na pozive, max 4 sata dnevno i posao taksiste mi ne donosi hljeb, samo je mala pomoc za neke druge stvari!
        [/quote]

        Maho, dajes mi nelogicne odgovore, dovodis sebe u sumnju u mojim rezonima.
        Kazes da ides na pozive?!
        Ne mozes da ides na pozive ako nisi clan udruzenja. Niko divljake ne zove da im dodju kad ne znaju broj.

        Ako jesi clan udruzenja, ne mozes nikako da radis "4 sata dnevno", kada si u obavezi da radis minimum 8 da bi uopste dobio stanicu. Sto je kao cinjenica nepobitno.


        Dakle, ili jesi divljak, ili ne zelis da priznas da varas obican narod, ili sto je najgore uopste nisi taksista jer iznosis potpuno netacne podatke.
        Ako iznosis netacne podatke, a iznosis ih - dokazao sam, zasto imas potrebu da lazes narod na forumu da si taksista?!

        Ovo je retoricko pitanje i ne iziskuje odgovor jer je isti dokazan samim pitanjem.
        [/quote]
        Slabo ti ide logika.
        Malo bolje provjeri da li je pod moranje raditi 8 sati dnevno, pa se onda javi!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=bice link=topic=1649.msg169440#msg169440 date=1284661898]
          WOW sada sam siguran da Gold radi za FBI $#^%RT
          [/quote]
          &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
          mr.gold Hipoteticka situacija: Neko od tvoje rodbine je vlasnik legitimne taxi sluzbe. Dobijas pozive, radis koliko ti je ceif @(*6sd$% Ne iziskuje nikakv odgovor h5g6k8
          VOKATIV OD MAHA JE MAHA A NE MAHO #%d*

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Josh za ta 4 sata,ako je to uopshte tachno,ti orobish narod... #%d*
            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169456#msg169456 date=1284662635]
              Josh za ta 4 sata,ako je to uopshte tachno,ti orobish narod... #%d*
              [/quote]

              #%d* #%d*

              jos je i bolje sto radi samo 4h, bolje za narod...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Maho, nemas potrebe za zapovednim nacinom komunikacije.
                Moj stil ne zahteva od tebe takvo malogradjansko (ne)ponasanje. Kulturno razgovaraj.
                Ako umes.


                Radno vreme jeste 8 sati. I ne znam da li je kod vas tako, ali zakoni evropske unije zahtevaju registraciju svakog taksi vozaca, kao i imanje GPRS uredjaja u vozilu.
                Potkrepljujem izjavu ovim tekstom koji je iz januara, a u BG-u se vec odavno pocelo sa ovim
                http://www.autobrief.com/content/187...no-radno-vreme

                Ovo je samo u svrhu dokaza da se ne sluzim neistinama.

                Cinjenica je da ti mozes da prilozis kao dokaz, doduse nepotvrdjeno, da taksiras kod rodjaka.
                Ali, uz duzno postovanje, ne bih mogao u to da poverujem.
                Cisto sumnjnam da bi ostali taksisti dozvolili da im krades voznje. Koliko znam, to je najveci greh u jednom udruzenju, i ne verujem da bi tvoj rodjak imao potrebu da amortizuje nezadovoljstvo radi tebe.

                Tako da, za mene si divljak, jer ne radis puno radno vreme.
                A ako ne radis puno radno vreme, onda varas drzavu sto ti je jos gore.

                Jednom neposten - uvek neposten.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg169431#msg169431 date=1284661332]
                  Inspektore Vladane:
                  Jinx=nesreca
                  Skoro 1 godinu
                  24
                  Vrlo brzo
                  mr.gold, divljak nisam niti varam, ja sam tkz. postenjak. Ne radim na standu, vec iskljucivo na pozive, max 4 sata dnevno i posao taksiste mi ne donosi hljeb, samo je mala pomoc za neke druge stvari!
                  [/quote]
                  Nisam inspektor,samo sam pitao,na tebi je hoces li da odgvoris ili ne %QWT&W
                  Nesreca je misforcun,anlaki,itd.,nikad cuo za Jinx pa jos velikim slovima to pises,znaci mislio si na nekoga,ubijedjen sam da si mislio na forumasicu za nickom Jinxy ili na macku Jinxy iz poznatog filma "Njeni roditelji",ali nelogicno mi je da bi macku ubacao u ovo,tako da sam gotovo siguran da si mislio na gore pomenutu forumasicu kojoj si cak ponudio i neke casove,pa na ovaj nacin zelis da steknes njenu paznju,sto ti cini mi se i ne uspijeva,posto sam vidio da je ona online,ali ti nije nista odgovorila.Moguce da sam pogresno protumacio,ali ne vjerujem %QWT&W

                  Godinu dana radis u taxi udruzenju i to 4 sata dnevno,uz duzno postovanje,ali to ne drzi vodu,nemoguce je,ja radim 8 sati i to je minimum,ali minimum,pa ne znam kakvu vezu da imas.Ti si divljak sve vise sam ubijedjen u to,a divljaci samo sramote ovu postenu profesiju!

                  Zasto odustajes od posla taxiste,je li ti to ispod nivoa?
                  Posao je posao i treba to da postujes,a ti radis ovaj,a jos nas gledas sa visine,ne znam samo cemu to?
                  Najgore od svega je tvoja izjava da ne varas narod,pa to rade svi taxisti,ali svi,bez izuzetka!
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Nyman link=topic=1649.msg169412#msg169412 date=1284660453]
                    [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg169282#msg169282 date=1284641708]
                    Volis Therion Nymane @(*6sd$%
                    [/quote]

                    Naravno l5'%9 jedan od najboljih bendova u istoriji...[/quote]

                    Jesu bogami.. jedinstveni i neponovljivi

                    Koji album najvise volis?
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!











                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        I slika koja zasluzuje da bude izdvojena *#AI&D

                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

                          Ali ako je neko dzedaj, onda je to Roger a ne Nadal $%&5@$A
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ma eto mu zvanje dzedaja.. Rafa ga je pobedio u debati pred predsednicke izbore h5g6k8
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              E CW, a Return of the Jedi, to si zaboravio $%&5@$A
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Zaboravio jer su mi filmovi zadnja rupa na svirali... ne znam ni kad sam zadnji put gledao neki a kamoli da se setim da ce Dzedaj da se vrati *#AI&D
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X