Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogu zamisliti u kom kontekstu si me spomenuo
    Rekose da se hvalim pa se ja bacio na inteligentne stvari... da ono sa kraljicama i konjima, uopste nije tesko...
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Cijelo vrijeme sam ti zahvaljivao. Nije teško kada je kraljica tu, ali šta kada nije, i kada je u 3-4 poteza

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Koncentracija mi je jača strana, pogotovo u ovo doba riješio sam i 3, bio sam ozbiljno zaratio sa igrom, a i par puta spomenuo Indiga lakše mi idu šahovski problemi nego kockurine. Indigo, stavljaj slike žena i nastavi da se hvališ, mani se ovoga.
        dobro je i ovo. ne slaže se nasumično, nego mora da se vodi računa s kakvim kockicama raspolažeš, kako je okrenuta koja boja i automatski neka mesta eliminišeš i moraš da gledaš sledeći korak pre nego što staviš tj. koje ti se opcije otvaraju. treba da se uključi mozak ipak.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by tennis View Post
          dobro je i ovo. ne slaže se nasumično, nego mora da se vodi računa s kakvim kockicama raspolažeš, kako je okrenuta koja boja i automatski neka mesta eliminišeš i moraš da gledaš sledeći korak pre nego što staviš tj. koje ti se opcije otvaraju. treba da se uključi mozak ipak.

          Uvijek budu bar 2-3 koje moraju ići na kraj, jer se ne mogu spojiti, ali pusti ti kocke, i traži potpis za Vladana.

          Comment


          • pa kocke sam prva rešila , a i potpis sam sklepala.
            sigpic

            Comment


            • Prva si vidila, a meni je trebalo manje vremena šalji mu u inbox, neka se obraduje čim uđe na forum, nadam se da je bar malo atraktivnije

              Comment


              • nije tačno, sigurno sam pre rešila. postovao si u 2.27 već nervozan zbog istih , a zatim u 2.44 da si rešio. ja sam to rešila brzo, za par minuta (ne zezam se), a i muziku sam puštala u međuvremenu.

                koliko si imao poena, bez laganja?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by tennis View Post
                  nije tačno, sigurno sam pre rešila. postovao si u 2.27 već nervozan zbog istih , a zatim u 2.44 da si rešio. ja sam to rešila brzo, za par minuta (ne zezam se), a i muziku sam puštala u međuvremenu.

                  koliko si imao poena, bez laganja?

                  Oduzmi pisanje na forumu, spominjanje Indiga itd. i vidićeš da sam bio brži. Ne sjećam se tačno, čini mi se oko 8800 8900

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Oduzmi pisanje na forumu, spominjanje Indiga itd. i vidićeš da sam bio brži. Ne sjećam se tačno, čini mi se oko 8800 8900
                    ahahaha, pa to je smešno malo!

                    nema izvlačenja, rekoh već da nisam žurila i da sam i muziku puštala. ne budi toliko sujetan. ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Šalim se, kakva sujeta To sam ja namjerno odugovlačio, da bi ti bila bolja u nečemu Jesi li imala duplo ili 3x više

                      Comment


                      • još više.

                        ma ne brini, nije sramota izgubiti od mene.
                        sigpic

                        Comment


                        • Gdje će bit više, obruka me sad Bojana briši ove postove kad ustaneš Da je sramota ne bi ti pustio

                          Comment


                          • Ja se prestadoh hvaliti al Tennis me nasledila
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • hahaha, ti kad si prvi put postovao ja sam već bila uradila.

                              još, još više. verovatno sam jako brzo uradila treći nivo (pa i drugi) pa sam dobila dosta poena.

                              idem sad da spavam, laku noć.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Ja se prestanem hvaliti al Tennis me nasledila
                                pa Indigo, ja se ne hvalim, samo iznosim činjenice.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X