Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    gold, kako si brzo postovao tu sliku $%&RQa
    je l' ti to imas tajni folder, Rafa - &^@4( ? l5'%9
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ima ona stara,pas koji laje ne ujeda $#^%RT
      Obecao sam joj,nikad nece nositi Nadala,Karlovica i Srleta,a oci me nesto peku od te slike fghj48d
      A ona je meni obecala da nece biti golih Spanaca *(z$8
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg155089#msg155089 date=1281728907]
        gold, kako si brzo postovao tu sliku $%&RQa
        je l' ti to imas tajni folder, Rafa - &^@4( ? l5'%9
        [/quote]

        Pa imam par spremnih kada zatreba za ovakve potrebe $8#a

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg155093#msg155093 date=1281729006]
          Ima ona stara,pas koji laje ne ujeda $#^%RT
          Obecao sam joj,nikad nece nositi Nadala,Karlovica i Srleta,a oci me nesto peku od te slike fghj48d
          A ona je meni obecala da nece biti golih Spanaca *(z$8
          [/quote]

          ^*#(- ^*#(- ^*#(-
          ma nece I#^@8

          [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg155095#msg155095 date=1281729072]
          Pa imam par spremnih kada zatreba za ovakve potrebe $8#a
          [/quote]

          i ja treba da ti poverujem? $#^%RT $#^%RT
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg155085#msg155085 date=1281728596]
            [quote author=Vladan link=topic=1649.msg155083#msg155083 date=1281728450]
            Ona ti ne smije reci,jer je nikad necu pustiti da dobije + davacu joj najgore moguce avatare &d$7
            [/quote]

            ^*#(- ^*#(- ^*#(- ^*#(-

            Bice, slobodno pitaj, nije problem l5'%9
            [/quote]


            Naravno samo kada ga budem pobedio razmisljam da mu stavim Melzera ili nekog drugog koga ti kazes ali ako pobedim %QWT&W
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Gledaj ti njih kako se smao dogovaraju,pa jos javno (&$E#
              Sve su prilike da cu iskoristi ovu opciju zabrani ovog korisnika ^%@7f
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Ma ne bi ti to znam ja tebe dobar si ti covek $#^%RT
                Jedva cekam da te pobedim ^%@7f
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg155098#msg155098 date=1281729157]
                  i ja treba da ti poverujem? $#^%RT $#^%RT
                  [/quote]

                  Jao Boki, da mogu da ti udjem u hard, sta li bi tu bilo h5g6k8

                  Fed do 18
                  Fed + 18
                  Fed top secret potos

                  $%&5@$A

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg155112#msg155112 date=1281729495]
                    Jao Boki, da mogu da ti udjem u hard, sta li bi tu bilo h5g6k8

                    Fed do 18
                    Fed + 18
                    Fed top secret potos

                    $%&5@$A
                    [/quote]

                    A ti mislis da su ti folder tako nazvani, tako bi ih svako nasao $%&5@$A
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ulazio sam joj ja u komp preko onog programa,ne mogu sad da se sjetim kako se zove,e pa koliko je tu Rogerovih slika ne biste vjerovali $%&RQa $%&RQa $%&RQa
                      Sigurno preko 500 GB
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Ima ona i veci hard - specially designed samo da vise stane $#^%RT

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [youtube] http://www.youtube.com/watch?v=RE3rhN1gAwo [/youtube]

                          Ako bude Sunca i visoke temperature gold nam se zavija u pink. '65slif
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Eno sta prica fghj48d
                            Zelis da se Noletu slosi &d$7

                            Sutra ce da se peva

                            [youtube]7dreb-MiDTo[/youtube]

                            I stize najnovija kolkcija avatara leto 2010 '65slif

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Ferrer-Dolgopolov,Bice smijes li? (%fsd%&j
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Moze ali sta cemo avatat 7 dana ili nesto drugo? %QWT&W
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X