Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Kako mozes da sudis,a nisi ni vidjela vic,samo si malo grebnula po povrsini,mada je i onaj dio presmijesan mora se priznati


    I najljepse!

    Najljepše i najpametnije nisam spomenuo, jer se to podrazumijeva i vidi u naslovu.

    Comment


    • Vama je momci baš dosadno?
      Prošla sva takmičenja, utakmice i rasprave za danas... pa mlatite ovde praznu slamu
      Verujemo vam, evo ja prva, časna reč da je vic extra i mnogo smešan, ma ubija ali ostavite za tamo za te "LEPE"... dajte ovde nešto i mi da uživamo i da se držimo, na ovim našim zajedničkim stranama

      P.S. Inače menjamo naziv grupe, pa više neće biti predmet sprdnje..ono je bio radni naslov, a sada...
      Strpite se
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Evo ovde cu:Vladane ja znam da je on sasvim korektan i cak smo se nekoliko puta ja i on salili na temu i Noleta a i Serene,ali ovo definitivno i nije bilo bas fer,mozda mi se i cini(mada i ostalim Novakovcima je tako)ovo mi je bas tesko palo ne zbog poraza nego zbog toga sto je on izasao na teren a neko osporava da je on folirant da je on ovo da je on ono(a vecini na njegovom mestu ne bi ni palo na pamet da izlaze na teren u takvom stanju)a on je izasao i ono na pocetku kada je ulazio i kad je poslao jedan poljubac publici pomislio sam ok bice sve uredu ali,i ono sto me je najvise pogodilo na kraju je njegovo plakanje tu mi se je slomilo srce
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Pozovite Hamzu legendu u grupu jedan od najduhovitijih likova na forumu, kada nas on pojaca tek onda ima da nabijemo komplekse zenskoj grupi
          Ne znam baš ko ima komplekse i ko stalno pokušava da se istakne, izgleda da vam je malo tijesno u toj grupi, pa ovdje tražite dodatni prostor
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Vama je momci baš dosadno?
            Prošla sva takmičenja, utakmice i rasprave za danas... pa mlatite ovde praznu slamu
            Verujemo vam, evo ja prva, časna reč da je vic extra i mnogo smešan, ma ubija ali ostavite za tamo za te "LEPE"... dajte ovde nešto i mi da uživamo i da se držimo, na ovim našim zajedničkim stranama

            Ovo je pokušaj da otkupe prava za naše viceve i ostale kvalitetne diskusije, da bi onda i njihova grupa imala smisla. Vladane, Indigo i ostali, nemojte nasjedati na ovakve spletke.

            Comment


            • Originally posted by D na kvadrat View Post
              Ne znam baš ko ima komplekse i ko stalno pokušava da se istakne, izgleda da vam je malo tijesno u toj grupi, pa ovdje tražite dodatni prostor
              Bravo, drugarice moja!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Bukvalista si, ne razumiješ o čemu se radi, jer nisi član najbolje i najduhovitije forumske grupe ikad.
                Bojim se da ni onda ne bih razumela, a ponajviše ovaj deo sa "najbolje i naduhovitije" , nisam ja toliko "duhovita"

                Originally posted by Vladan View Post
                Kako mozes da sudis,a nisi ni vidjela vic,samo si malo grebnula po povrsini,mada je i onaj dio presmijesan mora se priznati
                Znaš šta kažu, kad ne valja temelj..., uprskali ste osnovu, da ste ostavili samo tako i ličilo bi na nešto, 'vako... lepo vam kažem... pokušajte ponovo

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Najljepše i najpametnije nisam spomenuo, jer se to podrazumijeva i vidi u naslovu.
                  Prastaj kolega,ja sam malo burnije odreagovao

                  Originally posted by miloolja View Post
                  Vama je momci baš dosadno?
                  Prošla sva takmičenja, utakmice i rasprave za danas... pa mlatite ovde praznu slamu
                  Verujemo vam, evo ja prva, časna reč da je vic extra i mnogo smešan, ma ubija ali ostavite za tamo za te "LEPE"... dajte ovde nešto i mi da uživamo i da se držimo, na ovim našim zajedničkim stranama

                  P.S. Inače menjamo naziv grupe, pa više neće biti predmet sprdnje..ono je bio radni naslov, a sada...
                  Strpite se
                  Da nije tog smajlija koji prevrce ocima povjerovali bi
                  Ajde ti nadji neku temu i LEPI ce diskutovati

                  Originally posted by D na kvadrat View Post
                  Ne znam baš ko ima komplekse i ko stalno pokušava da se istakne, izgleda da vam je malo tijesno u toj grupi, pa ovdje tražite dodatni prostor
                  Dobrodosla na forum,nadam se da ce ti biti lijepo ovdje
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni je upravo jedna veoma cenjena clanica zenske grupe poslala poruku i pita me o kakvom vicu se radi...
                    Takodje zeli da joj kazem bar neke od veoma kvalitetnih diskusija koje vodimo kako bi i one mogle raspravljati o tim temama..
                    Od toga nema nista....... Lepi
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Indigo, providan si, naša članica ima sve šifre i kvalifikacije da to tamo vidi...prema tome...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Dobrodosla na forum,nadam se da ce ti biti lijepo ovdje
                        O hvala lijepo, veoma si ljubazan
                        sigpic

                        Comment


                        • narcisi,jel vam ovo himna ?

                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Jednim klikom ode cela grupa, kao da je nikad nije ni bilo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Kakvi su to pritisci ljudi moju,zatrpan inbox,pitaju svi o kakvom se vicu radi.Necete saznati,samo za LEPE!
                              sigpic

                              Comment


                              • Bojana, proširi im još malo inbox
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X