Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha
    Ok ljudi,mislim da smo dosta diskutovali o krovu.
    Sad jedno obavestenje:
    Molimo vas da vise ne postavljate linkove vesti sa domacih sajtova tipa:B92,Blic,Sportal itd.jer su nepotrebni i maltene su samo spam.U njima nema niceg korisnog,nema dobrih i kvalitetnih tekstova(jer se autori koji pisu tekstove poznaju u tenis ko ja u kineski) i jednostavno su suvisni jer nam ne donose nista novo.Ovo shvatite vrlo ozbiljno,svako ko prekrsi jednom pravilo dobija warn,nakon toga i ban a mi ne zelimo da se takve stvari dogadjaju
    Vladane,
    iako smo se pozdravili i ja rekao da se vise necu oglasavati, morao sam te podsetiti na nasu prepisku u kojoj sam tvrdio da su se neki ljudi ovde uzivili u uloge, a ti tvrdio suprotno. Hajde da prihvatim da je neko skinut sto je "promasio" temu iako sam posle toga citao milion stvari koje nemaju veze sa USO, ali ovo je vrh. Sad ne smes postaviti ni link sa domaceg sajta jer je neki super autoritet iz oblasti tenisa odlucio da su svi domaci tekstovi spam. Svi se razumeju u tenis kao u "Dacha u kineski" pa je on odlucio da, onako demokratski, to sam ukine. O cemu mi, covece, ovde pricamo. O pravu na vlastito misljenje ili o pravu na misljenje moderatora i admina.
    Necu vise i, kako je govorio legendarni Avram Izrael za vreme bombardovanja, GOTOVO.
    Ostaj mi zdravo.

    Comment


    • Originally posted by Dacha
      Molimo vas da vise ne postavljate linkove vesti sa domacih sajtova tipa:B92,Blic,Sportal itd.jer su nepotrebni i maltene su samo spam.U njima nema niceg korisnog,nema dobrih i kvalitetnih tekstova(jer se autori koji pisu tekstove poznaju u tenis ko ja u kineski) i jednostavno su suvisni jer nam ne donose nista novo.Ovo shvatite vrlo ozbiljno,svako ko prekrsi jednom pravilo dobija warn,nakon toga i ban a mi ne zelimo da se takve stvari dogadjaju
      Je li se vi ovo šalite?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne salimo se i nije Dacha sam odlucio ovo da ukine. To je odluka administratorskog i moderatorskog tima foruma. Takodje, dopunjena su forumska pravila - http://www.sportklub.info/forum/thre...ma-SportKlub-a

        Comment


        • Ako sam napisala u množini, znači da nisam mislila na njega, već na vas.
          I ne slaže vam se ovo Dachino upozorenje sa onim Pravilima foruma...tamo ne stoji B92... pa da ne bude zabune...

          Nekada je ovde bilo mnogo veće zadovoljstvo provoditi slobodno vreme.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Nisi ti, ali jeste Dominator u postu iznad tvog. ;)

            Comment


            • Bravo, vi ste baš rešili da budete nešto poput foruma b92.
              Dovedite onda i kinika da vam bude administrator, hahaha.


              Ne uništavajte ovo lepo mestašce, što vam je voda toliko ušla u uši pa bijete glavom na sve strane?
              Last edited by santiljana; 08-09-11, 11:55.
              Neki ljudi su kao oblaci, tek kad se sklone sunce počne da sija.

              Comment


              • Ljudi,ne smeju se postavljati trac-vesti i gluposti a ne normalne vesti!
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • DangerAce je banovan na jedan dan jer je prekrsio pravila foruma i tu se svaka prica zavrsava.




                  P.S. Moderatori sve sto rade, rade uz punu podrsku SM-ova i Administratora i moraju se postovati!!!
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Nista ti Tuto ne brini.. akan ce da strazari a ja cu da timarim
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by ClayWarrior View Post
                      Nista ti Tuto ne brini.. akan ce da strazari a ja cu da timarim
                      A zasto ne obrnuto?
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Ukratko: sta se sve ne moze..
                        Izgleda da ima vise toga, ali ono glavno( sto udara na funkcionere sajta )..
                        Zaista sve vise lici na "povecani obim" cenzure..
                        Pa valjda je poenta raznovrsnost u misljenjima?! Ne spominjem psovanje i nedolicne komentare..

                        Uzdravlje

                        Comment


                        • Najvise se cudim kada se od misa pravi slon,nista se ovdje ne cenzurise,svaka kuca ima svoja pravila i ona moraju da se postuju i sta je tu problem,a ta pravila sluze da svima bude bolje na forumu,i nije to iz naseg hira napravljeno kao sto pojedini govore.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Najvise se cudim kada se od misa pravi slon,nista se ovdje ne cenzurise,svaka kuca ima svoja pravila i ona moraju da se postuju i sta je tu problem,a ta pravila sluze da svima bude bolje na forumu,i nije to iz naseg hira napravljeno kao sto pojedini govore.
                            Ovo da se stavi na naslovnu stranu foruma.Bravo majstore!

                            Kratko,jednostavno i sto je najvaznije ISTINITO!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Aco,kako je dobro za promenu gledati prijatno lice na tvom avataru,a ne namrgođenog Soda..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Istina, cak je i moja sestra sa kreveta pitala ko je to na avataru
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X