Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boki,realno odmah pocinjes da smaras privatnim porukama kad ti neko odgovori na post.Pa forum sluzi valjda za razmenu misljenja a ne samo za tvoje misljenje.
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Boki,realno odmah pocinjes da smaras privatnim porukama kad ti neko odgovori na post.Pa forum sluzi valjda za razmenu misljenja a ne samo za tvoje misljenje.
      Nemam ja problem sa tim da mi neko odgovori na moj post,ja to volim;)a kad smo vec kod PM koliko sam tebo poslao 100? tacno je da sam ti poslao 2-3 nemogu tacno da se setim, zbog jednog po meni ociglednog razloga"tvoje provokacije" i nisam hteo da odgovaram preko foruma da ne smaram ostale forumase ali me sad teras da ti ovako odgovaram pa neka svi citajunemam ja nikakvu zelju za PM sa nekim od vas samo sam postovao "preporuku" Bojane kao admina i ocigledno pogresio odgovaraj ti na moje postove ali ne na tvoj nacin koji si pokazao odgovarajuci na moje postove (ne brini kopiram te vase bisere pa ih mozda i ponekad objavim a vec sam izabrao naziv"sujeta teniskog foruma' i da neboj se dobices odgovor javno nikad vise preko PM

      Comment


      • Ja vise pratim diskusije nego sto ucestvujem u njima.. Ono sto sam ja primetio: Ono sto je rekao Shardonnay. Malo malo pa se javljaju silni i i vise nego prevatreni ''domaci'' navijaci koji, po meni cak i bolesno, navijaju za svoje favorite (i to uglavnom Novakovi navijaci. Tipsini i Viktorovi uglavnom realno reaguju ), i direktno omalozavaju druge igrace. Neke koji su za ovu igru ucinili vise nego sto ce verovatno svi nasi igraci zajedno uraditi u sledecih 20 godina. Prozivke na racun Federera (pusti placka, Nole mu je objasnio neke stvari, tek ce da place), Nadala (vadi gace, i sl., Novak ka melje itd.) i sl. I sto je najgore, napadaju njihove navijace. Jako retko sam vidjao prozivke na racun Fed vs Nadal. Uglavnom je Novak vs Fed, Nadal, ili bilo ko drugi.
        Ajde vec jednom shvatite da je tenis individualan sport i da se, van Davis Cup-a, jako retko desava da se nacionalna pripadnost mesa u navijanje ili bilo sta drugo. Postoje neki extremniji primeri poput Novaka, i neka radi to ako hoce. Ja volim Federera i sta sad. Gde pise da moram da navijam za Novaka zato sto je iz Srbije. Sta ja imam i sta meni donosi to da navijam iz igraca samo zbog toga sto je iz Srbije. Vise volim da navijam za Federera zbog njegovog nacina igre, zbog predatorske aure kojom zraci. I to sad ne znaci da ja ne volim Novaka. Dobar momak, voli da se zeza i eto.. Sta mogu kad ovog vise volim. Kao sto i Nadala vise volim... Kao da nema nekog Svajcarskoj ili Spaniji da vise voli Noleta od Feda ili Nadala.
        I jos jedna stvar, ne mogu da shvatim da neko moze da mrzi nekog igraca, bilo kog i zbog bilo cega. Svi imaju nesto svoje sto je interesantno. Svi nesto hejtuju na Mareja kako igra dosadno. A meni je bas interesantno sto je on uspeo da masteruje takav nacin igre koji je i vise nego efikasan i donosi rezultate. To sto jos nema glavu, to je druga prica Simon takodje. Mrzeti Federera zato sto je arogantan? Ako i jeste, ima puno pravo, najbolji je ikada. Nadal radi ovo, ovaj radi ono... Deal with it.

        Comment


        • Smoriste vise sa svadjama, poceo sam da izbjegavam forum
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Ja vise pratim diskusije nego sto ucestvujem u njima.. Ono sto sam ja primetio: Ono sto je rekao Shardonnay. Malo malo pa se javljaju silni i i vise nego prevatreni ''domaci'' navijaci koji, po meni cak i bolesno, navijaju za svoje favorite (i to uglavnom Novakovi navijaci. Tipsini i Viktorovi uglavnom realno reaguju ), i direktno omalozavaju druge igrace. Neke koji su za ovu igru ucinili vise nego sto ce verovatno svi nasi igraci zajedno uraditi u sledecih 20 godina. Prozivke na racun Federera (pusti placka, Nole mu je objasnio neke stvari, tek ce da place), Nadala (vadi gace, i sl., Novak ka melje itd.) i sl. I sto je najgore, napadaju njihove navijace. Jako retko sam vidjao prozivke na racun Fed vs Nadal. Uglavnom je Novak vs Fed, Nadal, ili bilo ko drugi.
            Ajde vec jednom shvatite da je tenis individualan sport i da se, van Davis Cup-a, jako retko desava da se nacionalna pripadnost mesa u navijanje ili bilo sta drugo. Postoje neki extremniji primeri poput Novaka, i neka radi to ako hoce. Ja volim Federera i sta sad. Gde pise da moram da navijam za Novaka zato sto je iz Srbije. Sta ja imam i sta meni donosi to da navijam iz igraca samo zbog toga sto je iz Srbije. Vise volim da navijam za Federera zbog njegovog nacina igre, zbog predatorske aure kojom zraci. I to sad ne znaci da ja ne volim Novaka. Dobar momak, voli da se zeza i eto.. Sta mogu kad ovog vise volim. Kao sto i Nadala vise volim... Kao da nema nekog Svajcarskoj ili Spaniji da vise voli Noleta od Feda ili Nadala.
            I jos jedna stvar, ne mogu da shvatim da neko moze da mrzi nekog igraca, bilo kog i zbog bilo cega. Svi imaju nesto svoje sto je interesantno. Svi nesto hejtuju na Mareja kako igra dosadno. A meni je bas interesantno sto je on uspeo da masteruje takav nacin igre koji je i vise nego efikasan i donosi rezultate. To sto jos nema glavu, to je druga prica Simon takodje. Mrzeti Federera zato sto je arogantan? Ako i jeste, ima puno pravo, najbolji je ikada. Nadal radi ovo, ovaj radi ono... Deal with it.
            Ma dzaba nam je sve,neki to ne mogu da shvate i sta da se radi... jbg takav smo narod.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Snooker zasluzuje pdf, tako da mi nije jasan tvoj komentar... dva viteska sporta. snooker i macevanje, al' katanama.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Smoriste vise sa svadjama, poceo sam da izbjegavam forum
                Evo Aco zbog cega sam ti 2-3 puta poslao PM, ljude jednostavno ne zanimaju nase neslaganje u misljenjima, pa razmisli malo sta je bolje za forum, poneka PM kojom cemo pokusati resiti neku nesuglasicu ili korektano zapazanje "ivan piper"a

                Comment


                • Originally posted by tuta bugarin
                  teško tije priatelju
                  ponekad dobjasnu stav
                  da sfakoga dana u sfakom pogledu
                  deluješ vedro raspoložeto i nacmejato
                  a
                  toje posebno teško dusvate oni neki
                  kojima je ustajanje na levu nogu
                  em jedina preokupacia
                  em žifotno zanimanje
                  em hobi




                  tuta bugarin
                  diskusant bres fotelje
                  lutajući reporter u ostavci
                  osamljeti borac za bolje danasutra
                  prekosutra okosutra nakosutra aiu ostale dane
                  Majstore,imas tu cast da od mene dobijes "like", jedini koji je to dobio,ako ti to nesto znacisamo nastavi sa radom,skidam kapu

                  Comment


                  • Tu je on Tuto, 'vataj ga sad!

                    Comment


                    • Ja sam tebi davno rekla da od njih dvojice nema nista, nisu oni ni za sta, em su ti pokusali upropastiti timarenje, em sad ovo rade...
                      Moras naci druge pomocnike, nema ti druge... ;)

                      Comment


                      • tuto ako ti treba pomoc samo mi javi, opasan je taj igorofski...
                        vidis da su akan i klej zaglavili sa sonom konfrčastom konobaricom sa obilatim dekoltejom...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Znas sta Tuto, svaka tebi cast ali ja bas i ne mogu vazda da strazarim.. jos je brate i zaladnelo pa mi sve neki mraz po nogama struze (tanke mi corape)

                          I jbg., nisam ni ja od kamena pa da ostanem pribran kad prodje neka fina mlada zgodna lepa komfrcasta.. naletece Kiro drugi put
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • E to je vec zajebato pa cu se strogo cuvati.. valjda sam u dobrim rukama
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Nista ne brini, nije ni akan od juce
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X