Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledajte seriju "Arrested Development"...

    Comment


    • JA samo TV gledam,i to samo prva cetiri kanala,SK,SK+,ES,ES 2 i federalnu kada ima Lud,zbunjen,normalan

      Comment


      • Kakav je Rubicon?
        Boardwalk Empire je strasna serija
        sigpic

        Comment


        • E "gledajte", pa to smo daaavno sve odgledali ;) odlična je, jedna od top!

          Takodje ništa ne gledam na tvu, gledam koliko hoću, kad hoću, šta hoću na kompu.

          A kraj Losta je savršen!!! Niko ti ne govori šta da misliš, kako da razmišljaš, koja ti je religija, vera, u šta da veruješ, šta da osećaš, šta je istina, šta ne; šta je tačno, šta ne; nego svako po svom shvatanju odredi sebi šta je i kakav je smisao, samo treba imati dovoljno mašte

          Comment


          • Pa vi se nimalno ne saosecate sa vasim drugarima koji gube na kladionici
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Pa vi se nimalno ne saosecate sa vasim drugarima koji gube na kladionici
              A mene jebe Fognini,hvala Bogu Kei je predao Tipsu igrao manje treba da bude najvise 6:4

              Comment


              • Originally posted by tuta bugarin
                ima tisad neki prcoljak
                neki igor josipovski
                koime svuda pratu
                pami stalno deli neke minusove
                i
                stim u vezu
                toes satim prcoljkom
                nisam najprem teo ni dase turam
                dase kačim sotim idijotom
                reko ma komu jebe kevu
                al
                sasam mal promenijo taktiku
                ter sam odlučijo damuse lično ai personalno naguzim majke toes
                štabi reko naš pros narod damuse naprmcam keve
                esad
                tuti mož dispane problem
                ako koi iz mudoracie adminisracjie i štatjaznam
                odluču dato moje izbrišu
                ondak
                morete slobodno duzmete u obzir
                daću davi nabaniram odokativno na jedno tri meseca devedes dana
                pa
                ondak
                nemoj damise koi iznanedu
                esmečuo
                a




                lutajući reporter tuta bugarin
                nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju
                u rudnici
                Sram ga bilo.

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  E "gledajte", pa to smo daaavno sve odgledali ;) odlična je, jedna od top!

                  Takodje ništa ne gledam na tvu, gledam koliko hoću, kad hoću, šta hoću na kompu.

                  A kraj Losta je savršen!!! Niko ti ne govori šta da misliš, kako da razmišljaš, koja ti je religija, vera, u šta da veruješ, šta da osećaš, šta je istina, šta ne; šta je tačno, šta ne; nego svako po svom shvatanju odredi sebi šta je i kakav je smisao, samo treba imati dovoljno mašte
                  To je tacno,ali mislim ipak da su malo izgubili dodir i da Ben npr. nije trebao da dobije drugu sansu(citaj stotu ),Dzon je bio jednostavno naivan,pa je nije dobio.Inace ima teorija koliko oces,meni se svidja ideja da svako zakljuci kako zeli,samo sto mislim da je moglo biti i bolje odradjeno,zasluzivala je to serija,posto je stvarno bila fantasticna
                  sigpic

                  Comment


                  • E pa vidiš, ja to nisam tako videla! Ceo sideway world (u kom nema vremena) je meni milisekunda u kojoj Jack umire do kraja kad sklopi oči, to je samo njegova strana priče (svako ima svoju, i svako vidi svoju i zamišlja, i saočava se sa njom drugačije). On se na taj način pomirio sa svojim život, prihvatio što je živeo, tako video ljude koji su uticali na njega, tako shvatio njihove probleme i životne borbe. Na kraju možda nije još bio spreman da Benu pruži ruku i pomiri se sa svim što je on uradio i da se saoseća sa njim, pa je ovaj ostao na klupi napolju, ali isto tako mu nije želeo zlo... A Johnu je pružio ruku na kraju u crkvi i svaka nesuglasica koju su imali je nestala, oni koji su možda želeli isto ali osećali na drugačiji način su u tom trenutku osetili savršeno razumevanje i sklad



                    Ja sam posle svake ep čitala recap na EW-u i tu su mi neka od omiljenih razmišljanja Doc Jensena:

                    ‎" Light flooded into the church. Jack smiled. It was real. It was all real. And in that moment, he was complete. Redeemed. Reconciled. Restored. He remembered his last moments on The Island. He remembered his sacrifice. He remembered he had lived a life, a hard life, a life full of mistakes and pain, but that in the end, the good in him won out, and that he died with heart in the right place. He was a hero. And he let go. The End."

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Ja nisam bas nista gledala, ni latinoamericke, ni one koje su bas svi gledali - Mucke, Prijatelje... Ni ove koje su sad u posljednje vrijeme bile bas aktuelne, tipa Zakon brace i slicno, a za ove koje vi sad spominjete nisam nikad cula.
                      Pogledala sam ponekad koju epizodu oni CSI-eva ili Hausa, ali to je zanemarljivo.

                      To se cijeni, kažem ti Cosby Show zadnja i najzvučnija serija Koliko puta tako u društvu, pa priča se o prijateljima i ostalima, a ja ko duduk

                      Na prvom mjestu je sport, na drugom sport, na trećem takođe, tek negdje na 10 mjestu dolazi neki film, ali i to na kompu da mogu razvući 2-3 dana

                      Comment


                      • I ja isto, kad neko pocne pricati o serijama, ja
                        Filmovi rijetko na tv-u, samo ako neko od mojih kuci gleda nesto, pa me primami neka scena, pa ostanem, inace nista... Na racunaru ponekad, a tad i meni bude kao serija, gledam jedan film nekoliko dana.

                        Comment


                        • Originally posted by altlosta View Post
                          E pa vidiš, ja to nisam tako videla! Ceo sideway world (u kom nema vremena) je meni milisekunda u kojoj Jack umire do kraja kad sklopi oči, to je samo njegova strana priče (svako ima svoju, i svako vidi svoju i zamišlja, i saočava se sa njom drugačije). On se na taj način pomirio sa svojim život, prihvatio što je živeo, tako video ljude koji su uticali na njega, tako shvatio njihove probleme i životne borbe. Na kraju možda nije još bio spreman da Benu pruži ruku i pomiri se sa svim što je on uradio i da se saoseća sa njim, pa je ovaj ostao na klupi napolju, ali isto tako mu nije želeo zlo... A Johnu je pružio ruku na kraju u crkvi i svaka nesuglasica koju su imali je nestala, oni koji su možda želeli isto ali osećali na drugačiji način su u tom trenutku osetili savršeno razumevanje i sklad



                          Ja sam posle svake ep čitala recap na EW-u i tu su mi neka od omiljenih razmišljanja Doc Jensena:

                          ‎" Light flooded into the church. Jack smiled. It was real. It was all real. And in that moment, he was complete. Redeemed. Reconciled. Restored. He remembered his last moments on The Island. He remembered his sacrifice. He remembered he had lived a life, a hard life, a life full of mistakes and pain, but that in the end, the good in him won out, and that he died with heart in the right place. He was a hero. And he let go. The End."

                          Mnogo se pricalo o kraju i meni je zanimljivo ovo tvoje vidjenje,ali ako je tako onda je nejasno sta je sa onima koji su prezivjeli,ipak su ostavili dosta stvari otvorenih,ok,ja volim da se pusti masti na volju,ali ipak su morali vise da zatvore pricu.No to je samo moje misljenje
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni se baš to sviđa, što se toliko pričalo o kraju, što ima toliko teorija, različitih viđenja.. Ja sam isto mislila da bih više volela da znam.. šta se tačno sa svakim od njih do kraja desilo, sve one stvari koje su bile nerazjašnjenje da imaju neko fenomenalno objašnjenje... Ali sam onda skontala, ko zna zašto je ovako dobro, a najdublje verujem da jeste ovako bolje. Da i dan danas ponekad razmišljam o tome, da što više vreme prolazi setim se još nečega i da mi je sve bolje i bolje, da mogu sama da razmišljam šta se sa svakim desilo, ovako bi mi oni rekli i to bi bilo to i sigurno mi se ne bi sve svidelo, to bi def bio kraj, nekako nametnut. Razumem da svako ima svoj ukus, ali ja lično volim kad mi ne govore šta da mislim, šta je istina i šta je tačno (i inače u životu ). Možda sam se jednostavno prepustila tom kraju pa šta bude da bude i nisam se razočarala ni najamanje, sada ne bih menjala ni jedan sekund te serije, iliti što bi neko rekao "Lost was, quite simply, the adventure of a lifetime, and all we can say for that is thank you". Postojale su i postojaće možda i bolje serije od te, ali ni jedna mi neće tako prirasti srcu

                            Edit: Jedne od omiljenih scena su mi u poslednjoj i to baš o toj neizvesnosti i nedovršenosti:
                            - kada Hurley postane zaštitnik ostrva i Ben mu kaže da pomognu Desmondu da se vrati kući a Hugo se požali da ne zna kako pošto ljudi ne mogu da odu sa ostrva i Ben mu tada kaže da on može da stvori nova pravila i da vodi stvari drugačije...
                            - kada Kate kaže Jacku (dok on još nije "skontao" ko je ona) da joj je nedostajao... On je ostao na ostrvu, a ona je posle toga živela dug život bez njega, ko zna kakav...
                            Last edited by altlosta; 29-08-11, 21:05.

                            Comment


                            • Vi sto gledate "Lost", ste izgleda lost ali totalno..
                              Nisam je nesto gledao, pa nisam ni za ocenjivanje..
                              Inace jedna od najprovidnijih serija i sa pricama bez potrebne ozbiljnosti( milsim na kvalitet teksta), jeste ova na RTS-u:Zlocinacki umovi( CM).. 2 ili 3 epizode onako iz blejanja pogledah, ali je uglavnom sluzilo za smejanje kada slusam nivo razgovora..

                              PB je bila dobra , ali ni prvu sezonu nisu valjano odradili.. Posle toga su mogli komotno da promene ime seriji..
                              Da li neko ima neku vrstu fobije(ja je zovem "fobija tamne slike"), kada gleda 2ipoM?! Shvatam da se sve snima u studiju, ali su mogli da upale jos neku sijalicu( onu filmsku)..

                              Comment


                              • Mucke
                                Prijatelji
                                How I met your mother(Barney Stinson)
                                Tree Hill(valjda se tako pise)
                                Gossip Girl(trenutno opsednut zbog glumice)
                                Bones(jedna od najboljih kriminalistickih)
                                Lost, Chuk, Fringe, X files, Torchvud, 7 heaven( to sam gledao kao klinac) Enterprise, Star Treck - Voyager, Simpsonovi
                                Mocni Rendzeri, Teletabisi Blue Mountain State( tinejdzerska jedna od boljih) E.R, Grey's anathomy, Two and a half man
                                Neka francuska serija msm da se zvala "Ljubav i tenis", Moje drage komsije(fenomenalna, Emilio, Cuesta....)
                                Dr House....itd ima ih jos a planiram gledati Gom i Office....
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X