Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Homicide sam bas volela, jedna od najboljih serija na tu temu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ma nastavljam sigurno i dalje,ali samo Game Of Thrones gledam epizodu po epizodu,ostalo kad zavrsi cijela sezona skinem,narezem i odlgedam za dan-dva
      Office sam skoro poceo i svih 7 sezona pogledao,a toliko sam se smijao da mislim da cu opet poceti od pcoetka brzo.Ne volim kad ode glavna zvijezda i mislim da ce Spajder tesko zamijeniti Majkla,vjerujem ja da ce biti dobar,ali Majkl je Majkl
      Jedini koji moze da mu parira je Krid
      Juce sam tek ovo nasao i smijem se kao lud

      http://www.youtube.com/watch?v=3B51_MEER-M

      Kucaj na YT Office Bloopers,pa to je ludilo

      Stavljam onda ovu seriju da se skida,prvi put cujem za nju

      Hvala
      A Dwight?

      Gledaću Game of thrones, nznm samo gde i kad da je ubacim ali to sigurno planiram...

      Pošto kontam i vidim da znaš kako se gledaju serije , ne moram da ti objašnjavam da treba da prođe nekoliko ep da ih bolje upoznaš ko je kakav da bi postalo stvarno urnebesno ;)

      Comment


      • Originally posted by altlosta View Post
        A Dwight?

        Gledaću Game of thrones, nznm samo gde i kad da je ubacim ali to sigurno planiram...

        Pošto kontam i vidim da znaš kako se gledaju serije , ne moram da ti objašnjavam da treba da prođe nekoliko ep da ih bolje upoznaš ko je kakav da bi postalo stvarno urnebesno ;)
        Dvajt je car nema price,Dzim isto,ali po meni niko nema fore kao Krid,mada se ne pojavljuje mnogo.Meni su ovo najjace scene,a dobra mi je i ona kad gledaju Majklov film pa Dzin prasne u smijeh i onda se izvinjava i kaze mu izgleda da mi je jednostavno laknulo sto je Majkl povratio samopouzdanje



        GOT ima potencijal da bude jedna od najbojih serija ikad,samo da zadrze ovaj nivo,obavezno pogledaj ;)
        Ma ne odustajem ja tako lako,nisam odma ni od Gossipa,dao sam joj sansu,jasno ti je onda sve
        Last edited by Vladan; 29-08-11, 16:53.
        sigpic

        Comment


        • Ima ovde stručnjaka za serije, a pošto ja nisam gledao skoro ni jednu seriju, znaću kome da se obratim Ima do toga vremena, kod mene filmovi traju u serijama, šta bi tek napravio od serija

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ima ovde stručnjaka za serije, a pošto ja nisam gledao skoro ni jednu seriju, znaću kome da se obratim Ima do toga vremena, kod mene filmovi traju u serijama, šta bi tek napravio od serija

            E nek ima jos neko...
            Meni su serije stvarno strane...

            Comment


            • Ja nikako da krenem da gledam GOT, iako sam odavno sve skinula, ali trenutno gledam Ocajne domacice

              Notorious, poenta je samo da krenes da gledas neku dobru seriju, onda ne mozes da stanes dok sve ne odgledas, makar kod mene tako funkcionise
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • "Manage you two on a more personal scale. A more micro form of management. Jim, what is that called?" -"Microgement" - "Boom! Yes!" i Jimova faca

                Edit: Bojana, ti bome svašta gledaš
                Last edited by altlosta; 29-08-11, 17:04.

                Comment


                • Originally posted by majabl View Post

                  E nek ima jos neko...
                  Meni su serije stvarno strane...

                  Rijetko, vrlo rijetko da sam odgledao neku seriju, sve se može nabrojati na prste jedne ruke. Cosby Show mi je najčuvenija

                  http://www.mondo.rs/s216157/Info/Kis...Holandiji.html Ko ima taj i dobija Gdje bi se to kod nas moglo desiti
                  Dosta zezancije i serija, prelazim na tenis. Harrison se malo opametio pa ne šalje svaku u FH, postaje gledljivo

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Rijetko, vrlo rijetko da sam odgledao neku seriju, sve se može nabrojati na prste jedne ruke. Cosby Show mi je najčuvenija

                    http://www.mondo.rs/s216157/Info/Kis...Holandiji.html Ko ima taj i dobija Gdje bi se to kod nas moglo desiti
                    Dosta zezancije i serija, prelazim na tenis. Harrison se malo opametio pa ne šalje svaku u FH, postaje gledljivo
                    Ja nisam bas nista gledala, ni latinoamericke, ni one koje su bas svi gledali - Mucke, Prijatelje... Ni ove koje su sad u posljednje vrijeme bile bas aktuelne, tipa Zakon brace i slicno, a za ove koje vi sad spominjete nisam nikad cula.
                    Pogledala sam ponekad koju epizodu oni CSI-eva ili Hausa, ali to je zanemarljivo.

                    Comment


                    • Originally posted by altlosta View Post
                      "Manage you two on a more personal scale. A more micro form of management. Jim, what is that called?" -"Microgement" - "Boom! Yes!" i Jimova faca

                      Iha koliko smo puta vidjeli takvu facu posle razgovora sa Majklom
                      Ali niko ne razbija Dvajta kao Dzim,vodu mu vadi

                      Majo nisi gledala Prijatelje
                      Prison Break i nemoj,mozes prve dvije sezone,posle ces se samo razocarati,isti slucaj sa Lostom,nemoj zadnju sezonu
                      sigpic

                      Comment


                      • Sto se tice PB-a, prve 2 sezone su odlicne, tj. posebno 1. sezona, to su genijalno odradili.
                        Lost je isto odlican, a posto sam ja ocekivala da useru kraj, nisam se toliko razocarala

                        Prijatelji su genijlani, sad ih gledam na b92 kad god se setim i umirem od smeha
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Mooolim vas ne dirajte mi Lost, ujedam

                          Comment


                          • Samo da mogu onaj kraj promijeniti,ovako cu uvijek gledati seriju skoro do kraja
                            Nego tako je sa skoro svakom ozbiljnom serijom,upropaste je na kraju,nadam se da to nece biti slucaj sa GOTom
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam posvadjana sa tv-om inace, tj. nisam, stalno mi je upaljen kad sam sama, pravi mi drustvo i samo ponekad bacim pogled na njega, rijetko kad bas gledam, ali to je uglavnom sport, bilo da je nesto sto pokusavam da provalim kako se zove ili neki normalan sport.
                              Ali kad je u pitanju gledanje serija ili nekih emisija na tv-u, tu nema niko losiji od mene...
                              I kad sam bila mala, kad su svi gledali neke latino serije, i kad sam bila nesto starija i kad su svi gledali prijatelje, sex&the city i ostalo... A sad sam jos losija, sad nemam pojma ni sta se gleda.

                              Comment


                              • Pa ne gledam ni ja nista na TVu skoro,zasta sluze torenti
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X