Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da,da,toga se nisam sjetio.Znaci prestrasio sam ga i sad vise ne smije,a nekad je toliko dobrih stvari radio...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG
      Evo, rekli ste da Djokovic nije trenirao



      [ATTACH=CONFIG]2398[/ATTACH]
      U dobro je,mada cudno drzi ovo desno rame,vidi se da ne moze i bas se naslonio na Stan-a...
      sigpic

      Comment


      • Ma na osnovu cega zakljucujes, nemoj lupati molim te, na osnovu nekih stvari koje nista ne dokazuju

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Ajde sad, nije bas tako delovalo

            Comment


            • Tako i nikako drugacije
              Prebacajte spam u Tadbas
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Tako i nikako drugacije
                Prebacajte spam u Tadbas
                Sad kad sam prebacila, vi cutite.

                Comment


                • Nije nam zanimljivo ovdje
                  Ja sam mislio da se zdravkelja zeza,da imitara neke,ali nisam bio siguran
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Bolje da nisam

                    Samo da pofalim naseg SMa koji je jos jednom dao nevjerovatne analize,stvarno covjek izuzetno komentarise tenis i pravi je covjek za funkciju,pomaze forumu!
                    Nema na cemu

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Nije nam zanimljivo ovdje
                      Ja sam mislio da se zdravkelja zeza,da imitara neke,ali nisam bio siguran
                      Ja jako ozbiljan, nervira me to, fali mu dlaka, nece moci da igra. Stoji nakrivo, predace sledeci mec i sl.. Ali ako je bio sarkazam, povlacim

                      Comment


                      • Malo sale nije na odmet ;)
                        Rekao je da mu nije nista,ja sam sto imam rekao u analizi zrijeba,ako ima problem nije trebao ni da dolazi i to je to
                        sigpic

                        Comment


                        • Vladan je uvijek ozbiljan, taj se nikad ne sali...

                          Comment


                          • Jutros kada sam ustao odem ko sestrica u sobu, inace dosli su kod mene na par dana da ih malo gnjavim, i ostadoh sa njima gledati crtani.
                            Kad ono neki crtani sa nekim kockastim mentolom i nekom pijavicom koja balavi ali moze i da leti.
                            Aj ja reko slucajno to pustise, kad ono sledeci crtani neke barbike i uglavnom jedna barbika je izgubila nevinost i sada se jada drugaricama ili sta vec radi nisam skontao posto sam vec bio soku

                            I kada se ta bahanalija zavrsila, moj sestric od 7 godina me pita kako se gubi nevinost i sta je to uopste
                            A ovaj drugi od 10 godina naravno vec upoznat sa svim tim me poceo zezati, ja slucajno srusio casu a on kao LOL i Epic Fail

                            Ja se secam da sam u njihovim godinama se igrao rata, indijanaca, klikera, fudbala itd... I gledao normlane crtane, Dragon Ball, Simpsonove, Isnoguda, Tom & Jerry, Freda Kamenka, Paju Patka, Sofronija itd....
                            A zato danas prikazuju kako barbika gubi nevinost
                            Mi smo makar proziveli tu neprocenjivu stvar zvanu detinjstvo! Dok oni to nece imati, steta....
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment




                            • stvarno ne znam sta da kazem na sve to, ali dovoljno je to sto je meni/nama glavna kazna bila da ne smemo napolje a njima je glavna kazna da nema TV/kompa/PS...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kcerka mog brata ima nepunih 7 godina, a vec ima nadogradjene nokte, ono, gel - nadogradnja...
                                A o tome da ima profil na fejsu i mobilni telefon vec 2 godine da ne pricam...

                                Comment

                                Working...
                                X