Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka podrska Miljanu..
    Retko neiskvarenom momku( i bez zle namere prema ikome; ovo je net iskustvo).. Sto nije "ovde" bas pravilo..
    Miljanche Vranjanche, samo Ti udri tamo na fan page sa slikama i "videjima", da uziva covek na miru..;)

    Uzdravlje

    Comment


    • Evo sad jedan ozbiljan post u neozbiljnoj temi.
      Uvedeni su lajk i dislajk, to ste svi vidjeli i vidim da znate kako se koriste. E, osim za zezanje, te opcije sluze i da bi se smanjilo spamovanje na forumu. To znaci da ce od sada svi postovi tipa slazem se, bravo, odlicno, tako je, super, hahaha i slicno, biti smatrani spamom, pa se potrudite da ih izbjegavate. Klik na lajk zamjenjuje tu vrstu postova. ;)

      To se ne odnosi na ovu temu.

      Comment


      • Maja=buduci admin
        Jadni mi ako do toga dodje...
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Maja=buduci admin
          Jadni mi ako do toga dodje...
          Tebi prvom slijedi ban...

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            Svaka podrska Miljanu..
            Retko neiskvarenom momku( i bez zle namere prema ikome; ovo je net iskustvo).. Sto nije "ovde" bas pravilo..
            Miljanche Vranjanche, samo Ti udri tamo na fan page sa slikama i "videjima", da uziva covek na miru..;)

            Uzdravlje
            potpuno podržavam baš neiskvaren momak.

            (lajkove i dislajkove ne koristim, smara me da klikćem )
            sigpic

            Comment


            • Auu Bice, dese turas kad numes

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Tebi prvom slijedi ban...
                Bicu dobar
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Bicu dobar
                  Ne samo da cu te banovati, vec cu i CW-u zabraniti pivo s tobom...

                  Comment


                  • Originally posted by majabl View Post
                    Ne samo da cu te banovati, vec cu i CW-u zabraniti pivo s tobom...
                    Nemoj Majo samo te ne...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Nemoj Majo samo te ne...
                      Razmislicu o tome... Ako me CW fino zamoli, mozda i popustim...

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Ne samo da cu te banovati, vec cu i CW-u zabraniti pivo s tobom...
                        Maja rules!

                        Comment


                        • Vidi maje sto je umislila da je sef,nemoj me molim te nasmijavati,kad su se macke miseva bojale...kako si glasna kad bokice nema

                          Dacho prestani da diras Miljana decko ti nista nije uradio,ne znam uopste zasto ga ne gotivis kad ima sve predispozije za to jer koliko nam obojica ste Novakovi navijaci samo si ti malo umjereniji...

                          Ne mogu da vjerujem da grupa legendarnog Murraya ima samo 3 clana,ovaj forum stvarno ne zna sta je kvalitet
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • nije im dovoljan pokazatelj bio protekli Masters...bice vise ljudi poslije USO

                            Comment


                            • Neznam sta vi mislite ali ja mislim da se Maja "malo vise" fura na Vladana? A o grupi za velicanstvenog nemam komentara

                              Comment

                              Working...
                              X