Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Tennis, opusti se, ovdje se svi zezaju stalno, pogotovo Vladan i notorius... Niko nije imao zle namjere... ;)
    A znamo da si se zezala za badminton, ne vjerujem da te neko ozbiljno shvatio, pogotovo Vladan.
    Majo, opuštena sam ja i ako neko voli da se zeza onda sam to ja. nekad me je čak strah da ne preteram i ne ostavim utisak da sam previše neozbiljna, kada su u pitanju ljudi koji me ne poznaju.

    ali, kao što sam već rekla, postoji razlika između zezanja i vređanja, pogotovo ako sam pre toga rekla da mi se ne zeza sa nekim stvarima.


    edit: @notorious,
    ok, izvinjenje je prihvaćeno.
    Last edited by tennis; 19-08-11, 11:13.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by tennis View Post
      Majo, opuštena sam ja i ako neko voli da se zeza onda sam to ja. nekad me je čak strah da ne preteram i ne ostavim utisak da sam previše neozbiljna, kada su u pitanju ljudi koji me ne poznaju.

      ali, kao što sam već rekla, postoji razlika između zezanja i vređanja, pogotovo ako sam pre toga rekla da mi se ne zeza sa nekim stvarima.
      Sta je sve meni Aca nagovorio pa se neljutim :P

      Comment


      • Originally posted by hamza_TM87 View Post
        Sta je sve meni Aca nagovorio pa se neljutim :P
        pa da je i meni rekao to što i tebi, verovatno se ne bih naljutila.

        uopšte se ne radi o tome, čak nisam osoba koju je lako naljutiti, ali ok da ne smaramo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by tennis View Post
          pa da je i meni rekao to što i tebi, verovatno se ne bih naljutila.

          uopšte se ne radi o tome, čak nisam osoba koju je lako naljutiti, ali ok da ne smaramo.
          Ma oko neke sitnice,ja pomislio da je on drugaciji od nas :P

          Comment


          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
            Ma oko neke sitnice,ja pomislio da je on drugaciji od nas :P
            ti si legenda

            osim učenja geografije, izgleda ti je mrsko i da čitaš postove ne kapiram tvoj odgovor.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by tennis View Post
              ti si legenda

              osim učenja geografije, izgleda ti je mrsko i da čitaš postove ne kapiram tvoj odgovor.
              Dobro o geografiji necemo Nismo svi za skolu stvoreni A ne ja sam vidio jedan Acin post i vec sam se preopao

              Comment


              • pravda za tennis


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                  Dobro o geografiji necemo Nismo svi za skolu stvoreni A ne ja sam vidio jedan Acin post i vec sam se preopao
                  a pogotovo mi je super kad muškarci na ovom forumu koriste te ženske smajliće.

                  ma Aca i bez avatara plaši narod.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by tennis View Post
                    a pogotovo mi je super kad muškarci na ovom forumu koriste te ženske smajliće.

                    ma Aca i bez avatara plaši narod.
                    Posto je malo dosadno do nekih 17h, pa da priupitam.. Sta je tacno bilo lose od strane notorius-a.. Jesam procitao pisanija, ali bolje iz prve ruke..

                    Inace ovde su sve samo dzabalebarosi.. Sveukupno, nas doprinos GDP je u debelom minusu..
                    Naravno glavni krivac je "AcaDelija".. "Zlo od coveka"..

                    Comment


                    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      Ma oko neke sitnice,ja pomislio da je on drugaciji od nas :P
                      Kacis se sa mafijom klinac!
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by tennis View Post
                        @Vladane,
                        tada nisam rekla da sam ozbiljna, sigurno (a sve se plašim da si mislio da jesam ). pronađi 1 post u kome sam rekla da sam ozbiljna, a nisam bila. kad kažem da sam ozbiljna - ozbiljna sam.
                        Pa znam da tada nisi bila,to je bila sala,nisam ocekivao da ce iz ovoga nastati neki problem
                        Ok od sad kad kazes da si ozbiljna,ozbiljna si,nije mi namjera bila da te uvrijedim ili nesto slicno
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                          Dobro o geografiji necemo Nismo svi za skolu stvoreni A ne ja sam vidio jedan Acin post i vec sam se preopao
                          Opet ti stavljas zenski smajli
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Opet ti stavljas zenski smajli
                            Ma on je cudan pomalo,a meni nesto prica. Ja samo postujem zene i pravu ljubav A vi kako ocete
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Ma on je cudan pomalo,a meni nesto prica. Ja samo postujem zene i pravu ljubav A vi kako ocete
                              Sve to nama kaze "Aca zvani zigolo"..
                              Ovo ti je zbog postera.. ;)

                              Comment


                              • Panchev:
                                Cuj dosadno do 17h... Sta cemo sa ovim silnim reprizama... i iscekivanju senzacije Radeka pa makar i u reprizi...

                                Comment

                                Working...
                                X