Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ti ozbiljno kazem Olja...
    Ovo ti je primer,mene tera da radim,tebe ne.
    Ja sam isto sto i obican clan,samo jos moram raditi,a obicni clanovi ne.
    sigpic

    Comment


    • Da, znam težak je ovaj život.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Nema JC oces,neces do sledeceg cetvrtka ima da otvoris temu zajedno sa drugarom,kad mozes da spamujes na nasoj teritoriji,mozes i da radis nesto korisno
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Evo opet neka muška ujdurma... koče mi se ovi ženski smajlići... hm ;)
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Da, znam težak je ovaj život.
            Nije tezak,vec je nepredvidiv...to je mnogo gore.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post

              Ovaj štos ti je dobar
              JC kako je krenuo da "tuguje" i "lenčari".... pa dobro nek odmori... oće u banju neku? Možda ga tamo neka "izleči"
              Ne moze me nijedna izlijeciti

              Ali pomogla bi jedna sirokogrudna crnka sa dobrim smislom za humor koja je lijepa i mnogo pametna,ne trazi puno od jednog momka a daje puno
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Ne moze me nijedna izlijeciti

                Ali pomogla bi jedna sirokogrudna crnka sa dobrim smislom za humor koja je lijepa i mnogo pametna,ne trazi puno od jednog momka a daje puno
                Pa nije ti ona takva.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Ne moze me nijedna izlijeciti

                  Ali pomogla bi jedna sirokogrudna crnka sa dobrim smislom za humor koja je lijepa i mnogo pametna,ne trazi puno od jednog momka a daje puno
                  Nije ti ovo bajka ili sapunica.... nema toga... što se pre osvestiš i prizemiš, to bolje za tebe
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Nema JC oces,neces do sledeceg cetvrtka ima da otvoris temu zajedno sa drugarom,kad mozes da spamujes na nasoj teritoriji,mozes i da radis nesto korisno
                    Mnogo prijetis za jednog srednjoskolca

                    Sta cu kad sam volio bajke Olja
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Dobro, voleo si, prošlo vreme, zdravo-doviđenja, odrasli smo idemo dalje. Glavu gore, pojaviće se druga, ništa se ti ne sekiraj, već vidi pa popravi ove ženske smajliće da se više ne koče, a ja odoh da spim
                      Laku noć vam želim drugari
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nisam ja admin da popravljam

                        Laku noc

                        Meni ne koce

                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Dacho,sta treba otvarati,na kraju sve padne na admina,od ovih MOD-ova niko koristi narocito od mambe,a pogotovo JC xD
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by manda View Post
                            Dacho,sta treba otvarati,na kraju sve padne na admina,od ovih MOD-ova niko koristi narocito od mambe,a pogotovo JC xD
                            Crni mando neces valjda ti da otvaras teme
                            vidi bre koliko ima ovih moderatora i super moderatora, neka i oni rade nesto korisno
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Boki,izgleda da me samo ti razumjes,ali nema druge izgleda da sve pada na nasa ledja
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Ma mando mnogo smo mi blagi i fini, moracemo da zavedemo diktaturu
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X