Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Aco se povukao,ja se povukao,mislim da je jasno ko ostaje,hajmo svi lagano izaci sa ove teme...
    Ostaju Bojana i Maja...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      ako treba samo cu njima da ostavim mogucnost da ovde postuju, a svima ostalima cu da zabranim, da deca imaju privatnost
      Sve jasno,svi lagano napolje

      Aco,sram te bilo
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ko prvi djevojci njegova djevojka, imam ne tako malu kilometarsku prednost u odnosu na CW

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Sve jasno,svi lagano napolje

          Aco,sram te bilo
          Aca je samo nevini(realni) posmatrac i zrtva sopstvenog avatara koji mu je nametnut od strane Indiga zbog kockarskih dugova...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            E sad meni vise nije nista jasno, ko je sa kim ovde
            Pa sad vise ni ja ne znam... Mislim, ja se nadala necemu sa CW-em, prvi je poceo... Ali vidim da on ugovara neki odlazak kod Ace, a jos nisu posteno ni raskinuli... A sad vidim i Aca nesto hoce...

            Edit: kad je vec tako, moze, a AK-u i Aci otvori neku drugu temu, da tamo nastave...

            Comment


            • Originally posted by majabl View Post
              Sa mnom. Mislim, posto je Aca odustao (cini mi se da je odustao zbog AK-a ).
              Moze biti, moze biti, ne komuniciram sa doticnom gospodom
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Pa sad vise ni ja ne znam... Mislim, ja se nadala necemu sa CW-em, prvi je poceo... Ali vidim da on ugovara neki odlazak kod Ace, a jos nisu posteno ni raskinuli... A sad vidim i Aca nesto hoce...

                Edit: kad je vec tako, moze, a AK-u i Aci otvori neku drugu temu, da tamo nastave...
                Nemam ja nista sa AK-om!Razocarao me on!

                Sada prelazim na CW-a i tebe
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by AcaGrobar View Post
                  Pazi,ja sam inace strejt,a sa ovim avatarom pola-pola lose utice na mene a CW me uvek spopadao
                  Prekini avetinjo avetinjska, pa vidis da mi se odabrana devojka za izlazak necka
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    Skoncentrisacu se na CW-a i tebe
                    Pa sta ces nam ti?

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Pa sad vise ni ja ne znam... Mislim, ja se nadala necemu sa CW-em, prvi je poceo... Ali vidim da on ugovara neki odlazak kod Ace, a jos nisu posteno ni raskinuli... A sad vidim i Aca nesto hoce...

                      Edit: kad je vec tako, moze, a AK-u i Aci otvori neku drugu temu, da tamo nastave...
                      Da vidimo sad je li Rafa popravio ofanzivnu igru,ili jos nista nije naucio...

                      Sto se tice mene,rekao sam samo u superlativima,nemoj da ti dodjem u BL i da te sramotim,sto se tice kilometraze meni si najbliza
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Pa sta ces nam ti?
                        Pa on ne moze bez mene...

                        Mada,cudan je CW lik.Hoce mene,tebe,mlade igrace...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Nemam ja nista sa AK-om!Razocarao me on!

                          Sada prelazim na CW-a i tebe
                          Sti bi Gibonni rekao,ne odustajem jedino s njima sebe vidim
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Alo,manite CW-a,nema on vremena za te igrice pored ovoliko mladih talenata u muskom tenisu
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Ne znam sta da kazem, ovo je pre bio fin forum, a sad se ne zna ko sa kim, sta...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Alo,manite CW-a,nema on vremena za te igrice pored ovoliko mladih talenata u muskom tenisu
                                I ti mislis da bi ipak trebao da se BACI pre svega na njih?
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X