Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo, Aca ponovo salje poljupce, mnogo su mi slatki
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Eto vidis kako moze lijepo kad se hoce,vas dvojica dalje do mene molit cu

      CW,sto se tice ovih tvojih poziva u provod i razmisljanja,dajem si za pravo da te zovem fleksibilnim
      ''Bog do'' tebi tako neku fleksibilnu

      Platices mi za ovo veceras kad tad
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Proslost ne mozes sakriti prestankom komunikacije...
        Eto CW, vidis o cemu ti pricam, nece Aca tako lako odustati...

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Eto vidis kako moze lijepo kad se hoce,vas dvojica dalje do mene molit cu

          CW,sto se tice ovih tvojih poziva u provod i razmisljanja,dajem si za pravo da te zovem fleksibilnim

          Spreman je na sve podloge.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Evo, Aca ponovo salje poljupce, mnogo su mi slatki
            Salje i on meni na Inbox
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pa sto?
              E tako, ajde da se svi lepo pravimo malo blesavi

              Za srce si me ujela
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Proslost ne mozes sakriti prestankom komunikacije...
                Rekoh ti ja kad cemo Bice (ako se taj covek javi) i ja u tvoj grad.. batine ti ne ginu
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Dacha je dosao da se druzi sa nama jer mu nema Dusana,to je bilo prijateljstvo i druzenje,a ne ovo vase(upuceno Aci i Joci,jos se i rimuje)

                  Sto se CW tebe tice,mislim da je maja prihavtila,tako da odmakni se malo od tih spromoterki i baci se na posao...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    E tako, ajde da se svi lepo pravimo malo blesavi

                    Za srce si me ujela
                    CW

                    Spoiler
                    Aco nemoj da se ljutis, ja ovo cisto na drugarskoj osnovi saljem poljubac
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Eto CW, vidis o cemu ti pricam, nece Aca tako lako odustati...
                      Majo,da li da ga ja ipak prepustim AK-u?
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by Dacha View Post
                        CW batali ti njih,vidis da te oni samo zajebavaju,daj stream da gledam ovog mog igraca na futuresu na Farskim ostrvima
                        Bacio bi se CW na mlade igrace nego mi je za one u aprilu trebalo 5 dana, sa majskim mi se i ne krece

                        A nista pametno ni na Stream-ovima, nemam gde da pobegnem
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Rekoh ti ja kad cemo Bice (ako se taj covek javi) i ja u tvoj grad.. batine ti ne ginu
                          Perverznjaku.
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Ne bih imala nista protiv, ali mi malo nezgodno da se mijesam u vase odnose...
                            Sad ste ih bas zakomplikovali... Prvo je AK ljubomoran na zvoj odnos sa Acom, ti neces nista s njim (Acom) i sad osjecam da ce se Aca naljutiti na mene jer ce misliti da sam stala izmedju vas dvojice...
                            Nikako ovom finom celjadetu da odgovorim od ovih pijavica

                            Eto, i to smo ugovorili.. bar nesto pametno veceras u ovoj komeNdiji
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Bacio bi se CW na mlade igrace nego mi je za one u aprilu trebalo 5 dana, sa majskim mi se i ne krece

                              A nista pametno ni na Stream-ovima, nemam gde da pobegnem
                              Vidi ga oce i na mlade igrace da se baca?!
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Bacio bi se CW na mlade igrace nego mi je za one u aprilu trebalo 5 dana, sa majskim mi se i ne krece

                                A nista pametno ni na Stream-ovima, nemam gde da pobegnem
                                Sve mu se oko maje vrti,suptilno i fleksibilno kao sto to i dolikuje karizmaticnoj licnosti kao sto si ti...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X