Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    ne samo zbog toga, nego vidis kako se CW i Aca lepo slazu, necu da im stojim na putu
    Pa sta da radim,moram da se ponasam u skladu sa svojim avatarom...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Ma nije do Srkija,to je zbog CW-ove i moje ljubavi...
      Pa ebo li te patak, je 'l hoces da nas drndaju u naredna tri sata?? Niko u grad nije otisao a od puste vrucine nece ugursuzi ici spavati pre 1

      Jos si veca bena od ovog naseg Davida Ferera
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by ClayWarrior View Post
        Pa ebo li te patak, je 'l hoces da nas drndaju u naredna tri sata?? Niko u grad nije otisao a od puste vrucine nece ugursuzi ici spavati pre 1

        Jos si veca bena od ovog naseg Davida Ferera
        Kazem ti burazeru,moram se ponasasti u skladu sa svojim avatarom... ko razume,shvatice.
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          e to sam i ja primetila, bas ste bili slatki, Aca ti salje poljubac

          http://www.srbijanet.rs/vesti/drustv...j-brakove.html

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Pa ebo li te patak, je 'l hoces da nas drndaju u naredna tri sata?? Niko u grad nije otisao a od puste vrucine nece ugursuzi ici spavati pre 1

            Jos si veca bena od ovog naseg Davida Ferera
            Mi, da zezamo nekog, odakle ti ta ideja?

            Ja samo hocu da kazem da je lepo kad se ljudi tako upoznaju preko foruma, imaju zajednicka interesovanja i to postane pravo prijateljstvo posle nekog vremena
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • CW,gotovo,sad smo obelezeni za ceo zivot...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Kazem ti burazeru,moram se ponasasti u skladu sa svojim avatarom... ko razume,shvatice.
                Ako su ti uvalili taj avatar onda je o.k, to znaci da si nas Grobar, sto ti i stoji u nicku (jesam pametan)

                Ali to nije razlog da i ja nadrljam
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Ni kriv ni duzan dodjoh na tapet veceras

                  Dok se ne pojavi moj advokat Tuta sa svojim vidjenjem stvari necu odgovarati na provokacije Admina i ostale boranije
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Ako su ti uvalili taj avatar onda je o.k, to znaci da si nas Grobar, sto ti i stoji u nicku (jesam pametan)

                    Ali to nije razlog da i ja nadrljam
                    Pa kad imam gay avatar,moram se tako i ponasati,zar ne?!
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Sto se tice mene,ja bih vas molio da ostavite ovu velicinu na miru,uz mene idu samo superlativi...

                      Aco ne provociraj Zvezdase ovdje,idi na njihovu temu ako smijes

                      Samo da znas CW,a i ti Aco,ja vas prihvatam takve kakve jeste
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Ni kriv ni duzan dodjoh na tapet veceras

                        Dok se ne pojavi moj advokat Tuta sa svojim vidjenjem stvari necu odgovarati na provokacije Admina i ostale boranije
                        pa kakve provokacije?
                        ja vas podrzavam celo vece, a ti mislis da te zezam
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Sto se tice mene,ja bih vas molio da ostavite ovu velicinu na miru,uz mene idu samo superlativi...

                          Aco ne provociraj Zvezdase ovdje,idi na njihovu temu ako smijes

                          Samo da znas CW,a i ti Aco,ja vas prihvatam takve kakve jeste
                          Hoces i ti sa nama?
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • I ja sam uz vas, ako vam se zuri, tj. ako vam treba pomoc prije uvodjenja ovog zakona koji je noto spomenuo, bice mi zadovoljstvo da vas ugostim u Sloveniji, tamo je to vec moguce... ;)

                            Comment


                            • Hvala Aco,dres jos nisam promijenio,igram a drugi tim,posto sam utemeljena konzerva mislim da ce tako i ostati
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                I ja sam uz vas, ako vam se zuri, tj. ako vam treba pomoc prije uvodjenja ovog zakona koji je noto spomenuo, bice mi zadovoljstvo da vas ugostim u Sloveniji, tamo je to vec moguce... ;)
                                Ja sa ovom dvojicom pomahnitalih nemam nista!!! Mozemo mi u neki lud provod, pusti ti njih
                                Last edited by ClayWarrior; 16-07-11, 21:21.
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X