Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma dobijas sigurno, al brine me sto je Ferrer brz i pokriva skoro ceo teren. Pitanje je mozes li ti to da ispratis

    Comment


    • Ni ja,kada bolje razmislim,jesam samo gubio kada sam igrao na 3 dobijena gema,ali meni uzeti dva seta,taj podovig jos niko nije uradio.


      Kovte Prihvatam ulogu autsajdera,bice mi jos sladja pobjeda.

      Comment


      • Ipak na AK ulozio bi poslednju paru,ti si FC izgleda jos Fed u mladjim danima oko 18-19godina,tek treba da krenes ka vrhu
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Dobro Mando,postujem takvo razmisanje.Ali opet mozda je i Fed djelimo isto tenisko umjece,ali nismo istog mentalita,tako ne mozes da racunas taj faktor 100%

          Comment


          • Mando ti si pametan momak i ne prepustas nista slucaju,ako bude hendikep 4,5 kvota 1,85,ne sumnjaj u mene,ovaj mali je igrao sa nekim sto jedva reketu znaju drzati
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Ni ja,kada bolje razmislim,jesam samo gubio kada sam igrao na 3 dobijena gema,ali meni uzeti dva seta,taj podovig jos niko nije uradio.


              Kovte Prihvatam ulogu autsajdera,bice mi jos sladja pobjeda.
              Ti znas da je baby Fed uvek imao problema sa "trkacima" kao sto je Ferrer, ipak ce biti cupavo

              Comment


              • Inace...ja cu biti jedini u privilegiji da posmatram mec mozda ekskluzivno i postavim par snimaka
                Jel smijem zakazati mec sa pobjednikom???

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Inace...ja cu biti jedini u privilegiji da posmatram mec mozda ekskluzivno i postavim par snimaka
                  Jel smijem zakazati mec sa pobjednikom???
                  Naravno,samo u najavi naseg meca ne bih znao napisati h2h
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Inace...ja cu biti jedini u privilegiji da posmatram mec mozda ekskluzivno i postavim par snimaka
                    Jel smijem zakazati mec sa pobjednikom???
                    Naravno,naravno

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Naravno,samo u najavi naseg meca ne bih znao napisati h2h
                      6-0 ove sezone sreca pa CW ne vodi statistiku nasih duela al hajd bilo je nekih pobjeda u svakom slucaju sad H2H postaje javan pa imam veci motiv da treniram

                      Comment


                      • 6-0,dobar je AK,dobar...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Auuu,vidjecemo kakav si u nedelju.

                          Comment


                          • Zahuktava se sezona tenisa u Sarajevu pogodio me ovaj javni H2H...moram te sad ko Haye Klicka prozvat da si gotov u narednom duelu

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Auuu,vidjecemo kakav si u nedelju.
                              Zadnji nekoliko godina pratim karijeru AK47 i mislim da sam zabiljezio samo jedan poraz , tako FC mislim da bi mogao biti glat porazen. Biciklo bi moglo biti ako bude ozbiljan.

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Zadnji nekoliko godina pratim karijeru AK47 i mislim da sam zabiljezio samo jedan poraz , tako FC mislim da bi mogao biti glat porazen. Biciklo bi moglo biti ako bude ozbiljan.
                                U zadnjem AK-oovom porazu je takodjer zabiljezen davno je to bilo svejedno objavljujem rat od sad pa na ubuducue

                                Comment

                                Working...
                                X