Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Pa mislim, em sljaka, em mu drug radi na terenu...
    Pogresnu podlogu trener FC Nadala izabrao

    Comment


    • Ljudi,ne polazu nade u mene,steta.Mogu dobru pare zgrnuti.Ali nema veze

      Comment


      • i ja najavljujem direktan prenos meca ako ne poen po poen...onda game po game
        uplatite ljudi dok se jos moze i u nedjelju ranom zorom na noge

        Comment


        • Neko je rizikoao sa FC,vidis da imaju dva glasa,ko je taj pojedinac
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Igram -6,5 1 ULOG : ULOZI SVE STO IMAS!

            Comment


            • predlazem da se u teniskoj ligi navede ovaj par

              Comment


              • A gdje nam je ovo AK mahmura od sinoc? Mislim znam iz licnog iskustva :P

                Comment


                • Au sudar titana.AK mi se falio kako je strasan igrac i sad dodje i igra protiv momka koji se jos nije probio,koji je i dalje na celendezerima
                  FC aka baby Fed previse kopira Rogera u nekim situacijama,ali ima taj sta da pokaze,ima fantasticna oruzja
                  AK je klasicni radnik,malo talenta,ali je uspio uz dosta rada,meni vise lici na Viktora
                  Samo zbog iskustva dajem prednost AKu,ali iznenadjenje je moguce.Shminka je vec u finalu i ocekujem njegovu glatku pobjedu ko mu god bude protivnik
                  Danijele ti se pobrini za stream,ovih dana bas trazim neki dobar sitkom,ovo ce zamijeniti to
                  sigpic

                  Comment




                  • AK klasicni radinik

                    Kao i obicno vrhunska analiza

                    Comment


                    • Glasacu kad se promijeni opcija i stavi iskusni AK u liku Troickog ili pak Dodiga
                      sigpic

                      Comment


                      • Mada i Ferrer spada u tu grupicu radnika,mada ja nemam nista protiv da mu se dodaju i ta dva velikana

                        Comment


                        • FC sve pare na tebe

                          Comment


                          • Ja evo idem u banku i dizem kredit da stavim na FC-a.
                            FC,samo treba da ubacujes dosta prvog servisa i da igras napadacki i pobjeda ce doci.

                            Comment


                            • Fc Nadal samo da znas da moras dobiti mec jer opljackao sam rodjenu babu i sve pare koje je imala sam stavio na tvoju pobedu.... Tako da moras pobediti zbog moje bake....
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Inace...ja cu biti jedini u privilegiji da posmatram mec mozda ekskluzivno i postavim par snimaka
                                Jel smijem zakazati mec sa pobjednikom???
                                I snimaj i slikaj i posle stavljaj, moramo to da vidimo
                                i hocemo realan i objektivan izvestaj kako FC nema pojma i kako ne lici na Feda
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X