Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.njuz.net/uginuo-pas-covek...ularne-poruke/

    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment



    • sigpic

      Comment


      • Ja sam sedam godina vozio motor,ali ovo je vrh vrhova i jednom recju je nemoguce...Kako je odrzao ravnotezu,ne znam...Kontam da je u gumama stvar,drugi razlog ne kontam,ali skidam kapu...

        Last edited by draza; 02-07-11, 17:00.

        Comment


        • Moguce je ako se ide dovoljno brzo u krivini, mogao bih sad preko fizickih zakona da ti objasnjavam kako, ali nije bitno... Svaka mu cast na hrabrosti ako nista drugo!!!

          Jel pratis MotoGP sampionat?

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Moguce je ako se ide dovoljno brzo u krivini, mogao bih sad preko fizickih zakona da ti objasnjavam kako, ali nije bitno... Svaka mu cast na hrabrosti ako nista drugo!!!

            Jel pratis MotoGP sampionat?
            Znam druze da je moguce,ali jednostavno takav ulazak u krivini dozvoljavaju samo profi gume za razliku npr od ovih ulicarskih...Ja sam imao polutvrde-Meltcelerove i takav nagib u krivini nisam smeo ni da sanjam,a jednu sezonu sam probao miselinke i one mnogo bolje upijaju asvalt,ali trajale su mi malo duze od 2 meseca...nikako se ne isplate... Volim trke,odgledam ih nekada,ali tenis mi je na prvom mestu...

            Comment


            • Originally posted by draza View Post
              Znam druze da je moguce,ali jednostavno takav ulazak u krivini dozvoljavaju samo profi gume za razliku npr od ovih ulicarskih...Ja sam imao polutvrde-Meltcelerove i takav nagib u krivini nisam smeo ni da sanjam,a jednu sezonu sam probao miselinke i one mnogo bolje upijaju asvalt,ali trajale su mi malo duze od 2 meseca...nikako se ne isplate... Volim trke,odgledam ih nekada,ali tenis mi je na prvom mestu...
              Ma svakako, pa gume su kljucan faktor, nego moram malo i da se prndecim sa ovom fizikom... Reko, ako gledas trke malo cesce, da te navucem na MotoGP deo!

              Comment


              • Sta se desilo sa postom mr.gold-a na temi Wimbledon???!!! Sta je tu uvredljivo receno???!!! Samo je izneo cinjenicu da AK47 nije nista pametno prozborio, niti je rekao da je AK glup, niti da ne poznaje tenis, niti bilo sta drugo!

                Comment


                • Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Sta se desilo sa postom mr.gold-a na temi Wimbledon???!!! Sta je tu uvredljivo receno???!!! Samo je izneo cinjenicu da AK47 nije nista pametno prozborio, niti je rekao da je AK glup, niti da ne poznaje tenis, niti bilo sta drugo!
                  Dok sam ja mod na tenisu onakve stvari se nece pisati,odnosno bit ce brisani od strane mene i administratora,tako da ako ti se ne svidja zao mi je
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Zasto CW vise nije moderator?
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Zasto CW vise nije moderator?
                      Uzeo godisnji.

                      Comment


                      • Oter'o me AK

                        Doci ce jedan odlican moderator veoma brzo
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Dok sam ja mod na tenisu onakve stvari se nece pisati,odnosno bit ce brisani od strane mene i administratora,tako da ako ti se ne svidja zao mi je
                          I meni je zao sto sam isprva imao utisak da je ovaj deo foruma super i da vlada demokratija i ravnopravnost, a ispada da prvi utisak debelo ume da prevari...

                          Ovde ima toliko ljudi koji misle da su popili svu pamet sveta sto prate tenis duze od nekih, pa onda ne mogu da razluce licne zelje od trenutnog stanja stvari i cim pocnu da gube bitke pocnu da vredjaju. Ima i totalnih suprotnosti, ali nazalost u manjem broju, tako da se covek mora probijati kroz gomile i gomile nekvalitetnog materijala da bi stigao do zlata. A zlata ima, samo treba duboko da se kopa, ali ja prvi necu odustati da kopam, cak iako se lose stvari gomilaju!

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            I meni je zao sto sam isprva imao utisak da je ovaj deo foruma super i da vlada demokratija i ravnopravnost, a ispada da prvi utisak debelo ume da prevari...

                            Ovde ima toliko ljudi koji misle da su popili svu pamet sveta sto prate tenis duze od nekih, pa onda ne mogu da razluce licne zelje od trenutnog stanja stvari i cim pocnu da gube bitke pocnu da vredjaju. Ima i totalnih suprotnosti, ali nazalost u manjem broju, tako da se covek mora probijati kroz gomile i gomile nekvalitetnog materijala da bi stigao do zlata. A zlata ima, samo treba duboko da se kopa, ali ja prvi necu odustati da kopam, cak iako se lose stvari gomilaju!
                            Samo kopaj...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ovdje sve sama tiranija i hegemonija

                              Comment


                              • Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X