Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Drago mi je da sam uspeo da te nasmejem! ;)
      Eto, bar si nekog nasmejao!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Eto, bar si nekog nasmejao!
        Pa pogledaj i ti link Oljice,slobodno!
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Pa pogledaj i ti link Oljice,slobodno!
          Jao, što je smešno....hahaha
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Jao, što je smešno....hahaha
            a sto mi se ti ljutis?
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Ne ljutim se, good night! ;)
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • KAD SAD NISAM DOBIO SRCKU NIKAD NECU O.o. Idi bre ....

                Comment


                • Idi bre covece, sva sreca pa sam toliko pospan da su mi reflexi na nivou mrtve krave...

                  Comment


                  • Ovo je odlicno za razbudjivanje, pokusavam vec pola sata da otvorim oci, sad sam konacno uspjela...

                    Comment


                    • 21.07. TIRASPOL AWAY Jedva Cekam!

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by majabl
                          Ne razumijem pojedince ovdje...
                          Zasto vam smeta kad CW pise cinjenice nakon Nadalovih pobjeda?
                          Ko Novakovim navijacima brani da rade isto onda kad imaju sta da napisu? Niko. Ali oni uglavnom nemaju pojma o tome, znaju samo ono sto je uradio ove godine i drze se toga da Novak ove godine ubija, razbija, razvaljuje i uci svoje protivnike. Jedini Novakov rekord koji ste spominjali na forumu u posljednje vrijeme (i o kom je napisano nekoliko hiljada postova, iako nikad nije oboren ) bio je onaj o nizu pobjeda... A to nije jedino i nije najvece Novakovo dostignuce. Ako se ne varam, CW ih je napisao nekoliko i odao mu priznanje za to. Ali vecina Novakovih "fanova" o tome nema pojma, bitno im je samo da je Djokovic ove godine 4x "razvalio" Nadala.
                          I pri tom im, naravno, smeta sto Nadal obara rekord za rekordom... i sto neko ima znanje i volju da to fino sroci i napise...
                          A to sto neke ovdje ne zanima istorija je vas problem... Uzivajte u Novakovim uspjesima i divite im se. ;)
                          Majo,ti si fino dete,ali mi nije jasno zasto uvek imas potrebu da budes drveni advokat..
                          ja sam samo napravila paralelu,pošto se CW bunio više puta zbog nasih postova o Noletovom nizu,a sada i o prvom mestu i rekao nam da smo dosadni,ja sam ga upitala da li pomisli nekad da je nama dosadno to glorifikovanje Nadala..prosto
                          osvrnuću se i na ovo što si napisala :"A to sto neke ovdje ne zanima istorija je vas problem..."
                          vidiš,s obzirom na moje godine meni teniska istorija nije strana,ali tada nismo mogli da biramo na kom kanalu ćemo ga gledati,o streamovima da ne pričam..
                          ja znam da CW provodi nekoliko sati dnevno proučavajući istoriju tenisa i to je redak primer posvećenosti koji ja moram da pohvalim,ali me niko ne moze ubediti da mu ne fali doza objektivnosti..
                          kad sledeći put Novak pobedi Nadala i CW čestita,ja ću prestati da pišem ovakve postove..
                          ali,ko sam uopste ja..neko levi,kako reče CW..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Oce li da cestita ili nece to je njegova stvar.Nije duzan to da radi,niko nije.Nemoj ni ti njemu i to je to
                            Desi se cesto da budemo drski jedan prema drugom,ali niko ne moze da ospori njegov kvalitet i to sto je uradio za ovaj forum.Uradio je mnogo i dalje radi naravno.I lijepo je imati jednog istoricara i statisticara,malo ko to radi danas,a jos bitnije sto on izuzetno poznaje i samu igru pored te statistike koju ce iskopati u svakom trenutku,da mu Shark pozavidi
                            Jer statistiku moze da radi i neko ko pojma nema o samoj igri,ne i u CWovom slucaju
                            sigpic

                            Comment



                            • LOOOL sve isprozivase
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment

                              Working...
                              X