Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaGrobar View Post
    A nista bolja nije ni ova MTV muzika tj. muzika koja je popularna na zapadu.MTV je postao globalni Grand

    Toma i Miroslav uvek druze
    Ma jok bre kakav MTV. Ako vec pogodim daljinskim, onda je VH1.
    TiM su legende!

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Ma jok bre kakav MTV. Ako vec pogodim daljinskim, onda je VH1.
      TiM su legende!
      Haha imamo isti muzicki ukus,ako vec fudbalski ne.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Haha imamo isti muzicki ukus,ako vec fudbalski ne.
        ;)
        Ma volis i ti "kobru". Nemoj zameriti, ali sam skoro po milijarditi put gledao Bayern-Zvezda. Na gol Panceva, Milojko kaze: Darko Pancev, a ko bi drugi!!! Valjao sam se kao dete po pesku.
        Lep gest da je usvojena odluka o ulici Dragana Mancea.
        Iako pratim od kad znam za sebe razne sportove( tenis, fudbal, kosarka, formula, vaterpolo, odbojka..), iskljucivo sam na teniskom forumu i kuckanju tastature, upravo jer nema onih najdosadnijih prepirki: ko je bolji i sl?!
        Uzdravlje

        I da.. Zaboravio sam Tozovca!!! On je nezamenljiv

        Comment


        • Pancev je legenda,naravno...

          Slazem se za te diskusije na raznim fudblaskim forumima se samo psuju i pljuju!

          E,druze,zaboravio si i Cuneta
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Panchev9 View Post
            iskljucivo sam na teniskom forumu i kuckanju tastature, upravo jer nema onih najdosadnijih prepirki: ko je bolji i sl?!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by AcaGrobar View Post
              Pancev je legenda,naravno...

              Slazem se za te diskusije na raznim fudblaskim forumima se samo psuju i pljuju!

              E,druze,zaboravio si i Cuneta
              Mozda mi neces verovati, ali sam hteo da ga dodam uz Tozovca, ali rek'o, previse je "Gospodin" hehe. Njega volim da slusam i uzivam, ali ne znam da pevusim njegove stihove. Previse su mi "onomad".

              Comment


              • Pa i nema takvih rasprava tipa ko je bolji,to samo Oljica voli da se svadja i niko vise...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Originally posted by AcaGrobar View Post
                  Pa i nema takvih rasprava,to samo Oljica voli da se svadja i niko vise...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja sam prije nekoliko dana zalutala u kosarkaski dio foruma... OK, jeste da je bilo NBA finale, ali moj utisak je bio otprilike ovakav:

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Bolje ja da cutim da ne nadrljam
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Sta mi saljes te ljubicaste kikice.
                        Sa Acom pricam o diskusijama Zvezda-Partizan.
                        Ovo ovde je "grip" za one diskusije.
                        Mozda i zato sto je tenis pojedinacni sport, pa se lakse "dokumentuju" rezultati( dakle uspeh).

                        Comment


                        • Normalno da ovde nema rasprave tipa ko je bolji kad se zna da je Fed najbolji
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Normalno da ovde nema rasprave tipa ko je bolji kad se zna da je Fed najbolji
                            Ne nego Soderling!
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Ne nego Soderling!
                              Aco, je l' si siguran da sa mnom zelis da udjes u tu raspravu?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Hehe, a da cujem ko vam je najljepsi, tj. momcima najljepsa?

                                Comment

                                Working...
                                X