Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=ClayWarrior link=topic=2480.msg175940#msg175940 date=1286461583]
    Niko od Hajlendera ne mrzi ni Irce ni Velsane.. iz Irske je stizala pomoc Skotskoj u ratu sa Englezima krajem XIII. i pocetkom XIV. veka a verovatno bi i svi Irci presli u Skotsku da se bore tada da su znali sta ce im Kromvel uraditi sredinom XVII. stoleca

    Vels je uvek bio izdvojen i nije se mesao,cak ni Normani nakon 1066. nisu pokazali previse interesovanja zbog nepristupacnosti terena (tek ce kasnije i tamo biti podizani zamkovi)
    [/quote]

    Ma ok.To su istorijske chinjenice,i ne mogu da se bash primene na ovo.Neki se vole,neki ne,njihov problem.Irci i Englezi imaju opasan rivalitet u svakom sluchaju,ali chim svi narodi tezhe da pokazhu svoje poreklo(nishta loshe u tome)ochigledno je da smatraju da postoje razlike izmedju njih,kao shto i postoje.
    Niko nije postavljao pitanje mrzhnje,vec samo to da su razlichiti narodi...pa i Muraj medju njima...neki ga vole,neki ne,bez obzira da li su iz Shkotske ili ostalih zemlaja...

    Zaboravio sam zashto pishemo ovo uopshte... &%@5w8&*

    $#^%RT
    “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
    Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ko mi nadje titl za trecu epizodu, sedme sezone Uvoda u anatomiju postaje moj najbolji prijatelj. $#^%RT
      Moze i hrvatski. +*@WT*48*
      Oznoji se Tata sav,
      bekendi ga strasno muce,
      borio se kao lav!
      al' mu ipak g.za puce!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Nije jos izasao prevod za trecu epizodu @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg176602#msg176602 date=1286568319]
          Nije jos izasao prevod za trecu epizodu @(*6sd$%
          [/quote]
          Aaaaaaaaaaaaaa, mora negdje biti. &*(@W6
          A skinula sam epizodu.
          Kako nema prevoda?
          Sigurno je Aleksa na odmoru.
          Oznoji se Tata sav,
          bekendi ga strasno muce,
          borio se kao lav!
          al' mu ipak g.za puce!

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Pa epizoda je izbacena na net prije 15 sati,polako prevoditelji rade na tome h5g6k8
            Izaci ce tu http://prijevodi-online.org/ i tu http://titlovi.com/
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              prijevodi-online ne rade vec par dana +-*^%*

              Vladane, izasla je epizoda greys, a ja je jos uvek nisam skinula $%&RQa (&$E#
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Pa ne znam sta je ono sto sam ti danas poslao pod sifrom McDreamy? I#^@8
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Taman sam mislila da pogledam pred spavanje, a ono nema prevoda. &*(@W6
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg176609#msg176609 date=1286569177]
                    Pa ne znam sta je ono sto sam ti danas poslao pod sifrom McDreamy? I#^@8
                    [/quote]

                    uh, vidi stvarno,nisam pogledala pm o*2#

                    [quote author=jinxy link=topic=1649.msg176610#msg176610 date=1286569216]
                    Taman sam mislila da pogledam pred spavanje, a ono nema prevoda. &*(@W6
                    [/quote]

                    jinxy ti odgledaj jednom bez prevoda, za McDreamija i McSteamija ne treba prevod l5'%9
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Kud epizode nisu na velskom?
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=jinxy link=topic=1649.msg176615#msg176615 date=1286569484]
                        Kud epizode nisu na velskom?
                        [/quote]

                        $#^%RT $#^%RT
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg176610#msg176610 date=1286569216]
                          Taman sam mislila da pogledam pred spavanje, a ono nema prevoda. &*(@W6
                          [/quote]



                          Spavanje?
                          Petak vece?!

                          Nista vise nije kao pre ...

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg176628#msg176628 date=1286569794]
                            Nista vise nije kao pre ...
                            [/quote]
                            Ostarilo se. :.8-]
                            Oznoji se Tata sav,
                            bekendi ga strasno muce,
                            borio se kao lav!
                            al' mu ipak g.za puce!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=jinxy link=topic=1649.msg176634#msg176634 date=1286569986]
                              Ostarilo se. :.8-]
                              [/quote]


                              [youtube]RQrAVrIHzoE[/youtube]

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Ovo je cak i lijepa promjena posle Robreda i Verdaska $#^%RT
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X