Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
    Odmah mi se radjaju ideje....

    Voditelji bi bili na vrhu mosta,odakle bi se povremeno spushtali u publiku bandzhijem ,koja bi bila situirana na toj zaledjenoj rechici.Izvodjachi bi uz pratnju gusla izlazili iz ukrashenog zhbunja tu okolo.Svetlosni efekti bi bili na mostu,a scena na samom mostu uz paravan iza mosta kao neki bim...
    Samo jedna ispravka, nije recica nego potok
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Novi hit Lepog



      Neuništiv je!!!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Divi Federera

        Comment


        • Prevario sam se, ovo je ipak veći hit



          Kakvo iznenadjenje na 3:17
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment



          • Jbt, razumije li njega neko?

            Comment


            • Isti Roger, s tim što je Lepi malo elegantniji

              Comment


              • Originally posted by Zika
                585 бодова
                Najvishe postujem tebe Zika sto pises na cirilicu ;)

                Ja bih hteo al ne znam kako se bas najpraviljnije pise zato sto sam iz Makedonije.

                Comment


                • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                  Najvishe postujem tebe Zika sto pises na cirilicu ;)

                  Ja bih hteo al ne znam kako se bas najpraviljnije pise zato sto sam iz Makedonije.
                  крсна слава ми је свети Ћирило који је увео ћирилицу код нас, па као да пишем латиницом?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    крсна слава ми је свети Ћирило који је увео ћирилицу код нас, па као да пишем латиницом?
                    Ma ja najvise zelim pisati na cirilicu ali to mogu perfektno samo na makedonski. Mogu da napravim samo da se ostali zajebavaju sa mnom ako probam na srpski hh

                    Како је момци??? Nema greske tu ali to su samo 3 reci

                    Comment


                    • Originally posted by Igor Josifoski
                      E dosta je za danas, jako naporan dan. Zao mi je sto je Rafa izgubio, al sa druge strane mi je drago sto je Nole dobio Laku noc svima i jos jednom se izvinjavam ako sam vredjao nekoga, cujemo se sutra ;)
                      Jel to pricas iz Kadma ili Cuba Libre-a?
                      .
                      Zadnji komentari su Ok.

                      Comment


                      • Originally posted by Panchev9 View Post
                        Jel to pricas iz Kadma ili Cuba Libre-a?
                        .
                        Zadnji komentari su Ok.
                        Vidi se decko da je bio u Ohrid. Ne brate, pricam iz kuci. Ipak nije subota danas, sutra skola i tako to

                        EDIT : Svidja mi se tvoje ime, nadam se da se misli na Darko Panchev ;)

                        Comment


                        • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                          Vidi se decko da je bio u Ohrid. Ne brate, pricam iz kuci. Ipak nije subota danas, sutra skola i tako to

                          EDIT : Svidja mi se tvoje ime, nadam se da se misli na Darko Panchev ;)
                          Bujrum.
                          Cvrc, sad tek vidim da je ovde prebaceno hehe.
                          Ali kako si spojio ove recenice, alal ti cufte heh.
                          Naravno, samo je jedan Darko Panchev - Panchev9.
                          Pomislio sam da je bezveze da na teniskom forumu ( jedino ovaj podforum i pregledavam) bude takav nick, ali sam video i bezveznijih, tako da ojha.

                          Comment



                          • new now

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment





                            • Comment


                              • Ahahaha jaooo kod koga si ucila engleski jbt
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X