Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A šta da kažu Rusi, od svake bivše republike maximum dobili 6 bodova

    Ispada da je najmerodavnija ocena 8. 10 i 12 poena dobijaju susedske zemlje a 8 može da dobije neka kvalitetna pesma, mada je kod nekih i 6 najbolja ocena

    Sviđa mi se Portugal kako glasa, bez susedskih odnosa osim samo Špancima ali i to je dobro u odnosu na ostale...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      A šta da kažu Rusi, od svake bivše republike maximum dobili 6 bodova

      Ispada da je najmerodavnija ocena 8. 10 i 12 poena dobijaju susedske zemlje a 8 može da dobije neka kvalitetna pesma, mada je kod nekih i 6 najbolja ocena

      Sviđa mi se Portugal kako glasa, bez susedskih odnosa osim samo Špancima ali i to je dobro u odnosu na ostale...
      jbg,kad se portugal samo sa Spanijom granici
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Italijani samo zbog povratka osvojili 2. mesto

        Comment


        • A ste videli Ugro-Fince

          Finska Mađarskoj 12 poena, Mađarska Islandu 12 poena a Finskoj 0 haha...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Po meni Ukrajina nije zasluzila ovoliki plasman, ali dobro, drago mi je zbog Dina

            Comment


            • Jedan od razloga što nismo prošli bolje na Eurosongu je taj što su svi gledali Djokovićev meč

              E dijasporo
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Krle View Post
                Jedan od razloga što nismo prošli bolje na Eurosongu je taj što su svi gledali Djokovićev meč

                E dijasporo
                To je Italijanima bio takticki potez

                Postave Novaka u vecernjem terminu i onda Italijani zavrse 2..

                Comment


                • Ja nisam ni znava' da je taj kulturno-umjetnicki dogadjaj ovija dana... A posto imam talenta za sve, ni muzika mi nije promakla... Bas mi zao... Mogao sam se opariti. Sjecam se kad uhvatih Hard Rock Hallelujah na basnoslovnoj kvoti...
                  E to je bila dobra pjesma... Prosle godine uhvatih Norvezanina, mada mala kvota bila... Pretpostavljam da je bilo dovoljno kvalitetno takmicenje za osobe koje povracanje smatraju zdravim i dobrim za liniju...
                  Ako neko bude ljubazan nek linka pobjednicku pjesmu, pjesmu sa najvise golotinje, pjesmu sa najboljom ribom, pjesmu sa najboljim frajerom i pjesmu koja je bila perjanica Balkana. Bonus nek bude neka baladica, ako je moguce nesto slicno ovome http://www.youtube.com/watch?v=X3wbt...eature=related
                  Tako bismo na pravi nacin zaokruzili ovu konstruktivnu diskusiju.

                  Comment


                  • Stvarno nemogu vjerovat ko pobijeduje mislim da ove Ruske zemlje mogu za sebe napraviti Euroviziju ionako samo razmjenjuju bodove :S St ose tice Hrvatske oni su pokazali svoje pravo lice! (Bosni 7,Srbiji 8 ili 10 :S) a uvijek dobiju 12 iz Srbije i iz BiH.Onaj Francuz svaka cast ima glas ali ono je meni licno previse dosadno kad bi razumijo tekst mozda bi i bilo bolje Oni Irci vidim dobro kotirali na kladionicama a ono meni totalna glupost.Sto se tice Dine svaka cast i dok je ovakvog glasanja kakvu god pjesmu da poslajes zavrsices isti jer svake godine iste bodove (ne)dobijas i uvijek ili pobijedi neka evroppska sila ili ruska drzava

                    Comment


                    • Originally posted by dusan1610 View Post
                      Po meni Ukrajina nije zasluzila ovoliki plasman, ali dobro, drago mi je zbog Dina

                      Pa nema veze to , mora neko od njih biti u vrhu , kad ima bukvalno pola zemalja onih njihovih i to unistava ESC iz godine u godinu
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                        Stvarno nemogu vjerovat ko pobijeduje mislim da ove Ruske zemlje mogu za sebe napraviti Euroviziju ionako samo razmjenjuju bodove :S St ose tice Hrvatske oni su pokazali svoje pravo lice! (Bosni 7,Srbiji 8 ili 10 :S) a uvijek dobiju 12 iz Srbije i iz BiH.Onaj Francuz svaka cast ima glas ali ono je meni licno previse dosadno kad bi razumijo tekst mozda bi i bilo bolje Oni Irci vidim dobro kotirali na kladionicama a ono meni totalna glupost.Sto se tice Dine svaka cast i dok je ovakvog glasanja kakvu god pjesmu da poslajes zavrsices isti jer svake godine iste bodove (ne)dobijas i uvijek ili pobijedi neka evroppska sila ili ruska drzava
                        eto vidis,smeta ti kod bivsih sovjetskih republika bratsko glasanje,a istovremeno ti smeta sto hrvati nisu dali bosancima 12 poena (ali zato jesu slovencima)..a slovenacka pesma i jeste bila bolja od bosanske,a i od nase..

                        Azerbejdžan je jako ambiciozno usao u ovaj projekat..negde sam procitala da su ulozili ogroman novac za švedskog kompozitora i za internet promociju svoje pesme i to im se ocigledno isplatilo..e sad,bolje je da su ulozili novac u nesto pametnije,ali to je vec njihova stvar..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Dino je bio bolji od Slovenije, sto i plasman pokazuje, ali dobro, ukusi su razliciti

                          Comment


                          • Teshko da bih mogao da te snabdem nekom dobrom pesmom MGS,ali npr...ova je verovatno jedna od boljih pesama u odnosu na ostale...bila je kod nas..Golotinje imash svuda drugde...

                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Originally posted by jagodica View Post
                              eto vidis,smeta ti kod bivsih sovjetskih republika bratsko glasanje,a istovremeno ti smeta sto hrvati nisu dali bosancima 12 poena (ali zato jesu slovencima)..a slovenacka pesma i jeste bila bolja od bosanske,a i od nase..

                              Azerbejdžan je jako ambiciozno usao u ovaj projekat..negde sam procitala da su ulozili ogroman novac za švedskog kompozitora i za internet promociju svoje pesme i to im se ocigledno isplatilo..e sad,bolje je da su ulozili novac u nesto pametnije,ali to je vec njihova stvar..
                              Pa,verujem da ce se mnogi sloziti sa mnom,ali meni je Bosna bolja od Slovenije,za klasu.Ok,nek su dali Slovencima,al Azerbejdzanu 10,strasno
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Originally posted by Nyman-Nemanja View Post
                                Teshko da bih mogao da te snabdem nekom dobrom pesmom MGS,ali npr...ova je verovatno jedna od boljih pesama u odnosu na ostale...bila je kod nas..Golotinje imash svuda drugde...
                                Sjecam se pjesme. Nimalo naivna. Dugo sam je pevusio nakon ESC.

                                Comment

                                Working...
                                X