Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Tuto , gdje si , jesi ziv ?


    Dobrodosao nazad ;)
    Last edited by Dale; 10-05-11, 17:52.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Oooooooo ko nam je to dosao?

      Comment


      • Jaoooooooooooo, vratio se Tuta!

        Comment


        • Pa dje si Tuto,nema te od kad si u penziju
          sigpic

          Comment


          • Tuto,pustila te zena konacno na forum!
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Mozda je bio na neki odmor sa Sjebatinijevom?

              Comment




              • Dobro došao nazad, tuto!
                Priznaj da si ovo namerno uradio, kako bi mi svi pitali za tebe, tražili te i sada pisali hvalospeve i reči dobrodošlice.
                Priznaj!
                Evo i ja priznajem da su mi tvoji postovi baš nedostajali, hehehehehe

                Da li neko od cenjenog auditorijuma zna koja je ovo muzika... kako se zove... što ide između setova, posle mečeva u highlights-u... itd?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nasao sam tebe,nasao sam dosta ali mi je neko sigurno promakao,pa je pozeljno da se svi jave
                  E sad neka se jave i oni ciji su postovi otisli pod Igorovim krilom
                  Mislim, toliko sam "trubila" o mojim nestalim postovima, da si me verovatno zapamtio... ili...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dusane 1610 prebaci se na temu saveti i pitanje imam jedno malo pitanjce za tebe..

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Mislim, toliko sam "trubila" o mojim nestalim postovima, da si me verovatno zapamtio... ili...
                      Zapamtio sam tebe
                      Niko se ne javlja,znaci svi zadovoljni,super nece biti mnogo posla
                      sigpic

                      Comment


                      • Tuta bugarin, šta bi sa komfrčaste konobarice, jesi li joj odigrao neki FH ili BH paralelu

                        Comment


                        • Originally posted by tuta bugarin

                          e
                          i
                          a
                          to zatu muziku
                          totija neznam
                          pitakću u kafanu
                          akome itamo puctu
                          itakoto
                          Pazi tuto, ako ti u tvojoj kafani ne znaju, stvarno ne znam ko bi znao
                          A i priupitaj tu tvoju komfrčastu konobaricu... nikad se ne zna... samo pazi da te žena ne vidi...
                          Inače.... obro si bostan!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ko mi upucuje opomenu i zasto? To je moje misljenje i nije psovka!
                            Kvalitet signala jednak kvalitetu signala sa Meseca

                            Comment


                            • Originally posted by UrbanBgd View Post
                              Ko mi upucuje opomenu i zasto? To je moje misljenje i nije psovka!
                              Ja ti upucujem opomenu, zato sto ne mozes onakve stvari da pises ni za jednog igraca i svaka dalja rasprava na ovu temu se zavrsava ovim mojim postom.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ja ti upucujem opomenu, zato sto ne mozes onakve stvari da pises ni za jednog igraca i svaka dalja rasprava na ovu temu se zavrsava ovim mojim postom.
                                Zasto opomena?
                                Jel obrisete razlog pa se zato ne vidi?

                                Comment

                                Working...
                                X