Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Misliš da takvima treba razlog.... uostalom, ko zna možda neka konkurencija...
    Pa znam da im ne treba razlog ali mi je i dalje ekstremno glupo...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Sto se kaze "furke" radi.ALi hajde valjda ce biti sve dobro

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Ne razumem zasto bi neko hakovao sportski forum...
        Neka ljubomorstina opasna sigurno

        Comment


        • Originally posted by dusan1610 View Post
          Neka ljubomorstina opasna sigurno
          Ili besposlicar.
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Evo ga haker, od njega sam to najmanje ocekivao

            Comment


            • Pa sta mislite zasto je neko hakovao???!Pa imate hakere "sivog sesira", "bijelog"... Oni ce upasti onamo dje se mogu ovajdit, pa nece to zloupotrijebit, vec mozda pomoci da se otklone rupe kuda su oni upali. Ako nista drugo, ostavice svoj "potpis" i tako "natjerati" administratore da urade bolju zastitu. Rekao bih da je ovo "sivi sesir". Vjerovatno im je smetala kolicina gluposti koja se napise na ovom forumu, pa su odlucili da malo "upozore", for sake of mankind. Vidim da su zaobisli moje postove, i da ni u jednom trenutku nije bio ugrozen moj status i moja intima. Ipak sam dosta podataka ostavio postavsi uvazeni clan ovog foruma... Ta cinjenica da su zaobisli kvalitetne forumase, i.e. mene, dolazi se do zakljucka da je u pitanju haker "bijelog sesira".

              Comment


              • Evo nastavka

                Comment


                • Duki... Nije ti u redu!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Pa sta mislite zasto je neko hakovao???!Pa imate hakere "sivog sesira", "bijelog"... Oni ce upasti onamo dje se mogu ovajdit, pa nece to zloupotrijebit, vec mozda pomoci da se otklone rupe kuda su oni upali. Ako nista drugo, ostavice svoj "potpis" i tako "natjerati" administratore da urade bolju zastitu. Rekao bih da je ovo "sivi sesir". Vjerovatno im je smetala kolicina gluposti koja se napise na ovom forumu, pa su odlucili da malo "upozore", for sake of mankind. Vidim da su zaobisli moje postove, i da ni u jednom trenutku nije bio ugrozen moj status i moja intima. Ipak sam dosta podataka ostavio postavsi uvazeni clan ovog foruma... Ta cinjenica da su zaobisli kvalitetne forumase, i.e. mene, dolazi se do zakljucka da je u pitanju haker "bijelog sesira".
                    Ima i tebe ko da "hakuje" drugar, hoću reći banuje
                    Don't worry!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by dusan1610 View Post
                      Evo ga haker, od njega sam to najmanje ocekivao

                      http://youtu.be/j6VKLYhD4i8

                      Pozdravi ga ovom pesmom! Naslov je bitan
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Pa sta mislite zasto je neko hakovao???!Pa imate hakere "sivog sesira", "bijelog"... Oni ce upasti onamo dje se mogu ovajdit, pa nece to zloupotrijebit, vec mozda pomoci da se otklone rupe kuda su oni upali. Ako nista drugo, ostavice svoj "potpis" i tako "natjerati" administratore da urade bolju zastitu. Rekao bih da je ovo "sivi sesir". Vjerovatno im je smetala kolicina gluposti koja se napise na ovom forumu, pa su odlucili da malo "upozore", for sake of mankind. Vidim da su zaobisli moje postove, i da ni u jednom trenutku nije bio ugrozen moj status i moja intima. Ipak sam dosta podataka ostavio postavsi uvazeni clan ovog foruma... Ta cinjenica da su zaobisli kvalitetne forumase, i.e. mene, dolazi se do zakljucka da je u pitanju haker "bijelog sesira".
                        Auuuuuuuu al' je tebi dosadno...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • I evo poslednjeg nastavka, kako me je presao Igor, svaka mu cast

                          Comment


                          • Ma mozda i zeza, Dule
                            Last edited by bice; 05-05-11, 21:47.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by bice View Post
                              Ma mozda i zeza, Dule
                              Ajde pogledaj post pre tvog ;)

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Duki... Nije ti u redu!!!!!!!!!!!!!!!
                                ................

                                Comment

                                Working...
                                X