Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Ma to se moze prikazati samo matematickom formulom,nikako drugacije.
    Sine, ja nisam odrastao na modernoj hip-hop kulturi. Vjerovatno mi vecina vas moze dijete biti, tako da mi nije jasno zasto se sa sigurnoscu zna da ja znam sta je trol, a zamjera mi se jer sam pretpostavio da, meni veoma draga, gđica (ili mozda gđa) Administratorka bojanabg, nije pogledala jedan fantastican film, koji je svojevremeno napravio revoluciju u svojoj bransi...
    Last edited by M_G_S; 02-05-11, 13:56.

    Comment


    • Pa ako si igrao nekad igricu WarCraft ili Frozen Throne znao bi da su to maloicoveculjci ili goblini,zeleni,sa velikim usima i tako tim,koji stvaraju nevolje
      Veruj mi nema tog filma koji ona nije pogledala. ;)
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • A zasto je tebi bitno da Bojana pogleda neki film? U cemu je poenta?
        I potpuno se slazem sa Bojaninim zakljuccima u vezi s tobom, mislim da nas 90% misli isto. Ne mislim da si losa osoba, ne poznajem te, ali od prvog postova pises cudne postove koji veoma cesto nemaju veze sa zdravim razumom. I na osnovu cega da donosim zakljucke na jednom forumu nego na osnovu onoga sto pises?
        Last edited by eM; 02-05-11, 14:00.

        Comment


        • Haha,sta ste svi napali coveka,ovo je kao sam protiv svih,ja podrzavam MGS-a
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • dacho,u pravu si,stvarno nije u redu..
            a koji je to film,mene bas interesuje..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Originally posted by mfro View Post
              ja se izvinjavam,novi sam ovdje,jel ovo forum na temu tenisa ili medjuljudskih odnosa?meni treba tenis
              dobrodosao na forum i nadam se da ces uzivati
              sve ostale teme su strogo vezane za tenis osim ove

              dobar ti je avatar
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Dacha View Post
                Haha,sta ste svi napali coveka,ovo je kao sam protiv svih,ja podrzavam MGS-a
                Ja podrzavam onog ko je u pravu,a to sada svakako nije MGS
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Ma zezam se ja malo
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Originally posted by jagodica View Post
                    dacho,u pravu si,stvarno nije u redu..
                    a koji je to film,mene bas interesuje..
                    This Ain't Avatar XXX

                    Comment


                    • Originally posted by M_G_S View Post
                      This Ain't Avatar XXX
                      E ti si stvarno...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Alooo e, radjen je u 3D-u.

                        Comment


                        • Originally posted by M_G_S View Post
                          This Ain't Avatar XXX
                          Hahahahahah
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Filip View Post
                            Hahahahahah
                            Hteo da ispadne duhovit....
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Originally posted by AcaGrobar View Post
                              Ja podrzavam onog ko je u pravu,a to sada svakako nije MGS
                              Aco,ne pisi po forumu,nego postavljaj Nolencetove slike..
                              secas se omiljene Bojanine pesme "On je Nole,svi ga vole"..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Aco,ne pisi po forumu,nego postavljaj Nolencetove slike..
                                secas se omiljene Bojanine pesme "On je Nole,svi ga vole"..
                                tako mi zvoni mobilni
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X