Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    имам утисак да не пзнајете како се у тенису праве костури,
    најбоњи добија најслабије и даљи иде по нијансама, то правило важи од памтивека, зато је и тешко младима да пролазе јер одмах у првом колу иду на аждаје.
    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Ziko mogao bi da nas prosvetlis &8@^J
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Баш вала, шта се и ја палим без везе.
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=Zika link=topic=1649.msg274546#msg274546 date=1300712374]
          како која разлика Ноле игра против 18 са ранг листе, а Феки проти 154...
          [/quote]


          Mislis na Troickog i Harrisona?
          Pa isto tako je mogao Federer da igra protiv Fish-a (13), Novakov najvise rangirani igrac bio je Troicki (16), sto znaci da je Novak imao bolji zrijeb, ali nije mu Federer kriv sto je Fish izgubio od Raonica, a Raonic od Harissona. h5g6k8
          A ako gledamo zrijeb i dalje, Rogerov najopasniji protivnik za 1/4 bio je Berdih (7), a Novakov Rodik (8), tako da je i tu Novak bio u prednosti, sto se zrijeba tice... To sto su ova dvojica ispala ranije (kao i to sto neki smatraju da je Rodik opasniji protivnik od Berdiha) nije stvar zrijeba. $%&5qw7
          Kao sto ti je Bojana pokusala objasnila, u 1. kolu mogu da dobiju bilo kog nenosioca, bio to 33. igrac ili neko sa WC-om, kvalifikant ili bilo ko, a za svako naredno kolo to vise nije stvar samo zrijeba vec spleta srecnih ili nesrecnih okolnosti. $%&5qw7

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Bolje da mi pitamo Adama Helfanta kako se pravi taj kostur,da se ne svadjamo bezveze. $#^%RT
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Vlajko,samo nemoj molim te ono:"ovo je samo privremeno" sad se samo pitam kome si se utrpao za funkciju *%@(D!RY- $#^%RT
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Platio Vlatko 100 % ... Zeljan je moci /SR&] $#^%RT

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  U petak se ne ide u skolu definitivno,i meni su rekli da ne idem u skolu u petak... &+I}\ $#^%RT $#^%RT A za ostale dane cemo da vidimo
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Razredna je rekla da najverovatnije ne idemo u petak u skolu. A ako ne zavrse pregovore, onda ne idemo dok ne zavrse. <thumbsup> '65slif

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      A ne vlaja da se strajkuje,posle sve moramo da nadoknadjujemo ili da produze godinu,a jedna od varijanti ej da padnemo godinu,mada to je mala verovatnoca *(z$8
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=bice link=topic=1649.msg274924#msg274924 date=1300734317]
                        A ne vlaja da se strajkuje,posle sve moramo da nadoknadjujemo ili da produze godinu,a jedna od varijanti ej da padnemo godinu,mada to je mala verovatnoca *(z$8
                        [/quote]

                        Nece valjda.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Nema sanse,mi uopste nismo gubili casove,kod nas se to barem nece desiti,za vas ne znam,al znam da bih se ispisao iz skole ako mi ovo ponove,jedva cekam da zavrsim osnovnu $#^%RT $#^%RT
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Mnogo je karta a bas mi se ide. fghj48d Mozda se desi cudo do Maja. $#^%RT


                            Sensation 2008 - The Show

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg274934#msg274934 date=1300734623]
                              Nema sanse,mi uopste nismo gubili casove,kod nas se to barem nece desiti,za vas ne znam,al znam da bih se ispisao iz skole ako mi ovo ponove,jedva cekam da zavrsim osnovnu $#^%RT $#^%RT
                              [/quote]Ma ne moze da se ponovi godina sta vam je! *T_*@SR

                              To moze samo vlada da preti da bi uplasila profesore,roditelje i djake. @(*6sd$%
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [color=rgb(51, 51, 51)][/color]

                                Comment

                                Working...
                                X