Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Phelps nijednom nije osvojio, Rossi nijednom, koliko jos dobrih sportista. *E8$
    Ali koga briga za te nagrade.

    Nego ako Tuta moze da iznese svoje misljenje o svemu ovome.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Znas kad bi ja dao onom sto je pusio travu nagradu?Nikada.Ma koliko da je zasluzio.To ne rade sportisti.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=AcaGrobar link=topic=1649.msg245181#msg245181 date=1297200453]
        Znas kad bi ja dao onom sto je pusio travu nagradu?Nikada.Ma koliko da je zasluzio.To ne rade sportisti.
        [/quote]

        Ma ko gleda sta je on pusio, dominirao je na svetskim prvenstvima, olimpijskim igrama! &8@^J

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ko je pusio travu? $#^%RT
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            I Lebron je to radio 7&@%q

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245191#msg245191 date=1297200833]
              Ko je pusio travu? $#^%RT
              [/quote]

              Felps.



              [quote author=FC Nadal link=topic=1649.msg245195#msg245195 date=1297200886]
              I Lebron je to radio 7&@%q
              [/quote]

              Ma koga briga sta su radili, vazno je sta pokazuju na terenu, bazenu.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245174#msg245174 date=1297200093]
                Pa sta onda,jel su zbog toga oni najbolji sportisti?A ostale sportove niko ne prati,niko ne gleda fudbal,kosarku i F1.Eto ja za Messija i Iniestu nisam znao dok ih nisam video na listi kandidata za nagradu.Jesu oni dobri igraci?Ako ima onih koji nekim slucajem prate fudbal molio bih da mi napisu nesto vise o njima.Mozda krenem da pratim ako ima neka televizija da prenosi mada ne verujem,a steta,neki ljudi kazu da je zanimljivo a ja nemam prilike to da vidim. +-*^%*

                To nije najtezi sport,F1 i MotoGP su svakako tezi jer se rizikuje zivot.
                [/quote]
                Niko ne kaze da se oni ne gledaju,gledaju se itekako,ali tenisera vrhunksog i fudbalera ne mzoes da poredis,mnogo je teze biti vrhunski teniser,kosarkasi su ipak nesto drugo,posebno NBA,to je opet mnogo teze nego fudbal igrati...
                F1 i Moto GP su uzasno tesko sportovi,WRC isto,ali oni imaju 18 trka npr. i to im potraje sat do sat i po(ne i WRC koji je mnogo opasniji i tezi od ova dva sporta sto se mene tice),ali to je neka druga prica,rizikuje mnogo i skijas,posebno spustas...
                [quote author=dusan1610 link=topic=1649.msg245186#msg245186 date=1297200682]
                Ma ko gleda sta je on pusio, dominirao je na svetskim prvenstvima, olimpijskim igrama! &8@^J
                [/quote]
                Sportista ne koristi drogu,zato meni Maradona nikad nece biti sportista @(*6sd$%
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Phelps je sada narkic sto je povukao 2 dima Indijske konoplje $#^%RT

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Vladane $%&RQa


                    Sve diraj al Diega nemoj @(*6sd$%
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Pusio travu...malo sutra,u to ne verujem niposto


                      Majkl &amp;8@^J
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=AK47 link=topic=1649.msg245208#msg245208 date=1297201109]
                        Vladane $%&amp;RQa


                        Sve diraj al Diega nemoj @(*6sd$%
                        [/quote]
                        Svasta je radio,tako se sportista ne ponasa /SR&amp;]
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=FC Nadal link=topic=1649.msg245204#msg245204 date=1297201091]
                          Phelps je sada narkic sto je povukao 2 dima Indijske konoplje $#^%RT
                          [/quote]

                          Felps se i izvinjavao.
                          Michael Phelps smoking Marijuana Apologizes

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg245209#msg245209 date=1297201122]
                            Pusio travu...malo sutra,u to ne verujem niposto


                            Majkl &amp;8@^J
                            [/quote]


                            Ne moras $#^%RT $#^%RT


                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245202#msg245202 date=1297200992]
                              Niko ne kaze da se oni ne gledaju,gledaju se itekako,ali tenisera vrhunksog i fudbalera ne mzoes da poredis,mnogo je teze biti vrhunski teniser,kosarkasi su ipak nesto drugo,posebno NBA,to je opet mnogo teze nego fudbal igrati...
                              F1 i Moto GP su uzasno tesko sportovi,WRC isto,ali oni imaju 18 trka npr. i to im potraje sat do sat i po(ne i WRC koji je mnogo opasniji i tezi od ova dva sporta sto se mene tice),ali to je neka druga prica,rizikuje mnogo i skijas,posebno spustas...Sportista ne koristi drogu,zato meni Maradona nikad nece biti sportista @(*6sd$%
                              [/quote]
                              Zasto je teze?Zasto je Messiju teze da da 40-50 golova nego Federeru da osvoji GS.Ne treba da se gleda tezina sporta nego uspeh,a bilo je onih koji su imali mnogo uspeha.

                              Phelps se nije dopingovao tako da sta god je pusio nije bitno,sto neko cistiji nije uzeo sve te medalje.

                              Ne potcenjuj Maradonu.On i Caniggia su bogovi.Aj se ti u subotu napij pa u nedelju razbijaj protivnicku odbranu. $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245164#msg245164 date=1297199779]
                                Njihov sport je ako ne najtezi onda jedan od najtezih+ uzivaju nevidjenu popularnost jert je tenis kao sport izuzetno pracen,prati ga cijeli svijet.

                                Fudbaler odigra dva meca u vrh glave tokom nedelje i to je 180 minuta,oni 5 do 7 meceva zavisno od turnira i samo jedan moze da traje 180 minuta @(*6sd$%
                                [/quote]

                                Trenirao sam tenis,naravno ni blizu onoga kako se trenira na vrhunskom nivou i zaista je tezak sport,ali vjeruj mi fudbal nije nista laksi,ljudi svaki dan imaju 2 treninga najmanje, putovanja su svakodnevno i on u tih 90 minuta pretrci 11 kilometara uz nevidjenu borbu sa protivnickim igracima.Nadal je zasluzio da osvoji ove godine,ali i prijasnjih godina je npr.Felps zasluzio da osvoji pa nije i kao sto neko kaze nije Brajant kriv ili Fetel sto oni mogu osvojiti samo jednu titulu ili prsten u kosarci,a teniseri imaju 4 GS i mnogo turnira i samim tim su u prednosti kod ovih izbora.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X