Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Kakve to ima veze,za tenisera se zna da li nastupa,a vozac ne zna da li nastupa dok tim ne kaze,teniseri ne potpisuju ugovore o tome da zavise od njega,za razliku od vozaca!


    FC Nadal-odlicna ti je slika za avatar(moj najomiljeniji udarac u tenisu) @(*6sd$%
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Black Mamba 24 link=topic=1649.msg245105#msg245105 date=1297195915]

      Zasto nije zasluzio,sta je trebao vise da uradi,tacnije sta je mogao.Ne kazem ja da je on trebao dobiti tu nagradu a Nadal ne,ali i da je Kobe dobio bilo bi zasluzeno.
      Nije on kriv sto tenis imaju 4 GS-a,a NBA jednog prvaka...po tome se ne moze gledati ili ocenivati.
      Tenis je individualan sport i uvek ce imati prednost u ovakvim slucajevima.


      A MotoGP i F1 nisu toliko ispraceni i popularni kao tenis tako da imaju minimalne sanse.Ne znam da li je,ali jeste verovatno,samo Schumacher to osvajao. &amp;%@5w8&amp;*
      [/quote]
      Pa nije Kobe bio tako dominantan da mu niko ne moze nista.2. mesto je zasluzio,ali ovo sto je Rafa uradio je fenomenalno.Kobe je po meni trebao da uzme prosle godine,sada ne.

      MotoGP i F1 kod nas nisu tako popularni,ali u svetu itekako jesu.
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Dugi niz godina samo sportisti u individualnim sportovima dobijaju ovu nagradu, pa sam zato ja navijao za Kobija. Ali sta je tu je.

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          AK 47 +*@WT*48*


          Mislim da je daleko veci uspjeh osvojiti 3 GS,nego osvojiti Sampionat F1 uz mnogo mnogo srece,i koliko 4 ili 5 pobjeda uz mnogo mehanicki kvarova i &quot;velike dominacije u utrkama&quot;. h5g6k8

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Oni voze bolide tih timova ali se bore za SVOJU TITULU SVETSKOG SAMPIONA! Zato i postoji titula za timove i za vozace,da nije individualno to ne bi ni postojalo nego samo timska titula.
            Titula konstruktora je titula za mehanicare i one koji su sastavljali bolid a za vozace je samo njhova titula za koju oni sami voze,to ti je kao nadalov reket npr to je njegovo sredstvo za osvajanje grend slema isto tako je i fetelovo sredstvo za osvajanje titule taj bolid ne znam kako drugacije da ti objasnim!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Bio individualan ili ne,ako se gledaju trkacki sportovi,Vettel nema sta pored Lorenza da trazi,ali ova nagrada ionako nije nesto specijalno jer se forsiraju teniseri,isto kao sto Platini forsira Spance i spanski fudbal.
              sigpic

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245117#msg245117 date=1297196406]
                Bio individualan ili ne,ako se gledaju trkacki sportovi,Vettel nema sta pored Lorenza da trazi,ali ova nagrada ionako nije nesto specijalno jer se forsiraju teniseri,isto kao sto Platini forsira Spance i spanski fudbal.
                [/quote]


                Kako samo teniseri?Znas li ko je osvajao prethodne dvije godine?Nisu teniseri krivi sto je 3 GS jedno od najveci dostignuca u sportu $%&amp;5qw7

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Ma shvatam ja sta ti govoris,ja jako volim F1(mozda malo manje nego dok je veliki Mika vozio,al vrlo rijetko trku propustim),ne govorim ja da Vettel nije zasluzio nagradu,nego pricamo o individualnosti,a teniseri su nezavisniji od vozaca! &amp;+I}\
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    A zasto Fetel nema sta da trazi pored Lorenza hajde da si Rosija rekao ali Lorenzo...
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=AK47 link=topic=1649.msg245119#msg245119 date=1297196504]
                      Ma shvatam ja sta ti govoris,ja jako volim F1(mozda malo manje nego dok je veliki Mika vozio,al vrlo rijetko trku propustim),ne govorim ja da Vettel nije zasluzio nagradu,nego pricamo o individualnosti,a teniseri su nezavisniji od vozaca! &amp;+I}\
                      [/quote]
                      Ma u redu je ja samo pokusavam da ti kazem da je F1 individualan sport isto koliko i tenis ali ti mislis drugacije nema veze tvoje misljenje! %QWT&amp;W
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1649.msg245120#msg245120 date=1297196516]
                        A zasto Fetel nema sta da trazi pored Lorenza hajde da si Rosija rekao ali Lorenzo...
                        [/quote]
                        Pa sta je Rossi osvojio prosle godine?
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=FC Nadal link=topic=1649.msg245118#msg245118 date=1297196472]

                          Kako samo teniseri?Znas li ko je osvajao prethodne dvije godine?Nisu teniseri krivi sto je 3 GS jedno od najveci dostignuca u sportu $%&amp;5qw7
                          [/quote]
                          Ne kazem ja za ovu godinu,Rafa je sve ostavio za milje i milje,ali svi kazu da se tu uglavnom teniseri forsiraju i da cesto izbor nije realan.Bolt je osvajao,mada je zasluzio. &amp;8@^J
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Ma ne mislim na proslu godinu nego inace zeznula sam se,ovo se odnosi samo na proslu izvinjavam se %QWT&amp;W
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=S-Nash link=topic=1649.msg245124#msg245124 date=1297196650]
                              Ne kazem ja za ovu godinu,Rafa je sve ostavio za milje i milje,ali svi kazu da se tu uglavnom teniseri forsiraju i da cesto izbor nije realan.Bolt je osvajao,mada je zasluzio. &amp;8@^J
                              [/quote]

                              Bolt zasluzeno! &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg245110#msg245110 date=1297196096]
                                Vozac,a tu je i sef tima ili neko ko prima nagradu za tim @(*6sd$%
                                [/quote]


                                Jesu,ali su dosta manje popularni od tenisa (kada su u pitanju ind. sportovi)...a jos pored tenisera,uvek ce prednost imati fudbaleri,kosarkasi,atleticari (ostali sportovi)...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X