Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=danilo994 link=topic=1649.msg238866#msg238866 date=1296338370]
    @FC Nadal, vidim da si ti postovi dosta pismeniji nego ranije.
    [/quote]


    *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR A kakavi su bili?
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Postovi su mi bili nepismeni samo prvi par mjeseci na forumu. :fc-[ I onda sam naucio pisati. *$^%T




      I tebe nije odavno bilo,od onda kada si pisao u svakoj temi na teniskom PF. $#^%RT

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ja ne znam sta vam je oko te njegove pismenosti h5g6k8 h5g6k8 ,pa decko pise za sebe i boli ga uvo dal ima gramatickih gresaka,bitno da se razume %QWT&W
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=bice link=topic=1649.msg238873#msg238873 date=1296338511]



          *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR A kakavi su bili?
          [/quote]


          Sta te briga,nisam na pocetku obracao paznju na to i to je sve. &*(@W6

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Jel ovaj danilo trazi moje poruke iz dana kada sam tako pisao? #^GH*#

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=FC Nadal link=topic=1649.msg238878#msg238878 date=1296338586]
              [quote author=bice link=topic=1649.msg238873#msg238873 date=1296338511]



              *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR A kakavi su bili?
              [/quote]


              Sta te briga,nisam na pocetku obracao paznju na to i to je sve. &*(@W6
              [/quote]


              Ma nista,mene mrzi kad nesto pogresim da ispravim,potpuno te podrzavam. $#^%RT $#^%RT $#^%RT


              Ja ne znam sad nemas gresaka niti sam ikad video,pa sam se zacudio $#^%RT $#^%RT
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=bice link=topic=1649.msg238883#msg238883 date=1296338742]



                Ma nista,mene mrzi kad nesto pogresim da ispravim,potpuno te podrzavam $#^%RT $#^%RT $#^%RT


                Ja ne znam sad nemas gresaka niti sam ikad video,pa sam se zacudio $#^%RT $#^%RT
                [/quote]


                Ma nista,tek kada sam dosao na forum i nisam obracao jednostavno na to paznju,samo pisao. *T_*@SR

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=bice link=topic=1649.msg238873#msg238873 date=1296338511]
                  *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR A kakavi su bili?
                  [/quote]


                  http://www.sportklub.info/forum/inde...sts;start=9630

                  "Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!" - ja

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=danilo994 link=topic=1649.msg238888#msg238888 date=1296338849]



                    http://www.sportklub.info/forum/inde...sts;start=9630
                    [/quote]


                    Jesi sada zadovoljan?! h5g6k8

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=danilo994 link=topic=1649.msg238888#msg238888 date=1296338849]
                      [quote author=bice link=topic=1649.msg238873#msg238873 date=1296338511]
                      *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR A kakavi su bili?
                      [/quote]


                      http://www.sportklub.info/forum/inde...sts;start=9630
                      [/quote]
                      Au ne verujem da si mu gledao komentare od pre 100 god.A i nema neke greske samo veliko slovo nekad posle tacke ili licna imena a i ja to nekad napisem jer me mrzi da ukljucujem caps kao da je bitno svi znaju sta sam rekla i ne pisu svi prailno stavise svi ovde ne pisu uvek sve po pravopisu!
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        sad sam zadovoljan.



                        nego...gde je onaj forumas &#039;fare&#039; sa slikom kobija brajanta jel ga se seca neko?...dobar decko cak je i svoju sliku ostavio...
                        &quot;Kada ljudi, pripadnici srpske nacionalnosti, navijaju protiv legende srpskog i svetskog tenisa, Srbina NOVAKA DJOKOVICA, zbog nekog Svajcarca ili Spanca koji veze sa Srbijom nemaju, takvu situaciju mozemo nazvati ni manje ni vise nego najobicnija PERVERZIJA!&quot; - ja

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ma dobro nisu neke greske.Auuu sve si ovo trazio? $%&amp;RQa
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Evo bice je prvi napisao a KAKAVI su bili umesto KAKVI xD pa sta?! %QWT&amp;W Nije nepismen nego ga mrzi da menja ili nije izvalio!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=bice link=topic=1649.msg238895#msg238895 date=1296339081]
                              Ma dobro nisu neke greske.Auuu sve si ovo trazio? $%&amp;RQa
                              [/quote]


                              Samo nisam na pocetku pisao veliko slovo i nesto sam glumio sa ovim tackama........................... $#^%RT

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                Veruj mi nisam ni video &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] Meni je smesno sta ja pisem nekad $#^%RT $#^%RT
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X