Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Vlatko,ajmo jedan smesak $#^%RT $#^%RT $#^%RT
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=Aladin K. link=topic=1649.msg236738#msg236738 date=1296064526]

      [/quote]
      Je li sad ok? h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg236737#msg236737 date=1296064439]
        Znaci ovo sto ste uradili danas je stvarno nenormalno,evo pola sata prebacam postove u druge teme,a i brisem,pa je li moguce da morate da spamujete u turnirskoj temi?
        Tadbas je slobodan,iskoristite ga!
        [/quote]


        Nece se ponoviti. $#^%RT $#^%RT $#^%RT
        Omaklo se. $8#a

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Molim pripadnike zandarmerije(moderatore)da sutra u 9:30,budu na radnom mestu $#^%RT $#^%RT
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Nije ovdje nista zabranjeno,mora se malo i skrenuti s teme sve je to ok,ali stvari koje veze nemaju sa AO ne moraju tamo da se postuju,o tome se radi,takodje stvari koje nemaju veze sa tenisom im sigurno nije mjesto u turnirskoj temi,za to postoji ova tema @(*6sd$%
            [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg236764#msg236764 date=1296066202]
            Molim pripadnike zandarmerije(moderatore)da sutra u 9:30,budu na radnom mestu $#^%RT $#^%RT
            [/quote]
            Nema sanse,jedva sam uspio da izdejstvujem slobodan dan,gledacu mec iz kreveta $#^%RT
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg236766#msg236766 date=1296066407]
              Nije ovdje nista zabranjeno,mora se malo i skrenuti s teme sve je to ok,ali stvari koje veze nemaju sa AO ne moraju tamo da se postuju,o tome se radi,takodje stvari koje nemaju veze sa tenisom im sigurno nije mjesto u turnirskoj temi,za to postoji ova tema @(*6sd$%
              [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg236764#msg236764 date=1296066202]
              Molim pripadnike zandarmerije(moderatore)da sutra u 9:30,budu na radnom mestu $#^%RT $#^%RT
              [/quote]
              Nema sanse,jedva sam uspio da izdejstvujem slobodan dan,gledacu mec iz kreveta $#^%RT
              [/quote]Ja moram da navijem sve mobilne i satove koje imam u kuci,da ne bih prespavao slucajno kao sto sam danas Rafu! *T_*@SR
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Зашто нема клађења за данас?

                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Zato sto je malo meceva,muski program je kasno zavrsen i pitanje je bi li svi stigli da odigraju,nastavljamo najvjerovatnije od Johannesburg-a @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=jinxy link=topic=3170.msg237360#msg237360 date=1296140245]
                    [quote author=AcaGrobar link=topic=3170.msg237357#msg237357 date=1296140143]
                    [Ja govorim odlicno nemacki,i pomalo spanski,pa cu ti prvom prilikom reci kad se Rodzeru ili Rafi "omakne" $#^%RT
                    [/quote]
                    Ja jos italijanski i engleski, pa javim i ja tebi ako ti nesto promakne. &d$7
                    [/quote]Odlicno sreco moja! ^%@7f govorim i ja engleski,al' italijanski jok,pa ce mi trebati tvoja pomoc $#^%RT Nadam se da ce nam saradnja biti uspesna i dugotrajna! &d$7
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=retro link=topic=3170.msg237367#msg237367 date=1296140534]
                      To se ne racuna, jer Rafa se previse oznojio i nije mogao pruziti max.
                      [/quote]Pa rekoh vec juce,neka koristi deodorant stick! $#^%RT
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=jinxy link=topic=3170.msg237360#msg237360 date=1296140245]
                        Ja jos italijanski i engleski, pa javim i ja tebi ako ti nesto promakne. &d$7
                        [/quote]



                        Superman ne govori ni jedan strani jezik, on sve razume srcem
                        Don't mess with The Man of Steel!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Superman je super.Ja volim Superman-a. &^@4(
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=jinxy link=topic=3170.msg237376#msg237376 date=1296140932]
                            Superman je super.Ja volim Superman-a. &^@4(
                            [/quote]


                            I Superman voli tebe [0)-*
                            Superman voli cak i Federera kad izgubi
                            Don't mess with The Man of Steel!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Superman zna ko ce sutra da pobedi
                              Don't mess with The Man of Steel!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Superman link=topic=3170.msg237420#msg237420 date=1296143931]
                                Superman zna ko ce sutra da pobedi
                                [/quote]Aj' 'leba ti reci,idem posle do kladionice! $#^%RT
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X