Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    BG nikad ne pijem ali kod druga na selu kad odem na slavu ima samo to posto se po selima uglavnom pije BG.. par puta mi nije islo ali sam mu u novembru popio pola gajbe &*#GI(]
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231788#msg231788 date=1295369958]
      BG nikad ne pijem ali kod druga na selu kad odem na slavu ima samo to posto se po selima uglavnom pije BG.. par puta mi nije islo ali sam mu u novembru popio pola gajbe &*#GI(]
      [/quote]


      Hahhaa kralju &8@^J &8@^J Ja mogu da popijem 2 LAV-a plus 1/2 litra vina da me ne uhvati ali sve preko toga je opsno za mene... $#^%RT $#^%RT


      P.S. U koje mdelu KG-a zivis?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231787#msg231787 date=1295369877]
        [quote author=AK47 link=topic=1649.msg231783#msg231783 date=1295369729]
        [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231775#msg231775 date=1295369522]
        [quote author=bice link=topic=3170.msg231771#msg231771 date=1295369341]
        Auuu mnogo bre $#^%RT $#^%RT $#^%RT Bas dosta verujes u njega &*#GI(] &*#GI(] Ni ja nesto ne verujem da ce osvojiti neki Slem ako do sada nije onda nece ni sada &+I}\ &+I}\
        Zasto stajes kod Balkana?Na kaficu? $#^%RT $#^%RT
        [/quote]


        Kafu nikad u zivotu nisam popio a tamo nas vise i ne pitaju sta cemo da pijemo, odmah stize Lav $#^%RT
        [/quote]
        Svaka cast za lav,meni je pitkiji razredjivac od njega! $#^%RT
        [/quote]


        Mnogo si mi ti probirljiv $#^%RT

        Onda spremi neko sarajevsko, nikad se ne zna kad covek moze da bane u susednu drzavu
        [/quote]

        Vjeruj mi nije nekog ukusa,ali kad je covjek pijan onda moze sve proci $#^%RT
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Meni je Joe obecao neku jagnjetinu kada dodjem u maju u Sarajevo I#^@8 I#^@8 Sada ne znam hoce li sta biti od toga I#^@8 I#^@8
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=bice link=topic=1649.msg231790#msg231790 date=1295370144]
            Ja mogu da popijem 2 LAV-a plus 1/2 litra vina da me ne uhvati
            [/quote]



            &8@^J &8@^J &8@^J
            Majstore svaka cast &8@^J &8@^J &8@^J

            Neka posebna tehnika ili ga samo srucis niz grlo?
            Don't mess with The Man of Steel!

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              7. na svijetu,spremna i hladna!
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=bice link=topic=1649.msg231793#msg231793 date=1295370266]
                Meni je Joe obecao neku jagnjetinu kada dodjem u maju u Sarajevo I#^@8 I#^@8 Sada ne znam hoce li sta biti od toga I#^@8 I#^@8
                [/quote]

                Skupa je janjetina,mogu te odvesti na cevape i pivu,to mi je dosta jeftinije,a i boljeg mi je okusa $#^%RT
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=bice link=topic=1649.msg231790#msg231790 date=1295370144]
                  [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231788#msg231788 date=1295369958]
                  BG nikad ne pijem ali kod druga na selu kad odem na slavu ima samo to posto se po selima uglavnom pije BG.. par puta mi nije islo ali sam mu u novembru popio pola gajbe &amp;*#GI(]
                  [/quote]


                  Hahhaa kralju &amp;8@^J &amp;8@^J Ja mogu da popijem 2 LAV-a plus 1/2 litra vina da me ne uhvati ali sve preko toga je opsno za mene... $#^%RT $#^%RT


                  P.S. U koje mdelu KG-a zivis?
                  [/quote]


                  Dobro je, nije to mala kolicina &amp;8@^J ja ne mogu nista osim piva, sa nekih 4 ili 5 sam dobar a sve preko moze biti zaebano $#^%RT


                  Kod Zvezde
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=Superman link=topic=1649.msg231794#msg231794 date=1295370275]
                    [quote author=bice link=topic=1649.msg231790#msg231790 date=1295370144]
                    Ja mogu da popijem 2 LAV-a plus 1/2 litra vina da me ne uhvati
                    [/quote]



                    &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                    Majstore svaka cast &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J

                    Neka posebna tehnika ili ga samo srucis niz grlo?
                    [/quote]




                    Ma ne polako pijes pivo dok nesto jedes...I onda kada se lepo nazderes i popijes 2 piva onda uzems vino i uz drustvo popijes 1/2 crnog naravno i nece biti nista,bar meni nije..A sada u cetvrtak slavim pa ce biti malo pijenja ali moram sledeci dan u skolu i to 1. smena #%d* #%d*
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Slavim i ja, odnosno pomazem kevi.. nisam neki vernik
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        @Joe moze i cevapi nije problem a ja cu da vidim nesto po onom pitanju $#^%RT $#^%RT


                        @CW ne seri da zivis kod Zvezde?


                        Ja sam u Stanovu nema mozda 10 minuta od zvezde $#^%RT $#^%RT $#^%RT
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          E onda eto nas u Sarajevo na pivo i rostilj
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            Naravno ja sam cuo da su cevapi dobri u Sarajevu +*@WT*48* +*@WT*48*
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Cevapi su im cuveni a necemo ni burek i pite odbiti
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=bice link=topic=1649.msg231798#msg231798 date=1295370394]
                                Ma ne polako pijes pivo dok nesto jedes...I onda kada se lepo nazderes i popijes 2 piva onda uzems vino i uz drustvo popijes 1/2 crnog naravno i nece biti nista,bar meni nije..A sada u cetvrtak slavim pa ce biti malo pijenja ali moram sledeci dan u skolu i to 1. smena #%d* #%d*
                                [/quote]



                                Odlican izbor tehnike @R&amp;}*

                                Ja kad pijem, obicno pocnem sa sokom od jabuke. Ako mi se pije, nakon dve case prelazim na neki gusti.
                                Ako me ponese muzika prelazim na neki liker i to je to. Retko se napijem, a najcesci uzrok mog mamurkluka je liker od oraha. Smrt za otrezniti se i izbeci mamurluk &amp;+I}\
                                Don&#039;t mess with The Man of Steel!

                                Comment

                                Working...
                                X