Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg229532#msg229532 date=1295134397]
    [quote author=FC Nadal link=topic=2480.msg229527#msg229527 date=1295134043]
    Sada i nocnu radis?

    Nisam znao,pa dobro sada se samo prilagodi Australiskoj vremenskoj zoni i to je to.Smajli
    [/quote]

    E da je tako lako, radim do sutra popodne, pa radim ponedeljak, nema meni AO-a ove godine...
    [/quote]


    Nemoj da se brines...Ako ti je za utehu ja isto tesko da cu moci, jedino Feda ima da gledam, a ostalo knjige me zovu i to sve na ruskom...


    Marakana, where amazing happens

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Jedno pitanje ako skinem film u bluray snimku jel to moze da se pusti na kompu ili dvd-u ili moram da imam bluray player?

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Ja ih nikad nisam skidao,zar ti nije dovoljno HDTV za serije i DVD rip za filmove? h5g6k8
        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Pa ne ne bih skidao bluray jel su svi preko 3GB nego svuda cujem kako je dobra slika pa reko da probam da skinem jedan da vidim al necu dzabe da skidam sad od 8GB ako nece da mi pusti..

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Jigsaw92 link=topic=1649.msg231596#msg231596 date=1295353400]
            Pa ne ne bih skidao bluray jel su svi preko 3GB nego svuda cujem kako je dobra slika pa reko da probam da skinem jedan da vidim al necu dzabe da skidam sad od 8GB ako nece da mi pusti..
            [/quote]

            Mislim da ti treba Blu rej plejer.

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Pozdrav, evo i Maha se vratio (*#^R^
              @Bojana sta ima novo kod Federera? Masters i Doha, respect h5g6k8 Hoce li moci sta na AO?
              @Vladan , sve uredu, kuca, posao zdravlje,?
              @Tmac opasan onaj Chicago, nema sta @(*6sd$% . Gledas li tekme na league pass?
              @vrli gospodin Gold, kakva je situacija na forumu, ima li kakvih prestupnika?
              @Jinxy &^@4(

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                O Maho,vratio si se '65slif
                Dobar ti taj avatar @(*6sd$%
                Sve je u redu,kako si ti?
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Znas da ja znam sta valja , neponovljivi 007 @(*6sd$%
                  Super,nikad bolje, uzivam u ljepotama koje zivot nosi.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Zdravo Maho, situacija je pod kontrolom, kao i uvek ^%@7f
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      [quote author=bice link=topic=3170.msg231771#msg231771 date=1295369341]
                      Auuu mnogo bre $#^%RT $#^%RT $#^%RT Bas dosta verujes u njega &*#GI(] &*#GI(] Ni ja nesto ne verujem da ce osvojiti neki Slem ako do sada nije onda nece ni sada &+I}\ &+I}\
                      Zasto stajes kod Balkana?Na kaficu? $#^%RT $#^%RT
                      [/quote]


                      Kafu nikad u zivotu nisam popio a tamo nas vise i ne pitaju sta cemo da pijemo, odmah stize Lav $#^%RT
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Aaaa too... onda u redu moram i ja da svratim neki dan pa da uleti LAV $#^%RT $#^%RT
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231775#msg231775 date=1295369522]
                          [quote author=bice link=topic=3170.msg231771#msg231771 date=1295369341]
                          Auuu mnogo bre $#^%RT $#^%RT $#^%RT Bas dosta verujes u njega &*#GI(] &*#GI(] Ni ja nesto ne verujem da ce osvojiti neki Slem ako do sada nije onda nece ni sada &+I}\ &+I}\
                          Zasto stajes kod Balkana?Na kaficu? $#^%RT $#^%RT
                          [/quote]


                          Kafu nikad u zivotu nisam popio a tamo nas vise i ne pitaju sta cemo da pijemo, odmah stize Lav $#^%RT
                          [/quote]
                          Svaka cast za lav,meni je pitkiji razredjivac od njega! $#^%RT
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=bice link=topic=1649.msg231782#msg231782 date=1295369673]
                            Aaaa too... onda u redu moram i ja da svratim neki dan pa da uleti LAV $#^%RT $#^%RT
                            [/quote]


                            Idemo ti i ja za nekih dvadesetak dana, samo ispita da se resim
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Pa brate meni je LAV sasvim ok $#^%RT $#^%RT


                              Kada odem u grad uvek uzimam LAV... &amp;+I}\


                              Nekako mi je najbolje za pice od piva..BG takodje nije lose ali zato je Jelen meni gorak *%@(D!RY- *%@(D!RY- #&amp;^Dk*

                              [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231784#msg231784 date=1295369806]
                              [quote author=bice link=topic=1649.msg231782#msg231782 date=1295369673]
                              Aaaa too... onda u redu moram i ja da svratim neki dan pa da uleti LAV $#^%RT $#^%RT
                              [/quote]


                              Idemo ti i ja za nekih dvadesetak dana, samo ispita da se resim
                              [/quote]


                              Taman.... @R&amp;}*
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=AK47 link=topic=1649.msg231783#msg231783 date=1295369729]
                                [quote author=ClayWarrior link=topic=1649.msg231775#msg231775 date=1295369522]
                                [quote author=bice link=topic=3170.msg231771#msg231771 date=1295369341]
                                Auuu mnogo bre $#^%RT $#^%RT $#^%RT Bas dosta verujes u njega &amp;*#GI(] &amp;*#GI(] Ni ja nesto ne verujem da ce osvojiti neki Slem ako do sada nije onda nece ni sada &amp;+I}\ &amp;+I}\
                                Zasto stajes kod Balkana?Na kaficu? $#^%RT $#^%RT
                                [/quote]


                                Kafu nikad u zivotu nisam popio a tamo nas vise i ne pitaju sta cemo da pijemo, odmah stize Lav $#^%RT
                                [/quote]
                                Svaka cast za lav,meni je pitkiji razredjivac od njega! $#^%RT
                                [/quote]


                                Mnogo si mi ti probirljiv $#^%RT


                                Onda spremi neko sarajevsko, nikad se ne zna kad covek moze da bane u susednu drzavu
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X