Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ih.. pa ja necu da Nadal bude bolji od Novaka.Sto mi ne rece ranije isao bih za ovo ja Taticu ti Steroid *%@(D!RY- *%@(D!RY-
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      svi u tadbas (&$E#
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Sta je bilo sa sajtom i forumom nekih 20-ak minuta? (%fsd%&j
        Ovo je pisalo
        Ovaj nalog je privremeno suspendovan

        If you own this domain, please contact the billing/support department as soon as possible.

        Ako ste vlasnik ovog domena, molimo vas da u najkraćem roku kontaktirate odeljenje prodaje ili tehničku podršku.

        sigpic

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Meni je to pisalo isto do maloper,mislio sam da me je neko banovao @(*6sd$%
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            Pa sto bi to pomislio? h5g6k8
            A ban bi ti se skinuo ukoliko bi platio &*#GI(]
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ma ovo ispod nisam citao $#^%RT $#^%RT


              Pokusavao sam i sa bratovljevog laptopa i nije htelo $%&5qw7 $%&5qw7


              Pa sta znam mozda onako bezveze,ili zato sto sam nesto uradio %QWT&W
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                Morao sam da vas banujem,da zavrsim neki posao @(*6sd$%
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=-dacha- link=topic=1649.msg226851#msg226851 date=1294861363]
                  Morao sam da vas banujem,da zavrsim neki posao @(*6sd$%
                  [/quote]
                  *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                  Svi koji su mislili da su banovani,nisu,bio je to neki generalni problem (%fsd%&j

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Za sve informacije oobratite se meni preko privatne poruke da vam objasnim detaljno &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Ma znao sam ja da je dacha nesto muljao h5g6k8 h5g6k8
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=bice link=topic=1649.msg226847#msg226847 date=1294861047]
                        Meni je to pisalo isto do maloper,mislio sam da me je neko banovao @(*6sd$%
                        [/quote]
                        i ja $#^%RT
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Danas forum nije bio dostupan oko 2 sata.Moze li da se zna zbog cega? @(*6sd$%
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            uzicko kolo


                            Ljudovi,slavite li veceras? $#^%RT
                            Jedan je Obradovic Zarko!

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=FC Nadal link=topic=2480.msg229527#msg229527 date=1295134043]
                              Sada i nocnu radis?

                              Nisam znao,pa dobro sada se samo prilagodi Australiskoj vremenskoj zoni i to je to.Smajli
                              [/quote]

                              E da je tako lako, radim do sutra popodne, pa radim ponedeljak, nema meni AO-a ove godine...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=bojanaBG link=topic=1649.msg229532#msg229532 date=1295134397]


                                E da je tako lako, radim do sutra popodne, pa radim ponedeljak, nema meni AO-a ove godine...
                                [/quote]

                                Valjda ces uspjeti da pohvatas bar najvaznije meceve.

                                Comment

                                Working...
                                X