Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Ja nisam bio tu kada je taj "famozni" Aleksa harao forumom.Svi pricaju o njemu a ja ne znam ko je on. &%@5w8&*
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      [quote author=bice link=topic=1649.msg168898#msg168898 date=1284554354]
      Pa mozes i ti da radis u kancelariji ako hoces.Samo prvo da zavrsim skolu pa tek onda da razmisljam o preduzecu h5g6k8
      [/quote]
      Vidis Vladane, kako covjek ima vjere u sebe i nema sumnje da ce uspjeti. Kakvog ce tipa biti preduzece, export-import, ili nesto sasvim drugo?

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168906#msg168906 date=1284554695]
        Fill me in, ko je Aleksa?
        [/quote]
        Kako mislis da te napunim? $%&5qw7
        Oznoji se Tata sav,
        bekendi ga strasno muce,
        borio se kao lav!
        al' mu ipak g.za puce!

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ne znam za sada jos razmisljam.Neko trgovinsko npr. transportno prevoz robe itd.Moze i nesto drugo.
          [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168909#msg168909 date=1284554817]
          [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168906#msg168906 date=1284554695]
          Fill me in, ko je Aleksa?
          [/quote]
          Kako mislis da te napunim? $%&5qw7
          [/quote]


          &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168909#msg168909 date=1284554817]
            [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168906#msg168906 date=1284554695]
            Fill me in, ko je Aleksa?
            [/quote]
            Kako mislis da te napunim? $%&5qw7
            [/quote]
            Fill me in je sinonim, a posto si ti kraljica zakljucivanja, nece ti biti problem shvatiti znacenje tog sinomima, jer iz prilozenog, engleski vrlo dobro poznajes h5g6k8

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              A tim sinonimom si htio da nam pokazes kako poznajes engleski jezik?
              Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168912#msg168912 date=1284555279]
                A tim sinonimom si htio da nam pokazes kako poznajes engleski jezik?
                [/quote]
                Pa draga Jinxy, tim sinonimom sam htio provjeriti tvoje znanje engleskog, pa zar sve moram crtati da bi shvatila.... fghj48d

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168903#msg168903 date=1284554583]
                  Ja vozim Merceders 124 (pazi koincidencije jesam li pravilo napisao?) i radim dnevno 4 sata, i hvala Bogu ne zalim se na zaradu h5g6k8
                  [/quote]
                  Tu kod tebe se sa 15 moze dobiti vozacka?
                  Oznoji se Tata sav,
                  bekendi ga strasno muce,
                  borio se kao lav!
                  al' mu ipak g.za puce!

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168914#msg168914 date=1284555478]
                    [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168903#msg168903 date=1284554583]
                    Ja vozim Merceders 124 (pazi koincidencije jesam li pravilo napisao?) i radim dnevno 4 sata, i hvala Bogu ne zalim se na zaradu h5g6k8
                    [/quote]
                    Tu kod tebe se sa 15 moze dobiti vozacka?
                    [/quote]
                    Opet fantastican primjer zakljucivanja, samo steta sto je u potpunosti pogresan, ali nema veze na, greskama se uci ili ti ga trial and error (evo jos jednog) . Da zivim u Sjedinjenim Americkim Drzavama, mozda bi i mogao, ali ovdje gdje zivim vrijedi Zakon o Saobracaju, i izmjene i dopune Zapisnika za polaganje vozackog ispita, cl.252, tacka 13, pa malo prelistaj i bice ti jasno da nije moguce sa 15 godina polagati vozacki... Hoces li reci nesto o tom famoznom Aleksi ili trebe kod nekoga drugog traziti vode?

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Eh da listam zakon. #%d*
                      Ja mislila ti imas 15. *%@(D!RY-
                      Taman sam razmisljala da ti oprostim ove nesuvisle postove, a ti imas vise od 15. #%d*
                      A sta ti je ovo 23, datum kada si se prvi put poljubio?
                      Oznoji se Tata sav,
                      bekendi ga strasno muce,
                      borio se kao lav!
                      al' mu ipak g.za puce!

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168918#msg168918 date=1284556069]
                        Eh da listam zakon. #%d*
                        Ja mislila ti imas 15. *%@(D!RY-
                        Taman sam razmisljala da ti oprostim ove nesuvisle postove, a ti imas vise od 15. #%d*
                        A sta ti je ovo 23, datum kada si se prvi put poljubio?
                        [/quote]
                        E konacno si nesto zakljucila kako treba, bravo #$&+|r 23( dvadeset i tri) je broj koji se sastoji od dvije desetice i prirodnog broja 3, tako da to nije nikako datum. A jeli ti to treba neko da ti objasni kako se ljubi i kakav je prvi poljubac, pa zato pitas &*#GI(]

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          Ti mene stalno hvalis i pises mi da sam pametna, a jos mi i napises "draga". (%fsd%&j
                          Oznoji se Tata sav,
                          bekendi ga strasno muce,
                          borio se kao lav!
                          al' mu ipak g.za puce!

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168920#msg168920 date=1284556540]
                            Ti mene stalno hvalis i pises mi da sam pametna, a jos mi i napises "draga". (%fsd%&j
                            [/quote]
                            Pa moram, tvoji postovi to traze &(/+q Povremeno me podsjetis na neke politicare koje vole da izbjegavu teme i pitanja koja im ne odgovaraju pa ono hladno preskoce, kao da se nikad nije ni dogodilo. Ne valja ti to draga Jinxy, ne valja ni malo. Ali nema veze, ti si i dalje &^@4(

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168923#msg168923 date=1284556738]
                              Pa moram, tvoji postovi to traze &(/+q Podsjecas me na neke politicare koje vole da izbjegavu teme i pitanja koja im ne odgovaraju pa ono hladno preskoce, kao da se nikad nije ni dogodilo. Ne valja ti to draga Jinxy, ne valja ni malo. Ali nema veze, ti si i dalje &^@4(
                              [/quote]
                              Hvala. &(/+q
                              Steta sto ja ne mogu to da kazem za tvoje postove.
                              Nisu mi to cista posla kad muskarac ima avatar k'o ti.
                              Da je neko drugi na toj slici mozda bih i trazila savjete o poljupcima. [0)-*
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168903#msg168903 date=1284554583]
                                Ma ja sam uvjeren da si ti pametan/pametniji samo je problem to sto pamet i inteligenciju koju nesmunjivo posjedujes, usmjeravas na pogresnu stranu. Pametan ne mora nuzno znaciti i uspjesan, ima i glupih ljudi koji su bogati i uspjesni. Najvaznije je imati vjeru u sebe, ja vjerujem da ces sigurno jednoga dana posjedovati svoju kancelariju i taj famozni erkondisn, osim ako ti sada nije 60-70 godina, e onda i nemas neku buducnost pred sobom. Posao taksiste mi je privremen (vidis kako si pametan i kako lijepo zakljucujes), zaradom placam magistarski @(*6sd$% Ja vozim Merceders 124 (pazi koincidencije jesam li pravilo napisao?) i radim dnevno 4 sata, i hvala Bogu ne zalim se na zaradu h5g6k8
                                [/quote]
                                Maho zasto citiras tri posta,a odgovaras samo na zadnji? $%&5qw7
                                Naravno da pametan ne mora znaciti i uspjesan,to vidimo i iz tvog primjer trenutno,radis kao taksista iako su ti kapaciteti mnogo veci od toga.Ja vidim da ti imas vjeru u sebe,ali ja sam svjestan svojih mogucnosti,ko zna hocu li i kad posjedovati taj erkondisn(to ti je klima inace %QWT&W)
                                Vidjelo se odma da si magistar ili si na putu da to postanes,a taman ces postati i doktor nauka kakav si strucnjak,sto bi naravno bila i pobjeda skolsko-edukativnog sistema na ovim prostorima,ne moze svako da zavrsi fakultet ovih dana,da bude magistar i doktor nauka tako i treba da bude,samo najpametniji.
                                Mislim da govorim u ime svih kad kazem da si prevazisao Aleksu %QWT&W
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X