Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    Jaooo pa taj posao je bas tezak.Ceo dan si u gradu i cekas da neko udje u taksi ili da te pozove.Nije ni cudo sto sada redje dolazis na forum +-*^%*
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Da,bas je to razlog sto slabije dolazim u zadnje vrijeme,skoro i da me nema na forumu +-*^%*
      Mnogo tezak posao +-*^%*
      sigpic

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        [quote author=Vladan link=topic=1649.msg168885#msg168885 date=1284552992]
        Ironija,sarkazam,o cemu se radi,zasto to mislis? $%&5qw7
        Niposto @(*6sd$%
        Kako je svijet mali,ovo je danas dosta rijetko zanimanje i dvojica taksista se nadju na teniskom pdf-u,sjajno!
        Koliko si vec godina taksista,to pretpostavljam radis dok ne zavrsis fakultet,jer po postovima daleko ispred si intelektualno od nivoa jednog taksiste,to po sebi vidim
        [/quote]
        Ironija, sarkazam moze u nedogled. Ja kazem jeste ti nije i na tome se zavrsava. Zaista svijet jeste mali ali se ne bi slozio da je taksita rijetko zanimanje h5g6k8 E vidis taj stereotip da su taksiste intelektualne inferiorinije je neko tebi ocigledno u usadio u razmisljanje. Nemoj sebe smatrati manje vrijednim od nekoga ko ima fakultet, ima ljudi sa diplomom od kojih si ti sigurno mnogo inteligentniji i intelektualno napredniji, ne daj se Vladane! Koliko dnevno vozis, i koje ti je vozilo, ako nije neka tajna? h5g6k8

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          Ja ne bih mogao da izdrzim pogotovo kada su vrucine a ti u kolima nemas klimu. *%@(D!RY-
          Vladan radi u pink taksiju i vozi......opel karavan i ceo auto mu se klima $#^%RT
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168889#msg168889 date=1284553534]
            Ironija, sarkazam moze u nedogled. Ja kazem jeste ti nije i na tome se zavrsava. Zaista svijet jeste mali ali se ne bi slozio da je taksita rijetko zanimanje h5g6k8 E vidis taj stereotip da su taksiste intelektualne inferiorinije je neko tebi ocigledno u usadio u razmisljanje. Nemoj sebe smatrati manje vrijednim od nekoga ko ima fakultet, ima ljudi sa diplomom od kojih si ti sigurno mnogo inteligentniji i intelektualno napredniji, ne daj se Vladane! Koliko dnevno vozis, i koje ti je vozilo, ako nije neka tajna? h5g6k8
            [/quote]
            Pa pazi Maho ja da sam pametniji sigurno ne bih vozio taksi,nego bih imao svoju kancelariju,kompjuter,erkondisn(to je klima uredjaj)
            Ti si sigurno intelektualno ispred vecine ljudi na ovim prostorima sa fakultetskom diplomom,to se vidi i iz tvojih postova i iz tvog razmisljanja,ali ja ipak nisam,zato i pretpostavljam da ti je to samo privremeni posao.
            Dnevno vozim 8 sati,Mercedes 123.
            Ja ne smatram sebe manje vrijednim,ja sam samo objektivan,mozda bi i tebi bilo bolje da to vidis,da batalis s tim i da postanes pravnik,ekonomista... potencijala svakako imas.
            sigpic

            Comment


            • Re: TADBAS SPAM!!!

              Ako ja budem zavrsio skolu i fakultet otvoricu preduzece i ima mesta za vas.Samo cete morati da sacekate malo vise $#^%RT
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                To bi bilo sjajno,ja cu da vozim,a Maha ce normalno da bude neki sef
                sigpic

                Comment


                • Re: TADBAS SPAM!!!

                  Pa mozes i ti da radis u kancelariji ako hoces.Samo prvo da zavrsim skolu pa tek onda da razmisljam o preduzecu h5g6k8
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    Pa ne bih mogao,da sam pametan koliko Maha bih,ovako nista,samo da budem vozac dolazi u obzir %QWT&W
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      $#^%RT pa kako hoces $#^%RT
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: TADBAS SPAM!!!

                        Maho from the mahala, zasto si tako nervozan?
                        Oznoji se Tata sav,
                        bekendi ga strasno muce,
                        borio se kao lav!
                        al' mu ipak g.za puce!

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg168893#msg168893 date=1284554033]
                          [quote author=Maha23 link=topic=1649.msg168889#msg168889 date=1284553534]
                          Ironija, sarkazam moze u nedogled. Ja kazem jeste ti nije i na tome se zavrsava. Zaista svijet jeste mali ali se ne bi slozio da je taksita rijetko zanimanje h5g6k8 E vidis taj stereotip da su taksiste intelektualne inferiorinije je neko tebi ocigledno u usadio u razmisljanje. Nemoj sebe smatrati manje vrijednim od nekoga ko ima fakultet, ima ljudi sa diplomom od kojih si ti sigurno mnogo inteligentniji i intelektualno napredniji, ne daj se Vladane! Koliko dnevno vozis, i koje ti je vozilo, ako nije neka tajna? h5g6k8
                          [/quote]
                          Pa pazi Maho ja da sam pametniji sigurno ne bih vozio taksi,nego bih imao svoju kancelariju,kompjuter,erkondisn(to je klima uredjaj)
                          Ti si sigurno intelektualno ispred vecine ljudi na ovim prostorima sa fakultetskom diplomom,to se vidi i iz tvojih postova i iz tvog razmisljanja,ali ja ipak nisam,zato i pretpostavljam da ti je to samo privremeni posao.
                          Dnevno vozim 8 sati,Mercedes 123.
                          Ja ne smatram sebe manje vrijednim,ja sam samo objektivan,mozda bi i tebi bilo bolje da to vidis,da batalis s tim i da postanes pravnik,ekonomista... potencijala svakako imas.
                          [/quote]
                          Ma ja sam uvjeren da si ti pametan/pametniji samo je problem to sto pamet i inteligenciju koju nesmunjivo posjedujes, usmjeravas na pogresnu stranu. Pametan ne mora nuzno znaciti i uspjesan, ima i glupih ljudi koji su bogati i uspjesni. Najvaznije je imati vjeru u sebe, ja vjerujem da ces sigurno jednoga dana posjedovati svoju kancelariju i taj famozni erkondisn, osim ako ti sada nije 60-70 godina, e onda i nemas neku buducnost pred sobom. Posao taksiste mi je privremen (vidis kako si pametan i kako lijepo zakljucujes), zaradom placam magistarski @(*6sd$% Ja vozim Merceders 124 (pazi koincidencije jesam li pravilo napisao?) i radim dnevno 4 sata, i hvala Bogu ne zalim se na zaradu h5g6k8

                          Comment


                          • Re: TADBAS SPAM!!!

                            [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168902#msg168902 date=1284554534]
                            Maho from the mahala, zasto si tako nervozan?
                            [/quote]
                            Jinxy, kako pametno zakljucujes h5g6k8 Samo ne znam na osnovu cega $%&5qw7

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              Maha me podsjeca na Aleksu, iako je Aleksa imao stil koji se, jednostavno, ne moze iskopirati Maha mu je prisao vrlo blizu. &+I}\
                              Obozavam takve stilove.
                              Oznoji se Tata sav,
                              bekendi ga strasno muce,
                              borio se kao lav!
                              al' mu ipak g.za puce!

                              Comment


                              • Re: TADBAS SPAM!!!

                                [quote author=jinxy link=topic=1649.msg168905#msg168905 date=1284554659]
                                Maha me podsjeca na Aleksu, iako je Aleksa imao stil koji se, jednostavno, ne moze iskopirati Maha mu je prisao vrlo blizu. &+I}\
                                Obozavam takve stilove.
                                [/quote]
                                Fill me in, ko je Aleksa?

                                Comment

                                Working...
                                X