Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nasi igraci a da valjaju uzimaju 700k +
    Nasi igraci da budu role playeri 150-300k +
    Stranci su ti izmedju 200-500k i da mogu da donesu odredjeni kvalitet, ti naseg igraca da plodi u EL nemas za te pare. Mi kao klub nismo nesto poznati da hocemo istrpiti igrača, ocekujemo da neki talenat nosi igru i ne grijesi sa 18-20g a to u realnosti ne biva. Evo Petrusev, jel mislis da ga mozemo priustiti a lik nema ni FIBA iskustva?
    Tako da ja potpuno razumijem tržište i cemu ono tezi poslednjih 7-8godina a onaj debakl kadeta i juniora od prosle godine je samo potvrda loseg rada u struci.
    Evo i sad gledam komentare na onom next gen addidas turniru, ljudima krivo sto nismo prvi?! Pa valjda je cilj da pravimo igrace da imaju pristup igri.
    Treneri su pod pritiskom, dosta je i korupcije, dosta i menadzerisanja i procenata cak i na pro nivou.
    Ostaje ti da ganjas amere sa skilom koji se nisu uhljebili u NBA a hoce da se bave profi kosarkom i zive 10mj bez familija odvojeni.
    Ne kažem da ne moze da se sklopi PO tim za 3,5-4m za plate al je opasno tesko a i zavisi od stotinu faktora.
    Nisam protiv stranaca ali mi je i zao sto nam kosarka odumire.

    Comment


    • Originally posted by Монтепаски View Post
      Ал ценим да му не би било живота у Подгорици кад би прешао директно код нас...
      Ma jok. Pa evo igraju i Mitar i Apa drapa kod njih pa nista. Nije to Partizan.

      Comment


      • Ivanović je EC igrač. Nekada sam i ja mislio da može više, ali godine su prošle i on se utopio u sivilo tima u kojem igra.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Domaci igrac do 200k je kvalitetniji od stranog od 300k, kraj price...
          Ovo je vrlo diskutabilno, pogotovu sto je zavrseno sa 'kraj price'. Meni je apsolutno fascinantno kada neko misli da je apsolutno u pravu.
          Ja mislim da se vecina forumasa ne bi slozila sa tobom. Ja se svakako ne slazem sa tobom i mislim da za CZ moraju da igraju najbolji dostupni igraci bez obzira na drzavljanstvo.
          Za 300-350,000 moze da se dovede sasvim solidan stranac, sa kojim vecina domacih igraca dostupnih CZ ne moze da se poredi. Beron, Lorenzo, Stratos, Volden, Noko
          Nama je Lazic proigrao sada, posle 2.5 godine, a mislim da je podatak bio da igra za 250,000. Dobric je sada (jako) dobar, pre svega u napadu, ali bih voleo da vidim da i sledece sezone nastavi u istom ritmu. Onda bi to vec bila potvrda kvaliteta, a ne inspiracija / bljesak. Njih dvojica i Davidovac. Ko jos iz trenutnog tima? Meni je nekako zao Radanova. Kada ga covek vidi sa loptom, sve je tu - vodjenje, pregled, razumevanje kretnji, pa i odbrane, fizikalije...
          Ima kvalitetnih i ne jos dokazanih domacih igraca, ali je pitanje da li se ima strpljenja za njih. Josilo, a pogotovo Ilic izgledaju jako dobro u Igokei, ali kako bi izgledali kod nas i da li bi imali sansu da se pokazu??? Meni se cini da su nasi treneri (vecina), starog kova. Oni zele da imaju jedan pristup prema svima i da svi moraju da se uklope u to. To je apsolutno pogresno, pogotovo sa mladim ljudima rodjenim oko 2000. Tomic je pricao o pristupu koji je imao prema Borisi npr. Ne rade svi na viku i kaznu... + mora da se radi sa igracima i mora da im se daje sansa u koninuitetu, da se dobre igre nagradjuju igranjem i u sledecoj utakmici... Ne treba ih disciplinovati nakon svake greske.
          Od domacih, imaju jos ova dvojica u Spanijij - Dimitrijevic (ne znam da li je nas, ili ima Makedonsko drzavljanstvo) i Avramovic (prao ruke u Moravi, ali nije bas Misovic type suter)... Ovaj prvi je valjda vise plej, a drugi bek, mada ide prica da su neki spanski klubovi zainteresovani.
          Ne znam, mozda bude para pa da se pojuri Kalinic, mada sam citao da se kao interesuje Real. Mozda Jovic... Ali opet to su igraci koji nisu ni blizu 200, pa ni 300k

          Comment


          • Ivanović je EC igrač. Nekada sam i ja mislio da može više, ali godine su prošle i on se utopio u sivilo tima u kojem igra.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Inače po twiteru se pronela vest da treću sude Radović , Javor i Boltauzer . Videćemo sutra koliko je tačan info ???
              SAd je i zvanično


              Commissioner: Nino Tonković
              Referees: Sreten Radović, Matej Boltauzer, Damir Javor

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post

                SAd je i zvanično


                Commissioner: Nino Tonković
                Referees: Sreten Radović, Matej Boltauzer, Damir Javor
                Znači.... 2:1 za nas i 4 utakmica vrlo verovatna.
                Očekujem vruću atmosferu ali koliko - toliko regularnu, e sad šta će Radović&co da urade će vidimo.
                Last edited by nebitan; 21-05-21, 07:57.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post

                  SAd je i zvanično


                  Commissioner: Nino Tonković
                  Referees: Sreten Radović, Matej Boltauzer, Damir Javor
                  Jbte koji horor al nerealno, pa odma ti daje do znanja šta te čeka. Joj al ce biti navlacenja qq

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post

                    Jbte koji horor al nerealno, pa odma ti daje do znanja šta te čeka. Joj al ce biti navlacenja qq
                    Ovi upućeniji u rad kladionica kažu da su posle objavljivanja imena sudija , reagovale i kladionice

                    Comment


                    • Ne obazirati se na sudije igrati svoju igru ...pod pritiskom su velikim i to treba da iskoristimo ....
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Kako su ih samo sklopili. Ono sto raduje je da u cetvrtoj ne mogu da stave ovu trojicu, pa samom tim ako do nje dodje tada ocekujem refularnu pricu. Ali bukvalno ne daju da iskoristimo momenat. Jer su nam realno vece sanse u treceoj nego u cetvrtoj utakmici. Ima li neki info za Waldena? Kako tece oporavak?
                        Last edited by Storm; 21-05-21, 11:24.

                        Comment


                        • Originally posted by Storm View Post
                          Kako su ih samo sklopili. Ono sto raduje je da u cetvrtoj ne mogu da stave ovu trojicu, pa samom tim ako do nje dodje tada ocekujem refularnu pricu. Ali bukvalno ne daju da iskoristimo momenat. Jer su nam realno vece sanse u treceoj nego u cetvrtoj utakmici. Ima li neki info za Waldena? Kako tece oporavak?
                          Ali mogu u PETOJ UTAKMICI, zar ne?

                          Comment


                          • Originally posted by Пера Ложач View Post

                            Ali mogu u PETOJ UTAKMICI, zar ne?
                            U petoj mogu da sude Bokan, Milo i Tegi, dzaba, jer po zakonu verovatnoce u Pioniru ne mozemo tri utakmice da sutiramo za tri ispod 20%. A mi sa sutem za 3 od standardnih 30-40% idemo lagano do titule.
                            Last edited by Storm; 21-05-21, 11:35.

                            Comment


                            • Pusti ti to. Velike su to štetočine. 2 tehničke, isključenje, povreda...

                              Comment


                              • Ne svidja mi se kuknjava na sudije ...sacekajte da vidimo prvo utakmicu pa posle kukajte .....
                                Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                                Comment

                                Working...
                                X