Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Karamazov View Post
    Ganac je daleko bolji šuter od Holinsa.

    Od ovoliko pokušaja Ganac bi ubo neku i zatvorenih očiju.
    Ne moram da vezujem, samo skinem maočare i isti efekat ali da, ubo bih bar jednu od onih kad su sami na liniji za tri poena.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Muka sa tim šutem za 3 poena.

      Posle 7 kola trenutno smo na 24%.

      Verovatno i najgori šut u istoriji Evrolige.

      Comment


      • Originally posted by L a z a r View Post
        Prisustvujemo prisilnoj, tihoj, a od sve prilike i prećutnoj od strane rukovodstva SD C Zvezda, predaji svih titula.
        Nije samo jasno zašto ponižavaju svoje igrače i navijače.
        Zašto igrače izlažu povredama, zašto se igraju nečijim reputacijama i karijerama.
        Nemogućnošću da sastave kvalitetan tim, većinu trenutnih igrača prave lošijim i gorim od onoga što zapravo jesu.
        Ovo nevaži samo za KK, već kompletno S. Društvo.
        Sve od reci do reci potpisujem,dobio sam za ovo potvrdu od coveka koji je jako blizak Fk a za kk je jasno na ciju se vodenicu navlaci sto se kosarke tice,ove godine bicemo samo puki ucesnici svih takmicenja i dacemo legitimitet komsijama za sve ovo sto nas ocekuje na zalost!
        ovo je prva godina da nisam otisao na utakmicu kk jer znam sta se sprema
        Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

        Comment


        • Hol i Radanov nas tuzili! Eto odgovora onima kojima nije jasno zasto Noko nije ostao iako mu je nudjena lepa lova na papiru !
          sramotno poslovanje koje ce nam na kraju doci glave
          Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

          Comment


          • Nama ko skupi reket ima da nam se usere u život. Obzirom na % suta u ovoj sezoni to uopšte nije teško za skontati.

            Comment


            • Upravo to hteo da napisem,pun sastav ciglara,placati Holinsa da radi ovo sto radi od pocetka godine je nepojmljivo zdravom razumu!!! Oterajte ga pod hitno,covek je zavoravio sta znaci postici kos
              Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

              Comment


              • Posle jako puno vremena nisam otišao na utakmicu. Ovo ne vredi gledati ni da ti plate.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Dobrić, Hollins, Davidovac, Uskoković zajedno 0/10 za tri.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Način na koji sudije i sudijske organizacije se iživljavaju na igračima, reprezentativcima Srbije, pokazuju pravu sliku rukovodstva Zvezde, stručnog štaba, KS Srbije.
                    Kaliniću za zadnjih 4-5 godina nikada nije svirano pogrešno vodjenje lopte na onakav način kao sinoć.
                    Da li zato što je igrao u ekipama koje se ne zovu C Zvezda ili zbog drugih razloga? Za šta služi rukovodstvo, ko će te igrače zaštititi? Ko će im obezbediti fer uslove za igru?
                    Neka pogledaju kako to izgleda, kao npr. večeras, kad igra državni projekat,kad "najbolje" i najuticajnije sudije direktno utiču i "donose" pobedu najpovlašćenijem klubu u regionu(posle PG) i štite igrače koji nikada neće zaigrati za nacionalnu selekciju.
                    Kad će ti igrači, u dresu Zvezde, izvesti 30ak bacanja više od protivnika?
                    Kad će ti isti igrači Zvezde imati nekoga u matičnom savezu koji će biti iz kluba za koji nastupaju?
                    ​​​​
                    Posle svega vidjenog postavlja se pitanje da li je realno i potreba za bilo kakvom doselekcijom ekipe?
                    ​​​​​​Kakva svrha kad je očigledno favorizovanje jednih, gušenje, satanizovanje i uništavanje drigih?

                    Do nekih drugih, normalnih i korektnijih vremena sportski pozdrav.
                    Last edited by L a z a r; 02-11-21, 22:49.

                    Comment


                    • Duel dve najgore ekipe u el ,nadam se bar da kuci mozemo dobiti Pao koji nikad gori nije bio
                      Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                      Comment


                      • Surovo dominiramo.

                        Comment


                        • Dekard, je l' si video kako smo ih razbucali?

                          Volters još jednom odličan.

                          Trenutno je na 13 poena, skoro 5 asistencija, 3 skokova po utakmici.

                          Comment


                          • Pao ubedljivo najgora ekipa ,Zalgiris bolji odnjih iporedtrenera amatera!
                            Raduje povratak na pobednicki kolosek,pitam se samo za sta mi tacno placamo Cirbesa? Jasno je svima da Uskok nema sta da trazi u ozbiljnoj ekipi,decko je alibi igrac.Nadam se povratku u formu Dede i da konacno Ivanovic pokaze sta ume jer Wolters ne moze sam da vuce .
                            steta velika jer nemamo sluha i pameti pa da smo kvalitetnog centra i pleja jos doveli imali bi lepe sanse za top 8
                            Na celom svetu mi je sve,da živim ne mogu bez nje. . .

                            Comment


                            • Imam par verzija u vezi poslednjeg potpisa, ne znam koji je gori:
                              prva: Sad dobija smisao marketinška akcija sa ciglama.
                              druga: Another brick in the wall
                              https://www.youtube.com/watch?v=Lj3TDjN3LvY
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Očekivano pojačanje.

                                Da ne kritikujem odmah, da poželim dobrodošlicu Markoviću i nek' nam je sa srećom!

                                Comment

                                Working...
                                X