Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi plej ide na operaciju u ponedeljak izvor sa tvitera. Dakle bez Reglenda. Bez obzira na to, mislim da cemo ih dobiti bez produzetka.

    Comment


    • Ok, glavu gore momci, bila je birba, za sledecu malo pameti. Trojka kad si sam treba da se sutne ako nisi Ojo ili Zirbes. Poenta blokova i kretnji i jeste ostvarivanje otvorenog suta. Mada, utisak je da smo morali vise na prodor sa Dobricem i Riversom.
      Moram reci i da napad dosta tecnije ide kad Covic igra, kad je na klupi, mora da se forsira prodor ili low post. Ove iso akcije Stratosa su procitane i dobro biraju koga pustaju na sut. Mi sa druge strane zatvorili njihov switch ali otvorili Vanju, van svake pameti, jedinog sutera.
      Nikolicu, Renfrou, Jaramazu idemo iznad bloka WTF?!!!! Nije Zirbes nista usrao, trener ga je iscjedio, kad ponestane snage i koncentracija pada. Nista, imamo mi ovo samo zube i u meso, borba!

      Comment


      • Izgubili smo od Partizana koji je sutirao 35%

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Izgubili smo od Partizana koji je sutirao 35%

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Pa nije bez razloga 35%, valjda smo i mi doprineli tome? Steta bas sto se mrcvarimo bez nekog pretjeranog razloga. Zatvorili smo switch ali kad Vanja dobija blok, tad mora da se preuzme, nema druge. Da se pojedinim igracima ide ispod bloka i da se nikad ne pomaze sa Vanjinog coska. Te neke ocigledne stvari moraju da se dovedu u red, pogotovo sto su nam bekovi slabiji u odbrani. Ali bolji smo od njih i bez Raglanda, pokazace oni snagu kad zatreba, dobri su to momci.

          Comment


          • Izgubili smo utakmicu mi, oni su pobedili kao kolateral, onaj koji je pukim slučajem sa druge strane terena (ne omalovažavam ih, tako vidim).
            Bez dublje analize, jako me je začudila odluka na 4" do kraja da Zirbes bude u petorci a jurimo -3...umesto da ubaci još jednog šutera on drži Cirbića...Tomić....Tomić...Tomić...
            Najupečatljiviji mi je utisak fudbalske publike koja je većinu vremena provela vređajući Zvezdu a ne navijajući za svoj klub.
            Danas je novi dan, i nek se u pamet imaju još jednu priliku.
            Last edited by nebitan; 31-03-19, 14:17.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Partizan je odigrao krs mec i uspeo da nas dobije. Sutirali su 35%.
              Izuzetno iskusan tim imamo ali nismo u stanju da mec privedemo kraju? Ogromna greska Tomica je drzanje mrtvog Cirbesa na kraju. Covek nije mogao da se krece.


              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Nije ono trebalo sinoć komšijama. Gadno su nas naljutili, opako oštrimo zube, izdevetaćemo ih u trećoj utakmici tako da će moliti za milost u finalu KLS-a.

                Comment


                • Imati 10 skokova vise 70% suta za dva a izgubiti. Bukvalno svaki put kad zaskripi Renfro resafa ulazom, razdvoji pik i udri. Njih su trojke toliko puta vracale u utakmicu i to neke sa 8 metara pri isteku napada. Mi smo za razliku od prve utakmice uspjeli nesto i dole da spustmo, pnr par puta, imali smo skok ali jbg 5/28 oslikava sve.

                  Stratos nas je ukenjao Cirbes dobar do tih poslednjih par minuta Dobric i Davidovac dosta dobro saradjuju u napadu.

                  Napuniti Pionir, i daj sve od sebe.

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    Imati 10 skokova vise 70% suta za dva a izgubiti. Bukvalno svaki put kad zaskripi Renfro resafa ulazom, razdvoji pik i udri. Njih su trojke toliko puta vracale u utakmicu i to neke sa 8 metara pri isteku napada. Mi smo za razliku od prve utakmice uspjeli nesto i dole da spustmo, pnr par puta, imali smo skok ali jbg 5/28 oslikava sve.

                    Stratos nas je ukenjao Cirbes dobar do tih poslednjih par minuta Dobric i Davidovac dosta dobro saradjuju u napadu.

                    Napuniti Pionir, i daj sve od sebe.
                    Maznuo sam od Veterana. Ne vrede sada nikakve priče, mudrovanja... samo podrška.

                    I Radonja je "postao" trener posle PO serije sa komšijma

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by From downtown View Post

                      Napuniti Pionir, i daj sve od sebe.
                      To ni ne treba naglašavati, na prvoj utakmici nije imala gde šibica da padne a viđena je prava, gospodska atmosfera, mada ni ne čudi. Slično je bilo i u Zagrebu i te dve utakmice su za ponos ne samo regionalne već i evropske košarke, nadam se da će oba tima uskoro biti zajedno i u EL jer su jedine ekipe iz regiona koje zaslužuju da se tamo nađu.
                      Last edited by dekkard; 31-03-19, 11:29.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Cirbes,

                        Faul na Pejdzu, dva plus jedan, 4:25 4/4
                        Blokada Renfroa, 2:17
                        Pogresno dodavanje, 1:52
                        Istek napada, 1:05
                        Lendejl ga dva puta zagradjuje prvi put na 22 sec, drugi put na 7 sec.

                        Do tada dobra utakmica. Ali CRNI Tomicu zasto ga ne izbaci posle 2 greske. Jbt, cedis petorku dok ne umru na parketu. Strasno kakav mutavac.

                        Comment


                        • Tomic celu sezonu kad nije bilo potrebno drzi tri petice u rosteru. A sinoc kad nam treba zamena za Cirbesa u situaciji kad Odzo ne moze da brani nista, on nema koga da ubaci. Covek je tantus. Alimpijevic je imao problem sa autoritetom, ali nije ni izbliza glup kao pacov.

                          Comment


                          • Kako je mali vragolan igrao sinoc, jel bio opet game changer?

                            Comment


                            • Dobar je bio, 6 poena i 7 asistencija, ali ono što je bitnije Partizanovi navijači su napravili prelepu atmosferu, uživao bi da si bio.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Czbg9 View Post
                                Kako je mali vragolan igrao sinoc, jel bio opet game changer?
                                0/2 za 2 i 1/5 za 3. Nemogucnost da iskreira jedan otvoren sut pa nam se igra svodi na izolaciju. U odbrani standardno.
                                Inace odlican

                                Comment

                                Working...
                                X