Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Mislis na Zaleznik i tresenje koseva, pljuvanje protivnickog trenera....?
    Vaistinu - Mordor.
    To se dešavalo sve pre skoro 10 godina i ne služi nam na čast, ali većina ljudskog roda je evoluirala u međuvremenu. Naglašavam većina.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Nas View Post
      Promenilo mu se toliko da je presao na sledeci nivo, poenta je da je i pre toga bio trener sa sistemom, odredjenom vizijom i principima. Dakle, imao je neku osnovu, pa i iskustvo, a vremenom se i nadogradio. Tomic je 46-ogodisnji debitant na klupi koji ne pokazuje nista, ovo smo komotno mogli da izvedemo i sa Topicem koji je makar Zvezdas do koske i ljudina.
      Svaka čast ako si o Radonjiću tako mislio posle one prve sezone.

      Jako malo ljudi bi se tad složio sa tobom... mada sada ne izgleda tako.

      Prosto mi neprijatno kad se setim te vere u Radonjića[emoji848]

      O Tomiću možemo posle završetka sezone , sada je trener kkcz i zaslužuje podršku


      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Nije on napisao da je obozavao DR. Vec da je imao rezultate iza sebe, napravio NBA igrace, za EL itd..Buducnost igrala sa smesnim timom 1/2 EC..ja priznajem, tad mi se ta igra Buducnosti nije svidela, sa tim hokejaskim izmenama na bekovskim mestima, ali su igrali iznad svoji realnih mogucnosti..Covic je tada doveo trenera iz jednog ozbiljnog kluba...posle toga..je doveo nekog rodjaka..prijatelja i asistenta iz Olimpijakosa...

        Vidi, razlika je sto smo pre DR realno bili smece od kluba u smislu organizacije, rezultata naspram onoga sta se ulaze...Ovo dvoje su dobili na gotovs sve...i nema vise tog pritska kao za vreme ERE DULOA VUJOSEVICA...DR je to sve iskorenio...sa realnom podrskom Covica, ali i vlasti...

        Sujeta nije dozvolila nesto, negde su se zakrvili...i tu je kraj..AL ONDA DOVEDES ISKUSNOG TRENERA...smejali se ljudi ovde za Karija Pesica i Ivanovica..kao oni su debili...fosili...

        a kad im je dosao ovaj mali...onda plejbuk...Tomic itd...Dobro je rekao Moka..Zvezda vise nije mesto da se uci struka...usao si u cipele...iz opanaka, nauci da pleses u njima...ili se vrati u opanke...

        Da se razumemo, NC je uradio veliki posao za KKCZ..ali bez DR i brace vucic ne bi mogao da pokrene nista...i tu je kraj price..kao ni ovi prekoputa..koji crni Ostoja jbte..kako mislite da se dovodi Trinkijeri, pa taj voli lovu a nije da nije navikao kod rusa ispod zita itd...to sto na papiru pisu ugovori..skoro pa da ne znaci nista..itd
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          To se dešavalo sve pre skoro 10 godina i ne služi nam na čast, ali većina ljudskog roda je evoluirala u međuvremenu. Naglašavam većina.
          Da,da, zaboravlja se sve to - samo se i dalje spominju Danilovic i Vrsac.
          Eh, sta ti je selektivno pamcenje....
          Last edited by kronostime; 31-03-19, 17:40.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Kažem, to je prilično neuspešan pokušaj relativizacije. Imaš utakmicu pre nedelju dana gde nikom nije falila dlaka s glave, odmah posle utakmice igrači jednog i drugog tima bili jedni pored drugih u hodniku i izašli ste odmah iz hale bez problema do autobusa.
            I imaš ovo divljanje juče gde stoka bezrepa ne dozvoljava igračima i štabu da izađu 2 sata iz svlačionice.
            Briga me je šta se dešavalo pre 10 godina ili više, potpuno je irelevantno.
            Posle nekome smeta kada se ukaže da postoji kvalitativna razlika između dva kluba. A dokaze imaš gde god se okreneš.
            Nije košarka za svakoga, rođaci.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Kažem, to je prilično neuspešan pokušaj relativizacije. Imaš utakmicu pre nedelju dana gde nikom nije falila dlaka s glave, odmah posle utakmice igrači jednog i drugog tima bili jedni pored drugih u hodniku i izašli ste odmah iz hale bez problema do autobusa.
              I imaš ovo divljanje juče gde stoka bezrepa ne dozvoljava igračima i štabu da izađu 2 sata iz svlačionice.
              Briga me je šta se dešavalo pre 10 godina ili više, potpuno je irelevantno.
              Posle nekome smeta kada se ukaže da postoji kvalitativna razlika između dva kluba. A dokaze imaš gde god se okreneš.
              Nije košarka za svakoga, rođaci.
              Igraci i stoka sa tribina (ma koje boje) nisu isto.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Igraci i stoka sa tribina nsu isto.
                Sad, i to je diskutabilno. Mogu da se složim da većina nisu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Sad, i to je diskutabilno. Mogu da se složim da većina nisu.
                  Delu Partera B placam ice i pice kad god se sretnemo, jer su na prvom mestu ljudi, pa tek onda navijaci Zvezde. Ostali - 2 metra od men`, bice incidenata..
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Nas View Post
                    Tomic ne da je los, nego je ocajan. Priprema utakmica mu je slaba, ofanzivne seme najbazicnije moguce, sa staticnim i predvidljivim napadom, u odbrani se ne postuju principi, rotacije su mu potpuno random i cesto krajnje nelogicne, tim je nakrcao veteranima u nadi da ce se izvuci instant rezultat, napredak mladjih igraca nikakav, odnosi sa medijima losi... Dakle, ako u ovom cripple fight-u od plej ofa ABA lige ne izvuce titulu, mozes mirne duse da kazes da nije uradio ni pokazao apsolutno nista cime bi zasluzio da ostane na klupi.
                    100 pluseva bih ti dao za post.

                    Comment


                    • Već nekolik puta sam napisao - karma je kučka.

                      Uvek bila i biće. Jebe nas na suvo, a tek će nas jebati.

                      Kako smo sejali, tako žanjemo.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Ko drugom jamu kopa i u jogurt duva.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Tomic nije nimalo los obziromna prvu samostalnu sezonu. Ono gdje mi imamo problem je skauting - realizacija. Bog me ne moze ubjediti da im je receno da Jaramazu/Renfrou/Nikolicu idu iznad bloka a ne ispod. Da se Renfrou i Pejdzu ne zatvara lijevi ulaz, da se na Vanji radi switch... Tako te neke ocigledne stvari su prije lose koncentracije igraca na terenu nego li uputstva sa klupe. Tomic je rekao da se nisu odbrambeno pridrzavali dogovora iz svlacionice, nadam se da je na to mislio. Ne bojim se majstorice, mi smo bolji, samo malo vise pameti i mirnoce a iskustva za to imamo.
                          Tomic je cele sezone sa timom koji je sam selektovao i koji ima od pocetka priprema. Slozices se da je to zelja svakog trenera.
                          Vrhunac forme imali smo na pocetku sezone. Kada su mnogi,, svrsavali,, na igre, pobede 20 plus pojedinci su upozoravali na lose tempiranu formu.
                          Meni je neshvatljivo da Tomic dolazeci iz sistema zvanog Olimpijakos selektira tim na ovaj nacin. Mane vidljive i nekom ko je jednom sutnuo na kos. 10 god pomocni trener a na terenu deluje kao da je juce prvi put stao pored klupe.
                          U borbi za trofej mi igramo najgore. Sa 3 puta boljim timom.


                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ko drugom jamu kopa i u jogurt duva.
                            Ne znam kako ide s tvojim jugorutom, rezultati mojih reči su na terenu.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Ne znam kako ide s tvojim jugorutom, rezultati mojih reči su na terenu.
                              Kako to, jednu smo dobili, jednu izgubili jedva, i dalje imamo sve u svojim rukama? S mojim jogurtom sve u redu, hvala na pitanju.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Tomic ne da je los, nego je ocajan. Priprema utakmica mu je slaba, ofanzivne seme najbazicnije moguce, sa staticnim i predvidljivim napadom, u odbrani se ne postuju principi, rotacije su mu potpuno random i cesto krajnje nelogicne, tim je nakrcao veteranima u nadi da ce se izvuci instant rezultat, napredak mladjih igraca nikakav, odnosi sa medijima losi... Dakle, ako u ovom cripple fight-u od plej ofa ABA lige ne izvuce titulu, mozes mirne duse da kazes da nije uradio ni pokazao apsolutno nista cime bi zasluzio da ostane na klupi.

                                Najbolji opis situacije.

                                Najgore od svega taj nakurceni stav. Alo, kurcis se kada imas rezultate, ali sve je to ok ako ti uzmes titulu ako ne druze moj moli da te prime u Pirej opet.

                                Comment

                                Working...
                                X