Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma u prici smo sa Kuzmom, lozi vas @Sarac.
    Nece da kaze to da se ne bi ispalio.

    Comment


    • Teo završen...dajte i Kuza.

      Comment


      • Originally posted by Wingwalker View Post
        Teo završen...dajte i Kuza.
        Ne zezaj? Ubedi me malo da se olesim od piva

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Ne zezaj? Ubedi me malo da se olesim od piva
          ne treba meni mnogo za žurku....jebiga, već zvao kuma...dekantiram kaberne.

          Kej-Si dobrano zaliven još pre nedelju dana...da nas ne urekne neko.
          Last edited by Wingwalker; 12-02-19, 16:32.

          Comment


          • Trebali bi i neku ponudu Sakramentu za Bjelicu, nece se baci

            Comment


            • Originally posted by VladaVlada View Post
              Trebali bi i neku ponudu Sakramentu za Bjelicu, nece se baci
              mudro zboriš...ionako dolaskom Barnsa samo mi možemo da mu garantujemo minute.

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Sta, kao nije istina?
                Sarac, Sarac...

                Jel moze opklada,

                AKo Kuzmic dodje da nosis Avatar tvog omiljenog igraca (FC3) dok god bude igrao kod nas?Jel smes da se zrtvujes i da progutas tu cenu.

                Evo malo i kladionicarski,

                vece su sansse da dodje Teo nego Kuzmic

                A svi znamo koliko su sanse za Teodosica......................

                @cooper

                Jedva se skrpilo i za KC Riversa, jer mi nismo institucija kao komsije koji uzima Pecarskog (80k obestecenje) Jankovic (x obestecenje???), Renfro ( shatro slobodan isto u decembru????). Brown za 6 minuta na terenu 136.000 usd itd itd

                Cak ni Vesic nije imao 40.000 $ da nam posudi od rasvete u Beogradu, kaze da ga jedan drugi klub koji ne zeli da mesa politiku i sport ima ozbiljnih zahteva za jos igraca ali se malo preracunali sa dozvoljenim brojem od 20 komada (slovima dvadeset).

                Tako da Kuz i Teo mogu doci samo za Dz, da platimo nemamo nazalost.
                Last edited by Šarac; 12-02-19, 17:36.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Jel moze opklada,

                  AKo Kuzmic dodje da nosis Avatar tvog omiljenog igraca (FC3) dok god bude igrao kod nas?Jel smes da se zrtvujes i da progutas tu cenu.

                  Evo malo i kladionicarski,

                  vece su sansse da dodje Teo nego Kuzmic

                  A svi znamo koliko su sanse za Teodosica......................

                  @cooper

                  Jedva se skrpilo i za KC Riversa, jer mi nismo institucija kao komsije koji uzima Pecarskog (80k obestecenje) Jankovic (x obestecenje???), Renfro ( shatro slobodan isto u decembru????). Brown za 6 minuta na terenu 136.000 usd itd itd

                  Cak ni Vesic nije imao 40.000 $ da nam posudi od rasvete u Beogradu, kaze da ga jedan drugi klub koji ne zeli da mesa politiku i sport ima ozbiljnih zahteva za jos igraca ali se malo preracunali sa dozvoljenim brojem od 20 komada (slovima dvadeset).

                  Tako da Kuz i Teo mogu doci samo za Dz, da platimo nemamo nazalost.
                  Ne hvala.
                  Taj avatar ne bih preziveo.
                  Nego Sarac, hoce li biti nekih pasosa, nesto?

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    Ne hvala.
                    Taj avatar ne bih preziveo.
                    Nego Sarac, hoce li biti nekih pasosa, nesto?

                    Paige je dobio, a duboko se nadam i zelim da OJo ne dobije.

                    #nismoisti

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Paige je dobio, a duboko se nadam i zelim da OJo ne dobije.

                      #nismoisti
                      Nastavlja Sarac sa svojom ironijom, a posle ogovara ljude preko drustvenih mreza i ponizava.
                      Verovatno samo zato sto su ostvarili xy bolju karijeru...
                      Opasan si Sarac...

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Nastavlja Sarac sa svojom ironijom, a posle ogovara ljude preko drustvenih mreza i ponizava.
                        Verovatno samo zato sto su ostvarili xy bolju karijeru...
                        Opasan si Sarac...

                        Vrlo sam ozbiljan sto se tice Oja, bez obzira koliko mi je drag ovako kao nas igrac, voleo bi da ne dobije pasos, i da se ta sprdnja sa pasosima jednom za uvek zavrsi. O merenju patke sa grobljem je drugi padez jer bi se islo u prepucavanje po cemu je veci srbin Pajdz od OJa.

                        Sa sportskog aspekta mislim da ih mozemo dobiti i bez tog 5tog stranca pa je zadovoljstvo tim vece.

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Vrlo sam ozbiljan sto se tice Oja, bez obzira koliko mi je drag ovako kao nas igrac, voleo bi da ne dobije pasos, i da se ta sprdnja sa pasosima jednom za uvek zavrsi. O merenju patke sa grobljem je drugi padez jer bi se islo u prepucavanje po cemu je veci srbin Pajdz od OJa.

                          Sa sportskog aspekta mislim da ih mozemo dobiti i bez tog 5tog stranca pa je zadovoljstvo tim vece.
                          Neka onda Pejdz i Odzo mere patke i čija je veća - dobije pasoš! [emoji16]

                          Comment


                          • Sarac ,slazem se da je glupo ali je sramota izaci u susret jednom klubu drugom ne, jos je Odzo dve godine ovde, koja je onda poruka? Niste podobni hocemo ove sad, tesko ih mizemo fobiti oni dolaze u ful sastavu, jos pojacani Jaramazom, nama otpada jedan centar, Faje i Rivers.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Sarac ,slazem se da je glupo ali je sramota izaci u susret jednom klubu drugom ne, jos je Odzo dve godine ovde, koja je onda poruka? Niste podobni hocemo ove sad, tesko ih mizemo fobiti oni dolaze u ful sastavu, jos pojacani Jaramazom, nama otpada jedan centar, Faje i Rivers.
                              "ako kanis pobediti ne smes izgubiti"

                              Brrrrr Jaramaz stize.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Vrlo sam ozbiljan sto se tice Oja, bez obzira koliko mi je drag ovako kao nas igrac, voleo bi da ne dobije pasos, i da se ta sprdnja sa pasosima jednom za uvek zavrsi. O merenju patke sa grobljem je drugi padez jer bi se islo u prepucavanje po cemu je veci srbin Pajdz od OJa.

                                Sa sportskog aspekta mislim da ih mozemo dobiti i bez tog 5tog stranca pa je zadovoljstvo tim vece.
                                Iako mi je neprijatno da prenosim sa naloga ovog tzv novinara , ipak se treba podsetiti kako je spinovana ovogodišnja priča o pasošima


                                vladantegeltija
                                DOBIJA LI REGLAND SRPSKI PASOŠ ?
                                Na večerašnjem večitom derbiju juniora, uz KC Riversa i njegov dolazak u Zvezdu, u žiži je bila još nezvanična informacija da Dzo Regland dobija srpski pasoš, poput Enisa prošle godine.
                                Rok za Kup u Nišu je ponedeljak 12h, do kada ćemo saznati istinitost ove informacije, kao i da li će Partizan moći nekoga naturalizovati ili će kasnije za KLS.
                                Stranci koji su igrali već za svoje reprezentacije, ne mogu dobiti status domaćih igrača i ako imaju srpski pasoš.

                                Comment

                                Working...
                                X