Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tea bi doveo i da bude stalak, to nema dvojbe ali radi se poverenju PG, SG i centru koje je trener precrto ako trazi ove igrace, ako ima istine..Moze to uticati dobro na ostale igrace,posebno ako se ne dovedu ova dva superstara i to mi se licno ne svidja..Onda smo trebali izaci na trziste..Ovako ispada...jbga Joe ako dodje Teo ti nisi prvi plej,jbga Zirbes ti letis ako dodje Kuzmic...Malo mi je to cudno ako se uopste desava,a spekulacije su cudne u najmanju ruku.. Sa tim da oba igraca nisu igrala celu sezonu...

    Sto kaze onaj Ivan9 ajde i on nesto kvalitetno da kaze, to je dobro samo ako ih imamo za sledecu sezonu, u suprotnom to i ne vidim kao kvalitetan potez. Ako Teo zeli da iskulira i da bude u BGu sl sezone to je odlicno a da Kuzmic potpise i do kraja sledece sezone to je onda nesto odlicno a sumnjam da ce to uraditi bez da znaju da ce igrati EL...Teo jos i mozda ali Kuzmic jos nije odigrao u nekom klubu iz top lige sezonu kako treba i zeljan je dokazivanja..

    Sa KC Riversom bukvalno Dobricu govorimo ae vozi, ali ajde uvek kazem klub ispred pojedinca ali prakticki to je tako...Mada sumnjam da ce doci bilo ko doci ako ne dodje napravicemo sami sebi problem....Ako Teo zaigra, normalno je da po meni tribine budu pune da se pozdravi, ali da dodje na par tekmi,da se seljaka a da nije igrao nista, dete dobio,sumnjam...izgleda mi nerealno dosta...Videcemo
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Nezvanično


      Prema nezvaničnim informacijama Crvena zvezda će poslati spisak na kome nema Majkla Odža, Muhameda Fajea i Kejsi Riversa. Odnosno od stranih igrača su prijavljeni Džo Reglend, Vilijam Beron, Stratos Perperoglu i Maik Cirbes
      Mogo bi nekada da se uzdržiš kad te zasvrbe prsti pa se dohvatiš tastature .Teo je košarka i svaki minut koji bi odigrao u kkcz bio bi neprocenjiv , da ne pričamo o završnici Aba

      to je dobro samo ako ih imamo za sledecu sezonu, u suprotnom to i ne vidim kao kvalitetan potez.

      Comment


      • Sve je bilo dogovoreno ali na kraju ode mast u propast.

        Teo je teo da dodje ali samo na visegodisnji ugovor ali mu Cova rekao mozes li doci samo za aba ligu da zajedno sa mojim sinom to osvojis jer i on pored tebe ce izgledati kao kosarkas. Teo nije teo jer je citao da forumasi insistiraju samo na visegodisnjem ugovoru i da ako dodje ima da istisne Joe iz ekipe i ima da se naljuti a to nije kolegijalno. Na kraju je morao da pozuri do bolnice jer mu se zena poradjala pa se prekinula veza.

        Kuzmicu je isto ponudjeno da igra ali da ga placa Real sve vreme do kraja. On je isto insistirao samo na petogodisnjem ugovoru kako bi privoleo zenu da se ponovo vrati u Srbiju. Nazalost nismo u mogucnosti to da mu ponudimo a cekali smo da dovedemo njega sve do poslednjeg dana prelaznog roka a svi smo bili svedoci da na petici nemamo dovoljno kvaltiteta jos plus dva stranca koji ne mogu da dobiju nase pasose pa ce nas sada grobari karati lagano u Kupu i ABA i KLS.

        LOsmisk kralj si majke mi.

        Dodji na twiter i okaci molim te da Teo ne treba KKCZ jer ti "znajes" zasto je to los potez.

        Molim njegov post da se prebaci u upis godine neka ostane zabelezeno za sva vremena.

        Comment


        • LOsmisk kralj si majke mi.
          Sad smo najebali ...nema šanse da ga neko ubedi da ga nismo sinhronizovano napali

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post

            LOsmisk kralj si majke mi.



            Molim njegov post da se prebaci u upis godine neka ostane zabelezeno za sva vremena.
            Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Sad smo najebali ...nema šanse da ga neko ubedi da ga nismo sinhronizovano napali
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Upravo je istekao rok za prijavu igraca za KUP.

              Bez Fayea, Oja i Riversa.

              Ne znam ko ce biti visak jer sme samo 12 igraca. (Lazic,Filip ili Radanov)

              Comment


              • Normalno da neće doći ni Teo ni Kuz. Sve što se piše o njima u Zvezdi u ovom momentu, radili to mi ili navijači drugih klubova, trebalo bi da bude kroz prizmu zajebancije, a ne neka ozbiljna rasprava. Mislio sam da to ljudi znaju, ali eto...
                Da li će KC biti u timu za KRK?
                EDIT
                Šarac odgovorio na moje pitanje pre nego što sam ga postavio.
                Last edited by madafaka73; 13-02-19, 13:06.

                Comment


                • Ok, da ne računam KC, jer je tek stigao, ali mi smo definitivno oslabljeni neigranjem Faye-a i Ojo-a.
                  Cirbes, Rile i Simana od visokih mi se čini prilično tanko. Očekujem Filipov povratak u tim. Biće zanimljivo finale.

                  Comment


                  • Originally posted by madafaka73 View Post
                    Ok, da ne računam KC, jer je tek stigao, ali mi smo definitivno oslabljeni neigranjem Faye-a i Ojo-a.
                    Cirbes, Rile i Simana od visokih mi se čini prilično tanko. Očekujem Filipov povratak u tim. Biće zanimljivo finale.
                    Zaboravio si X factor Kešelja.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Sad smo najebali ...nema šanse da ga neko ubedi da ga nismo sinhronizovano napali
                      A kao niste?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ovako. Zvezda je meni u sportskom delu iznad svega, od kad sam progledao navijam za taj klub i to je sustina, koliko volim Zvezdu,toliko ne volim partizan, ali na sportski nacin,nista preko toga..

                        Tako da Teo nije veci od Zvezde, covek nije igrao godinu dana, dolazi iz povreda i iz neke nezainteresovanosti uopste da igra. Cenim ja njega i doveo bi ga bez pogovora, ali sta bismo mi dokazali dolaskom Tea, Kuzmica i vec KC Riversa, da nam je trener sarlatan, da vecinu njegovih izjava mozes da okacis macku o rep i da je tuce igraca koje je trenirao 8 meseci mu nisu potrebni i vidi kao visak. Slucaj Lbron i trejd, i sad deluju kao razbucana druzina koju Atlanta preisa bez problema. Sa tim da ni taj Kuzmic nije igrao dve sezone prakticki.. Mora se gledati i malo dublje, naravno ako je sve ovo istina...Taj isti Kuzmic je pobegao iz Zvezde, sto bi mu mi dali da dodje na 3meseca, nije bas sad toliko kvalitetan itd..Sve je to ok, ako dodju, ali ako ne dodju gubis hemiju itd...

                        Sto se tice tebe SZ,ne mislim da si u tom gangu i nemas ti nikakve koristi od toga sto pises ovde, neki drugi imaju neku imaginarnu da su tu kao u ime kluba..ali to su covicevi pesadinci koje menja kao krpe, tako da nije to bas posao iz snova...Daju smesne postove, spustajuci druge,a ti drugi su u svakom segmentu dve planine iznad, to bar govorim u svoje ime..ljudski a posebno kosarkaski.. Lako je videti ko je bot,a ko pise iskreno iz duse..

                        Ne treba mene niko da ubedjuje dal imamo ili nemamo,dal je ovo aparthejd i odakle nam pare..knez od persuna ili Zleznika sigurno nije dao svoje pare, nije sam oteraodv i poslao pekovica,ostoju itd..i ostale ljude upitnih moralnih ali i iq vestina i oslobodio put za potpunu dominaciju..Sve je to ok,dok ne dodje do one cuvene fraze, nismo isti..tu se slato nasmejem..Hoce pravnu drzavu a oni sami kao ljudi su daleko od toga.... to ne ide tako..prosto je ..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Nezvanicno Teo ima ponudu od 7 miliona eur za tri godine od EFESA.

                          LOSMISK MODE ON

                          ODLAZI COVICU KADA NE MOZES TE PARE DA SPREMIS ZA VISEGODISNJI UGOVOR.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ovako... od kad sam progledao navijam za taj klub i to je sustina...
                            Me`scini da si "kada si progledao" vise gledao kada ce da te podoje i presvuku, nego sto si gledao utakmice.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Me`scini da si "kada si progledao" vise gledao kada ce da te podoje i presvuku, nego sto si gledao utakmice.
                              Ne budi bukvalista...Rodis se i otac ti odmah stavi baby dres i krsti te u u Zvezdasa..to je ta prica..Posto mi je otac putovao kroz celu Yugu da gleda Zvezdu a i kad je ziveo u Bg gledao je i treninge dece, kamoli nesto vise...To je sustina price..

                              Mogao bi Kronose da obratis paznju na ovaj niskobudzetni humor Sarca. Stvarno, nepotrebno mi stavlja reci u usta za koje nisam rekao. Naravno mozes coveku ponuditi nesto, a njemuje da prihvati ili ne prihvati...Te price oko Tea i Kuzmica nisu sigunro pocele od mene...Niti me to previse zanima, covek se grudva sam sa sobom i ocekuje neku svaku svadju,prepirku i nada se da ce izaci ''pametniji'' iz duela...

                              Pokusava da nas izjednaci u nekim raspravama, ali to je sizifov posao, bar za njega...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ne budi bukvalista...Rodis se i otac ti odmah stavi baby dres i krsti te u u Zvezdasa..to je ta prica..Posto mi je otac putovao kroz celu Yugu da gleda Zvezdu a i kad je ziveo u Bg gledao je i treninge dece, kamoli nesto vise...To je sustina price..

                                Mogao bi Kronose da obratis paznju na ovaj niskobudzetni humor Sarca. Stvarno, nepotrebno mi stavlja reci u usta za koje nisam rekao. Naravno mozes coveku ponuditi nesto, a njemuje da prihvati ili ne prihvati...Te price oko Tea i Kuzmica nisu sigunro pocele od mene...Niti me to previse zanima, covek se grudva sam sa sobom i ocekuje neku svaku svadju,prepirku i nada se da ce izaci ''pametniji'' iz duela...

                                Pokusava da nas izjednaci u nekim raspravama, ali to je sizifov posao, bar za njega...
                                Zna Sarac da ni ti niti je bilo ko tako neato ovde slicno izjavio. Ti si mu samo posluzio kao instrument, sa ovim izmisljenim recima da opet stane u odbranu gazde cak i oko stvari za koje ga niko ne napada.
                                Klasicna zamena teza, da ne upotrebim neku grublju rec. Zasto u klubu igra patuljasti debeli rekreativac? Odgovor, ako imas 7m za Teodosica...

                                Comment

                                Working...
                                X