Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvo lupetanje ice i darka panceva, a oni su naravno jedan covek.
    Imas Covica i Keselja u timu koji kurcu ne sluze, a za te pare se moze dovesti cak dobar prospekt iz NCAA na visegodisnji, a da ne pricam da se za platu tatinog prdeza moze dovesti 5 puta bolji i korisniji plej.
    Smesno je ovo branjenje Filipa i porzavanje nepotizma.
    Da Nebojsa nije predsednik, Filip ne bi bio ni u najgorim kombinama, pa makar fiba euro cup igrali.

    Comment


    • mislim da gresite za Keselja ...nije ni blizu nivoa koji trazi EC ali ga Tomic zna i insistirao je da ostane ...mozda ga vrati u zivot ....a i igra covek za sicu koju ce na kraju i da oprosti kad bude odlazio ...Keselj je momcina izuzetan covek i kosarka mu je sve u zivotu ...jasno da je na kraju karijere ali su ljudi iz kluba procenili da treba da bude kod nas i to treba postovati ...i ja sam razocaran njegovim stanjem i govorom tela na terenu ...ali ...videcemo

      Comment


      • Nije Tomic nista insistirao, vec je Ambrozija potpisala ugovor na 2 godine.

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Kakvo lupetanje ice i darka panceva, a oni su naravno jedan covek.
          Imas Covica i Keselja u timu koji kurcu ne sluze, a za te pare se moze dovesti cak dobar prospekt iz NCAA na visegodisnji, a da ne pricam da se za platu tatinog prdeza moze dovesti 5 puta bolji i korisniji plej.
          Smesno je ovo branjenje Filipa i porzavanje nepotizma.
          Da Nebojsa nije predsednik, Filip ne bi bio ni u najgorim kombinama, pa makar fiba euro cup igrali.
          decko nauci se lepom ponasanju vreme ti je ,LUPETANJE,KURAC,PRDEZ....to mozes kuci da koristis a ovde na forumu ne ...sramota treba da te bude ...i ovo prozivanje da sam ja Darko Pancev je tek toliko bolesno da nemam reci ali neka ti sluzi na cast ...ako je greh imati slicno misljenje sa nekim onda mi ugasite nalog odmah!

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Nije Tomic nista insistirao, vec je Ambrozija potpisala ugovor na 2 godine.
            I to je neistina ,imam informaciju od ljudi da je hteo i da Antic ostane ali je Antic odbio ...kad ne znas cuti uvek je tako pametnije !

            Comment


            • Originally posted by Ica View Post
              decko nauci se lepom ponasanju vreme ti je ,LUPETANJE,KURAC,PRDEZ....to mozes kuci da koristis a ovde na forumu ne ...sramota treba da te bude ...i ovo prozivanje da sam ja Darko Pancev je tek toliko bolesno da nemam reci ali neka ti sluzi na cast ...ako je greh imati slicno misljenje sa nekim onda mi ugasite nalog odmah!
              Daj mi buraz posalji sliku molim te tu tvoju profilnu ...da i ja stavim kao profilnu kad nas vec prozivaju moze biti da smo sijamski blizanci ..jel to protivno pravilima foruma i Dusanovom Zakoniku ?

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                I to je neistina ,imam informaciju od ljudi da je hteo i da Antic ostane ali je Antic odbio ...kad ne znas cuti uvek je tako pametnije !
                Hahaha, jeste, 100%.
                Antic samo sto dalje od kluba.
                Neka se on provodio po Durimitorima i neka krlja pljeskavice i cevape.

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  ...Keselj je momcina izuzetan covek i kosarka mu je sve u zivotu ...jasno da je na kraju karijere ali su ljudi iz kluba procenili da treba da bude kod nas i to treba postovati
                  Kešelju je košarka sve u životu jer je bio košarkaš...ako je momčina - ženi ga,
                  ako je klub procenio da treba da bude kod nas, nek mu daju neku pseudo funkciju:
                  referent za skauting ili Šunturlićev savetnik.
                  Što bi vakav zauzimao mesto na klupi kada je upotrebljiv ko filadendron.
                  Greota je da ga gledamo u opremi onako zategnutog a samo ambalaža ostala od košarkaša.

                  I ne potežite ga više iz tog špajza...bar je on low-profile. Za njega se ionako niko ne bi džorao...
                  Last edited by Wingwalker; 13-10-18, 11:56.

                  Comment


                  • Keselj nema nista veci doprinos klubu nego bilo ko sa ovog foruma.

                    Cak svako doprinosi 80 hiljada puta vise, jer niko ne dzepari klub za treniranje i splavarenje.
                    On sa perom zderom pod ruku, pa nek se teraju zajedno.
                    Last edited by Guthrie; 13-10-18, 11:48.

                    Comment


                    • Maši se poenta, nisu krivi ni taj Antić koji je pri tom veliki Zvezdaš, ni taj Kešelj, nisu oni sami sebe doveli u klub bez potrebe.

                      Ljudi rade svoj posao za koji su plaćeni, nisu se sami izabrali da budu tu, neko ih je sa nekom namerom doveo i dao im ugovore.

                      Obojica su meni i dalje gotiva, bar zbog prošlih vremena.

                      Comment


                      • hteo bih danas da dodjem na tekmu je l moze pred mec da se uzme karta na blagajni?

                        Comment


                        • Ako Vojvodi ne smeta da bude balast pune dve sezone u voljenom klubu,
                          da se kod izmena samo sapliću u njegova kolenca na klupi...onda nek junački odradi taj ugovor.

                          ...pa nismo svi mi cigani baš Vuk Radivojević...ima nas i Kešelja.
                          Last edited by Wingwalker; 13-10-18, 12:07.

                          Comment


                          • Originally posted by ivica14 View Post
                            hteo bih danas da dodjem na tekmu je l moze pred mec da se uzme karta na blagajni?
                            Može , naravno

                            Comment


                            • Sve ste vi to lepo sračunali ali recimo taj Kešelj je imao potraživanja prema klubu od ranije koja je oprostio (čini mi se oko 100k). To ulazi u ovu priču oko UPPR-a i smešno je što su i Zvezdaši popasli priču da su dugovi obrisani gumicom i da je vraćeno samo 2%. Kešelj je doveden kao usluga mišku za kontra uslugu plus taj dug. Kontra usluga je da li Feldin ili ko već nemam pojma. Plan je bio da ga ožive kao recimo Simonovića. I sad biste ga vi šutnuli da dovedete novog pleja, važi.

                              Comment


                              • Originally posted by ivica14 View Post
                                hteo bih danas da dodjem na tekmu je l moze pred mec da se uzme karta na blagajni?
                                Moze

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X