Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Delija Zabalj View Post
    Koliko sam cuo od Nove Godine nam je obecan novi trogodisnji ugovor sa Mtsom u vrednosti od 3, 9 miliona evra.
    Jesi li siguran? A ko će da plati Kopernikus? Nema ništa od toga.

    Comment


    • Ma nisi dobro cuo. Nad nama se vrsi mobing ;) Kad upalis Pink, na tv-u ne vidis ujtru Covica na svake dve nedelje, ili Hepiju itd...E da, ovi sto ne vole Covica juniora a idu svaku tekmu a da bar jedan zazvizdi, nego ono......Veslace nas ovi jos sto godina bez ikakvih problema..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Pa zar nije 800.000 sa strucnim stabom

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
        Ako bi roster smanjili sa 15 na 12 kolika bi bila usteda....samo na Filipu i Keselju koliko - oko 130k pa plus jos jedan?

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ako bi roster smanjili sa 15 na 12 kolika bi bila usteda....samo na Filipu i Keselju koliko - oko 130k pa plus jos jedan?
          Odakle ti te cifre, niko ne zna koliko kosta FC3..a ni Keselj..i sta se tu zbiva. Transparentni smo kao vlada Burkine Faso

          Partizan smo favoriti bar 10poena, oni za sad imaju smesan i limitiran tim..boljeg trenera, ali tim je za klasu gori i to bar klasu...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ovde se izaslo sa ciframa - jedan 50k a drugi 80k. Naravno pretpostavljamo, kao sto pretpostavljamo i za ovih 800k za Trinkija, kad vec pretpostavljamo da je bio toliko preskup za nas a ne za grobare.

            Comment


            • Filip najmanje gubi u ovom trojnom paktu koji su očigledno i krvlju potpisali...
              njemu se ovog leta svejedno završava karijera košarkaša koji za svoj angažman dobija novac a da to nije džeparac od oca najrođenijeg.
              Nebojša znatno više rizikuje jer mu je smotani sin prepreka za studiozna saopštenja i raskalašne konferencije za novinare pa je trenutno rizičan na imploziju.
              Tomić ako istraje sa ovim iživljavanjem nad timom, navijačima i rezultatima Zvezde u svojoj debitantskoj sezoni...želim mu uspešan nastavak karijere u KK Temišvar.
              Last edited by Wingwalker; 22-11-18, 10:31.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Ovde se izaslo sa ciframa - jedan 50k a drugi 80k. Naravno pretpostavljamo, kao sto pretpostavljamo i za ovih 800k za Trinkija, kad vec pretpostavljamo da je bio toliko preskup za nas a ne za grobare.
                Trinkijeri nije bio preskup za nas. Platili bismo i mi tih tričavih 800 000, koje su mu dali grobosi. Nego, skontali smo da je Tomić daleko kvalitetniji i neće biti neko ko forsira igrače preko veze, već isključivo najbolje.

                Comment


                • Originally posted by Delija Zabalj View Post
                  Koliko sam cuo od Nove Godine nam je obecan novi trogodisnji ugovor sa Mtsom u vrednosti od 3, 9 miliona evra.
                  Moze li link te vesti da podelis sa nama ?

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Moze li link te vesti da podelis sa nama ?
                    ,, koliko sam cuo,, Kakav link hoces???

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      njemu se ovog leta svejedno završava karijera košarkaša koji za svoj angažman dobija novac a da to nije džeparac od oca najrođenijeg.
                      Nemamo mi pojma kad se završava. Može on i sledeće sezone da ostane, naročito ako se samouništimo u plejofu ABA.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        ,, koliko sam cuo,, Kakav link hoces???

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                        Koji si ti bukvalista jbte, pa jedino ako je cuo od Culibrka sinoc na nekoj slavi ili mu je blizi rodjak pa je nacuo za ugovor. Doticni forumas se koliko sam upoznat bavi skautiranjem igraca iz USA, nisam znao da je najuze ukljucen i u finansijsku problematiku kluba, svaka mu cast.

                        Daj taj trogodisnji ugovor da nam Teo dodje da odigra ABA ligu i da se vratimo u El.Kao da bi to bilo prvi put da se uzimaju pare unapred.
                        bog Te
                        Kada smo stipse bili za Trinkijevih 600 k daj da ne cicijasimo za Tea.Sigurno bi zbog Tea jedno 500 dodatnih polusezonskih prodali.

                        Comment


                        • Kad ces Sarac da progovoris u Pioniru, mislim ono..Filipe odlazi, neki zvizduk ili to smao na forumu zvizdis

                          Vi bi da stranci svaki mec daju po 20p 10sk i 10as..Kad se gubi oni su glavni krivci..Svako ko imalo zna vise o kosarci zna da Joe sto je blizi kosu to je rupa veca u odbrani..i ti na to sve dovedes back up-a jos goreg u odbrani...i na sve to prvi bek koji mora da igra je slicna rupa..ne tolika, ali rupa..i onda se cudite sto primamo toliko poena...

                          Pa Covicu je sa glave sutirao Per Gunter koji se raspada i koji vise lici na fudbalera nego na kosarkasa npr..prakticki uvek imaju otvoren sut spolja nasi protivnici...

                          Covic sut iz igre u ABA 13/35, EC 8/29 UKUPNO 21-64 za tako nesto prosle sezone je Radisevic oteran kao i Enis...koji je imao preko 40% za tri..itd...

                          Lazic za tri 7/27 Domaci igraci u EC daju 10poena po mecu...ne znam kad nam se to zadnji put desilo...od svih domacih tri imaju pinutazu 18,11,17 u EC..cega se Tomic to konkretno plasi u EC da ne mogu da mu igraju svi...ako bi ispali sa Radanovim,Simanicem,Davidovcem pa i ovim malim Nenadicem iz FMP-a iz EC ako igraju duze..onda batali prijatelju posao...

                          Umesto da kalimo tu igrace, on ih kali protiv Igokeje koja dolazi bez 4 igraca, Cedevite bez pola tima itd...

                          Jedino koga mozda mogu da prodaju jeste Ojo...i to za sicu...od svih perspektivnih...najvise minuta uzimaju Lazic i Covic jbte..gde to ima ...nidje ovo veze nema..sta ce biti na kraju sezone,stranci ce igrati po 40minuta..ne kontam..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • ali kad se prisetim onog Tomićevog mlataranja rukama ka Filipu
                            da pređe na našu polovinu kod ubacivanja lopte preko pola...
                            koji je to nivo raspada, lepte jebo...

                            ne počinje se tako uspešna trenerska karijera Milane Tomiću.

                            ...da je sreće da ti Filip igra pleja i u narednom klubu...u kojoj god ispizdini se nalazio.
                            Last edited by Wingwalker; 22-11-18, 15:41.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Kad ces Sarac da progovoris u Pioniru, mislim ono..Filipe odlazi, neki zvizduk ili to smao na forumu zvizdis

                              Vi bi da stranci svaki mec daju po 20p 10sk i 10as..Kad se gubi oni su glavni krivci..Svako ko imalo zna vise o kosarci zna da Joe sto je blizi kosu to je rupa veca u odbrani..i ti na to sve dovedes back up-a jos goreg u odbrani...i na sve to prvi bek koji mora da igra je slicna rupa..ne tolika, ali rupa..i onda se cudite sto primamo toliko poena...

                              Pa Covicu je sa glave sutirao Per Gunter koji se raspada i koji vise lici na fudbalera nego na kosarkasa npr..prakticki uvek imaju otvoren sut spolja nasi protivnici...

                              Covic sut iz igre u ABA 13/35, EC 8/29 UKUPNO 21-64 za tako nesto prosle sezone je Radisevic oteran kao i Enis...koji je imao preko 40% za tri..itd...

                              Lazic za tri 7/27 Domaci igraci u EC daju 10poena po mecu...ne znam kad nam se to zadnji put desilo...od svih domacih tri imaju pinutazu 18,11,17 u EC..cega se Tomic to konkretno plasi u EC da ne mogu da mu igraju svi...ako bi ispali sa Radanovim,Simanicem,Davidovcem pa i ovim malim Nenadicem iz FMP-a iz EC ako igraju duze..onda batali prijatelju posao...

                              Umesto da kalimo tu igrace, on ih kali protiv Igokeje koja dolazi bez 4 igraca, Cedevite bez pola tima itd...

                              Jedino koga mozda mogu da prodaju jeste Ojo...i to za sicu...od svih perspektivnih...najvise minuta uzimaju Lazic i Covic jbte..gde to ima ...nidje ovo veze nema..sta ce biti na kraju sezone,stranci ce igrati po 40minuta..ne kontam..

                              Za svojih 50 i kusur godina NIKADA ali NIKADA nisam zvizdao igracu koji nosi grb mog kluba pa makar se zvao on FC a bilo je igraca koji su bili i gori od njega kako u KK tako i FK i ne kapiram cemu ponovno moje prozivanje na ovoj temi.

                              Jesam li te spomenuo uopste danas juce mozda.

                              Zvizdanje i teranje bilo kog igraca iz kluba prepustam ovim hrabrima iza tastature koji se kriju iza nikova.
                              Moje ime se zna i ovde i na tw i na tribini tako da me uopste nije strah zbog toga, ako smatras da imas dovoljno kriticnu masu da oteras FC zvizdanjem pa pokreni tu masu, ovde ih imas sigurno 10 tak, jos 10 sa b92 i 10 sa rsb i imate kriticnu masu da zauzmete makar dva reda tribina.

                              Verujem da bi ostali semenkari to prihvatili kao sto su i utakmicama do sada to cinili isakazajuci svoj stav.

                              Posle FC da se izvizdi Zirbes, Stratos, Lazic i kandidata koliko hoces, sve do poslednjeg pa da se lepo vrati Teo i Bjelica da i oni isto jednog dana dozive
                              ljutu kritiku forumasa kada im se izvuce statistika.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Za svojih 50 i kusur godina NIKADA ali NIKADA nisam zvizdao igracu koji nosi grb mog kluba pa makar se zvao on FC a bilo je igraca koji su bili i gori od njega kako u KK tako i FK i ne kapiram cemu ponovno moje prozivanje na ovoj temi.

                                Jesam li te spomenuo uopste danas juce mozda.

                                Zvizdanje i teranje bilo kog igraca iz kluba prepustam ovim hrabrima iza tastature koji se kriju iza nikova.
                                Moje ime se zna i ovde i na tw i na tribini tako da me uopste nije strah zbog toga, ako smatras da imas dovoljno kriticnu masu da oteras FC zvizdanjem pa pokreni tu masu, ovde ih imas sigurno 10 tak, jos 10 sa b92 i 10 sa rsb i imate kriticnu masu da zauzmete makar dva reda tribina.

                                Verujem da bi ostali semenkari to prihvatili kao sto su i utakmicama do sada to cinili isakazajuci svoj stav.

                                Posle FC da se izvizdi Zirbes, Stratos, Lazic i kandidata koliko hoces, sve do poslednjeg pa da se lepo vrati Teo i Bjelica da i oni isto jednog dana dozive
                                ljutu kritiku forumasa kada im se izvuce statistika.
                                Pošto prozivaš sve koji se ovde na forumu ne predstavljaju imenom i prezimenom kao ti, onda da ti odgovorim. Ja ne znam ko si, osim da ti je na avataru neka ženska, a pišeš u muškom rodu, a ako se zoveš Šarac, e jebiga onda. Drugo, ko si ti da sudiš o mišljenjima drugih? Evo, ja ću prvi da odem na prvu sledeću utakmicu i da zviždim na svaki kontakt Filipa Čovića sa loptom, jer smatram da ne zaslužuje mesto u timu za koji navijam. Previše si sebi dozvolio slobode da pljuješ druge forumaše, jer ti se ne dopada njihovo mišljenje.

                                Comment

                                Working...
                                X